Şimdi Ara

Survivor 2018 (733. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
118.737
Cevap
69
Favori
3.196.123
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 731732733734735
Sayfaya Git
Git
sonraki

Survivor 2018

(En Son Oy Tarihi: 25.3.2024)
Giriş
    Normalde birebir ele alırsak Gönüllüler daha güçlü.Ünlüler birkaç kişi dışında zayıf.Hatta başladığında rekabet yok Gönüllüler çok güçlü esprisi yapılıyordu.Sonradan patatese bağladılar.Acayip beceriksizler.

Onlardaki olay bizdeki gibi değildir.Ada hayatı daha derinlemesine.Mağdur-gariban edebiyatı sökmez Türkiye dışında.Hakeden bileğinin hakkıyla şampiyon olur.Geçen yıl Yorgos oldu.Biz bile 2 bölüm yarışını ve karakterini görüp şampiyon olur dedik.
  • Anche kullanıcısına yanıt
    Acun bu sezonu kurtarmak istiyorsa Atakan ile Ogeday'ı Gönüllüler'e katacak. Başka şansı yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zorradam

quote:

Orijinalden alıntı: Anche

Ogeday son paylaşımının altına “hayat ne gösterir belli olmaz siz her zaman iyi ısının" yazmıştı. Şimdi de atakan snap attı video olarak ve her zaman spor yapın her an her şey olabilir diyor.

Bence troll yapıyorlar.

kulislerde gönüllülerden yana pişmanlık duyulduguna dair habeler var çok zor bir şey değil 2 kontrat 2 bilet atakan ve ogeday fizik ve yaptıkları sporlar nedeniyler her an hazır adamlar çağır hemen çıksınlar gelsinler bence bir süre daha reytingleri izleyecekler daha sonra 3-5 daha fazla teklif edip yıldız isimleri çağıracaklar bu şekilde 8.olarak kasa dolmaz

Seyirci mesajı verdi Acun’a. Çok izlenen diziler var seyirci affetmez. Bakalım ne karar alacaklar. Paraya kıyarlar sanırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• zorradam kullanıcısına yanıt
    Sen burda Wendy reklamını yaparken sessiz takip ediyordum.Attığın linkten izledim biraz.Wendy başkanı gözüm tutmuştu.

Bu dayı kimdir necidir bilmiyorum.İyi diyorsan destekleriz

Yalnız oyunlar dahil ada hayatı efso.Birde allstarmış.Tek sorun anlayamamak
  • quote:

Orijinalden alıntı: LorneMalvo

Acun bu sezonu kurtarmak istiyorsa Atakan ile Ogeday'ı Gönüllüler'e katacak. Başka şansı yok.

Ogeday ve Atakan Gönüllülere gelirse sezonu kurtarmanın çok daha önüne geçilir. Hayal edilen kadro neredeyse tamamlanmış olur.

Gönüllüleri geçtim asıl All star takımı canlanır. Şuan benchte gülerek oyun takip ediyorlar.

Turabi-Hilmi-Adem-Murat vs Atakan-Ogeday-Anıl-Hakan

Ama gelmezler işte..

• quote:

Fotaya 10 saniye bakınca muratı yeniyorsun

Survivor 2018

Nasıl harcadılar ilk haftadan bu adamı düşünsene miami ödülü gönüllüler kazanmış bir tarafta marcus,cumali kollarında adriyana lima,alessandra ambrosio birlikte miami beach'de takılıyorlar.

• YANYANA HER TÜRLÜ YÜRÜRÜZ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackEagle03 -- 22 Şubat 2018; 2:33:32 >
  • İkisini de çok özledim bee. All stara Erdi Başkanla Semih Reis, gönüllülere de ogeday ve Atakan gelirse gerçek bir all star izlemiş oluruz.

Survivor 2018

• quote:

Orijinalden alıntı: Karınca M

Normalde birebir ele alırsak Gönüllüler daha güçlü.Ünlüler birkaç kişi dışında zayıf.Hatta başladığında rekabet yok Gönüllüler çok güçlü esprisi yapılıyordu.Sonradan patatese bağladılar.Acayip beceriksizler.

Onlardaki olay bizdeki gibi değildir.Ada hayatı daha derinlemesine.Mağdur-gariban edebiyatı sökmez Türkiye dışında.Hakeden bileğinin hakkıyla şampiyon olur.Geçen yıl Yorgos oldu.Biz bile 2 bölüm yarışını ve karakterini görüp şampiyon olur dedik.

Gördüğüm en saçma mesajlardan biri. Gönüllülerin Ünlülerden güçlü olduğunu bir tek senden duydum. Ne sosyal medyada ne de bu forumda bunu diyene hiç rastlamadım.

• Karınca M

Bu arada mobilde olduğum için içerikleri göremiyorum. Türkiye Survivor'ından bahsediyorsun sandım. Sanırım farklı bir Survivor dan bahsediyorsun. Eğer öyleyse mesajımı geri alıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: nelazımabime

İkisini de çok özledim bee. All stara Erdi Başkanla Semih Reis, gönüllülere de ogeday ve Atakan gelirse gerçek bir all star izlemiş oluruz.

Survivor 2018

Loser severler için güzel olur ama acun fişi çeker kepenkleri indirir bu kazmalar geri gelirse.

• Micro_Processor kullanıcısına yanıt
    Yunanistan

Survivor 2018

Survivor 2018

• Survivor 2018

Good old days

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Survivor 2018

Good old days

Nerde o zamanki Nagihan nerdee şimdiki Nagihannnn

• Yunanların fragman çok iyiymiş

https://www.youtube.com/watch?v=yftOFZwyaH4

Yunanistan da geçen hafta neler olmuş neler.Dehşet konsey olmuş 16. bölümde.Yunanca bilen biri olsa çeviri yapsa çok makbule geçer.
    İki güçlü erkeğin yanındaki kız bunlarla çatışmada olan başka bir erkek tarafından(haftanın performans 1. olduğu için) konseyde adı söylenmiş ve elenmiş.Konseyde ağlayan ağlayana.Katerina Dalaka bile ağladı rakip takımda olmasına rağmen.Yazık oldu kıza.Yarışmanın en hızlı 3.kızı diyebilirdik.Son 10a falan kalır bizle yarışlarda bile görürüz diyordum.Bunun elenmesine sebep olan eleman kimse ismini bilmiyorum şampiyonluğu unutsun.

Konsey linki burda 27.dakikadan itibaren izleyin.
    https://www.youtube.com/watch?v=BMer-Ml-jVo

Vay be.Yunanistanda reytingte sırtı yere gelmez Survivor ın.Acun bu seneyi de kurtardın hadi yine iyisin.Biraz Türkiye ile ilgilen de biz de keyif alalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Karınca M -- 22 Şubat 2018; 8:7:37 >

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackEagle03

Yunus hakikatten çok karaktersiz bir herif. Bir insan sana omurgasızsın, adam değilsin diyecek, sürekli oyun kaybettiğin için bir oyun dönüşü patlayacak 15 dakka saydırıp finalinde küfredecek sonra diyeceksin ki "biz konuştuk aramızda hallettik" Atakan o lafları samimi olmayıp sadece Yunus'un canını yakmak için söylemiş olsa tamam da gayet de samimiydi, örnekler verip gözlemlerine dayandırıp söyledi. Konseyde Yunus'a sen adam değilsin, öğrenmek istiyosan çıkınca beni izlersin diyince Yunus efendi eyvallah dedi. Hakaret edene eyvallah çekip giderken sarılıp, o yokken arkasından dedikodusunu yaptırmamış adamın elini sıkmadı. Bütün bunlar Atakancıların oylarını kaybetmemek, anti-Semihçilerden oy toplamak için. Bir insan omurgasız olurda bu kadar akışkan, jel kıvamında olanı ilk defa gördüm. Adada kalmaya devam edebilmek için herif tüm hakaretlere eyvallah çekti. Her cümlesi ben diye başlayan narsist herifin teki sürekli kendinden bahseder. Bu kadar ezik bir adamın narsist takılması da ayrı bir tezat.

• Atakan ve Ogeday la kesin pazarlık yapılıyordur. Acun un muhtaç olduğunu gördüler süründürüyorlar:)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnurFB1453

Atakan ve Ogeday la kesin pazarlık yapılıyordur. Acun un muhtaç olduğunu gördüler süründürüyorlar:)

Onlarla değil birinin annesiyle birinin eşiyle pazarlık ediyor olmalılar
  • 
Sayfa: önceki 731732733734735
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.