Şimdi Ara

Survivor 2018 (196. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
118.737
Cevap
71
Favori
3.194.114
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 194195196197198
Sayfaya Git
Git
sonraki

Survivor 2018

(En Son Oy Tarihi: 25.3.2024)
Giriş

Orijinalden alıntı: Volpenotte

survivor dahisi, sevdiğimiz tek burjuva adamım hakan yine kendine patates diyenleri dumura uğratacak

Survivor 2018

Hakan'i sevmiyorsun diye biliyordum ben yanlis mi hatirliyorum?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LorneMalvo

Şu Turabi'ye bak, tam bir soytarı gibi giyinmiş. Kendisini Street Fighter karakteri sanıyor herhalde

Hakan'a da pembe don yakışmış, karakterine uygun bir renk.

Acun yine aynı numaralara başladı, Turabi'yi atar karşı tarafa.

Şu All Star takımına bakıyorum da, çok eksik var çok.

Ne varmış pembede. Yakışmamış diyebilirsin ama karakterine uygun renk ne demek? Bu laf fazlasıyla izah istiyor!Pembe renk ne gibi şeyler çağrıştırıyor sende? Ben söyleyim bari. Kadınlara has bir renk olarak görüyorsun. Bu olabilir tabi genel olarak katılabilirim. Ama beğenmediğin bir yarışmacı hakkında "... karakterine uygun bir renk. " demek kadınları aşağılamak demektir.
  • Hakan’ı sevmeme rağmen çağrılmasını saçma bulmuştum. Zaten takımda herkesle kavgalı ve tüm hikayesi 2015’te bitmişti ama gönüllülere geçmesi güzel hamle oldu.

1-2 hafta takımın lider olur sonra gönüllüler hakanın grubu ve diğer grup olarak ikiye ayrılır. Ramazan’la arası iyi zaten. 2-3 kişi daha bulup grubunu kurar sonlara kadar gider ama Kıbrıs yapamaz. Diğer grubun lideri kim olacak onu merak ediyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence sanılanın aksine Turabi Gönüllülere geçerse işine gelmez. All-starlar arasında yine istatistik kasabilmek için rakibin en zayıfını alacaktır. Gönüllülere geçerse arada Nihat bile tokatlayabilir. Ayrıca all-starlar arasında ona bilenmiş çok eleman var. Turabi'nin bunu avantaja çevirebileceği çok tartışma olur o adada. Ama gönüllülerde uzaktan izler ancak. Tabi birde Hilmi'ye, Murat'a, Adem'e vs. karşı birebir çarpışmak zorunda kalacak. Kimin performansı iyiymiş görünecek. Öyle sonlarda gaza basmak, oyun seçmek falan işine yaramayacak.
  • bu sene birinci sahra olur
  • quote:

Saçma sapan çıkarımlarını kendine sakla.

Hakan "bana göre" feminen bir erkek. Bu yüzden daha çok kadınların tercih ettiği, hatta toplumda kadın rengi olarak benimsenmiş pembeyi don tercihinde kullanması karakterine uygun olmuş.

İzahını aldın, bir daha oyalama beni.

1- Hakan'ın feminenlikle alakası yok

2- Feminen bir erkek olsa neden gücüne gidiyor.

3- Demekki sevmediğin bir karakter tipini başka huylarından ötürü sevmediğin insanlarla çakıştırabiliyorsun. Feminen olmayı nefret ettiklerine yakıştırdığına göre sen feminen ayrımcılığı yapan birisin. Bunun adı nefret suçudur! Al sana bir çıkarım daha
  • Anıl Berk gönüllülerin lideri olur ve kıbrıs görür rahat.

• Turabi-Murat-Hilmicem üçlüsünü bozmak istemez Acun, bu üçlünün de ilgi çekici ayrı bir hikayesi olacak bu sene..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi STMUS -- 9 Şubat 2018; 13:27:16 >
  • sanırım oyunda en iyi kimi gördülerse onu geçirecekler gönüllülere
  • winner_king kullanıcısına yanıt
    Sana göre yok, bana göre var. Feminen erkekleri sevmem, bu da seni ilgilendirmez. Kimisi de erkeksi kadınları sevmez. Buradan boş duyar kasma bana.
  • quote:

Orijinalden alıntı: STMUS

Turabi-Murat-Hilmicem üçlüsünü bozmak istemez Acun, bu üçlünün de ilgi çekici ayrı bir hikayesi olacak bu sene..

murat ceylan turabiyle takılır mı? murat ceylanın oldugu sezonu izlememistim ama tip olarak bana bu hanzoyla takılacak birini andırmıyor murat.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chille

Anıl Berk gönüllülerin lideri olur ve kıbrıs görür rahat.

kardeş daha ne gördünde konuşuyon izlemedin bile. hadi ünlülerden birini desen tamam anlarım önceki sezonlara göre yorum yapıyorsun felan diyecemde. neyse
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anche

Hakan’ı sevmeme rağmen çağrılmasını saçma bulmuştum. Zaten takımda herkesle kavgalı ve tüm hikayesi 2015’te bitmişti ama gönüllülere geçmesi güzel hamle oldu.

1-2 hafta takımın lider olur sonra gönüllüler hakanın grubu ve diğer grup olarak ikiye ayrılır. Ramazan’la arası iyi zaten. 2-3 kişi daha bulup grubunu kurar sonlara kadar gider ama Kıbrıs yapamaz. Diğer grubun lideri kim olacak onu merak ediyorum.

hakan gönüllülerde mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Enkei

Adı ne? Bunun için izleyeceğim bu sezon.

Survivor 2018

Funda

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jorji kullanıcısına yanıt
    durum biraz karışık 2015te hakancıydım ama haydutlara karşı ''bence iyi insanlar'' diyip kendini ezdirmesini, yanardönerlik yapmasını, yapmacık konuşmalarını vesaire görünce soğumuştum bayağı, o nedenle 2015in ortalarından günümüze kadar giydirmişliğim vardır çokça, senin de onlar aklında kalmıştır

ama hala sempatik gelen bir tarafı var, o yüzden bu sene kötüleri alt etme mücadelesinde başka birkaç isimle beraber kendisini destekleyeceğim
  • quote:

Orijinalden alıntı: brk 1

quote:

Orijinalden alıntı: STMUS

Turabi-Murat-Hilmicem üçlüsünü bozmak istemez Acun, bu üçlünün de ilgi çekici ayrı bir hikayesi olacak bu sene..

murat ceylan turabiyle takılır mı? murat ceylanın oldugu sezonu izlememistim ama tip olarak bana bu hanzoyla takılacak birini andırmıyor murat.

Hilmicem içinde aynısını düşünmüştük ama Turabi'nin yancısı olup şampiyonluğu hediye etmişti Turabi'ye. Şampiyonluk için Muratla Hilmicem Turabi'den uzak durmalı.
  • şimdi fikrim değişti.karşı adaya %100 hakan gidecektir.acun turabi ile hakan aynı adada anlaşmaz hikayesini anlatacak ve hakan ı karşıya alacak.ve yarışma öncesi demiştir hakana.danışıklı dövüş.acun hakan'ın hikayeyi kontrol etme gücü.gönüllülere hiçbir faydası olmayacak.belki kötü bile olabilir gider biraz gönüllüleri karıştırır.hakan ünlülerde kalsa ezilip giderdi.ilk 3 hafta elenebilirdi.acun onuda düşünmüştür.gönüllülerde performansı sırıtmaz baya gider.turabi-hakan kavgasını izletir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ayı gibiyim -- 9 Şubat 2018; 14:1:6 >
  • quote:

Sana göre yok, bana göre var. Feminen erkekleri sevmem, bu da seni ilgilendirmez. Kimisi de erkeksi kadınları sevmez. Buradan boş duyar kasma bana.

Beni igilendirmemesi gereken birşeyi neden burda dışa vuruyorsun. Buraya yazmasan banane senin ne düşündüğün zaten.
  • Bu konudaki herkesi blokladım ısıtıp ısıtıp önünüze koyuyorlar kusturdunuz artık

• Ya aga biri geçecek olacak bitecek. Takmamak lazim. Benim gördüğüm Murat ve Hilmi eğer aynı ruhu yakalarlarsa digerlerinin şansı yok cok net.

• 
Sayfa: önceki 194195196197198
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.