Şimdi Ara

Survivor 2018 (720. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
118.737
Cevap
71
Favori
3.194.084
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 718719720721722
Sayfaya Git
Git
sonraki

Survivor 2018

(En Son Oy Tarihi: 25.3.2024)
Giriş
    4 çocuğum için gocunmadım 1600 km geldim onların geleceği için ihtiyacım vardı buraya inşaat işçisiyim çobanlıkta yaptım gocunmuyorum bunlardan falanda filan işte😂

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kahtalı Mıçı dinleyesim geldi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: franz392

Yeni mağdur da resmileşti. Cast elemanı mı bilmem ama bu konuşmaları bilerek yaptığı kesin. Aynı dakikaya Anadolu, 4 çocuk, inşaat işçiliği, çobanlık, halk gibi birçok mağdur sözünü sıkıştırdı.

Aynı zamanda din, iman vs. de ekledi. "Bütün takım karar aldılar, ben gelince susuyorlar"ı da unutmayalım. Bu loop her konsey devam eder. Kıbrıs'a bile gidebilir. Eleman tam tahmin ettiğim gibi biri çıktı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gönüllüleri sevemedim ama Marcus'un gitmesine ne yalan söyleyeyim üzüldüm.Adama bakınca pozitif enerjiler saçıyordu.
    Ne bileyim eğlenceli bir tipti.Şöyle bir kaç ay kalmasını isterdim.Şimdi elimizde ne var,zoraki Cumali...
  • quote:

ümit o yaşına rağmen havuza atlayışı efso.hilminin atlayışını söylemeye gerek yok jeneriklik

• Iğdırlı gücü miamiyi yendi...

Aslansınn aslan...

Cumali başkan

• Cumali tam bir köylü kurnazı

• quote:

Orijinalden alıntı: ONURTO

quote:

Yeni mağdur da resmileşti. Cast elemanı mı bilmem ama bu konuşmaları bilerek yaptığı kesin. Aynı dakikaya Anadolu, 4 çocuk, inşaat işçiliği, çobanlık, halk gibi birçok mağdur sözünü sıkıştırdı.

Aynı zamanda din, iman vs. de ekledi. "Bütün takım karar aldılar, ben gelince susuyorlar"ı da unutmayalım. Bu loop her konsey devam eder. Kıbrıs'a bile gidebilir. Eleman tam tahmin ettiğim gibi biri çıktı.

Yok o kadarı imkansız da birleşmeyi görecek gibi, birkaç kişi dışında herkesi yiyebilir gibi gözüküyor şimdilik.
  • Cumalide gördü bu ülkeyi 16 yıldır magdurum diyenlerin yönettiğini.

Cumalide mağdurum diyecekki uzun kalabilsin.. bizim halk inanır mağdur edebiyatlarına.
  • bugünün özeti:1600km,çobanlık,inşaat işçisiyim,gocunmuyorum,4 çocuğum var,anadolu arkamda

• quote:

Orijinalden alıntı: Alpha Centauri

quote:

ümit o yaşına rağmen havuza atlayışı efso.hilminin atlayışını söylemeye gerek yok jeneriklik

Ümit sadece atış yapsa bile izlenir. Ama aynı İlhan gibi bir noktadan sonra fiziksel olarak zorlanacak maalesef.
  • CUMALİ BU HALKIN TEMSİLCİSİDİR

KENDİ HALKINA DÜŞMAN OLANLAR KİN BESLEYENLER

HER ZAMAN YENİLMEYE MAHKUMDUR👍🏻

• acun yokken fark varken çekişme oluyp tesadüfe bak

• dk 1:19

Damla'ya bakar mısın.

Adeta süzülüyor.

@Alinda98
  • Bari sembol oyunları falan olsaydı da allstarın birbirleriyle olan kapışmasını izleseydik daha zevkli olabilirdi.
  • Mishakal kullanıcısına yanıt
    Milli Jimnastikçimiz Damla Can

• Survivor 2018

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HaydonunAbisi -- 21 Şubat 2018; 0:27:18 >
  • Adam ığdırdan çıkıp miamili marcusu ediyor. Gurur duyun gurur... Anadolu işte...

Cumali reyiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kalavar -- 21 Şubat 2018; 0:32:37 >
  • Hakan'ın şimdi sağlık sorunu ne niye hiçbir açıklama yapılmıyor ? Top secret survivor sırrı mı bu nedir yani ? Gözü mü boynu mu ? Sakatlandığı sırada diğerleri birşeyi yok falan gibisinden konuştular ? Acaba boyun zedelenmesi mi yaşıyor nedir ?
  • 
Sayfa: önceki 718719720721722
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.