Şimdi Ara

Survivor 2018 (676. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
118.737
Cevap
69
Favori
3.196.098
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 674675676677678
Sayfaya Git
Git
sonraki

Survivor 2018

(En Son Oy Tarihi: 25.3.2024)
Giriş
  • Ben açıkçası Cumali ya da Yağmur'un eleneceğini düşünüyorum. Ama Cumali nin elenmesi en doğrusu olur yağmur elenmezse.
  • Utanmasa aaa Marcus sende mi buradaydın, kadere bak nerelerde denk geldik diyecek :D
  • çikko kullanıcısına yanıt
    Cumalıyı destekleme nedenlerim

Adam bizden bırı

Digerleri gıbı kasıntı kas yılını degıl

İdealleri uğruna 1600 km yürümüş

Şımarık değil

Sinsi değil

Halkın adamı.

Miamili değil ığdırlı.

Tv çocugu degıl

Sen ben gibi kuru pilav yer otekıler suşi..

Beni eğlendiriyor mu ewet eğlendiriyor..

Cumhurbaşkanlığına aday olsa valla oyumu Cumalıyı atarım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gizem sıfır performans ama güzel kız damla açık ara favorim hem performans hem güzellik,birde cumaliye bak senin ne işin var orda tv de ya bir yeteneğin olucak yada görselliğin insan bir kendine bakar hiç yakışmıyor survivora kaliteyi bunun gibi yarışmacılar düşürüyor.Cumaliyi destekleyen arkadaşlar trollük yapıyor adam daha konuşamıyor ne dediğini kendi bile bilmiyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1679fbhju

quote:

Orijinalden alıntı: brk 1

quote:

Orijinalden alıntı: 1679fbhju

ANADOLU DÜŞMANLARINI YİNE DENİZE DÖKECEĞİZ

habire aynı resmi atmayı keser misin?

1 DEFA ATTIM

• Kahtalı.mici dinleyesim geldi

• Gamze'nin yerine gelen İpek Yaşar, resmen Nagihan v2, artık kavga da ederler
  • çikko kullanıcısına yanıt
    DİĞERLERİ GİBİ YAPAY,KASINTI DEĞİL..
    ADAM GİBİ ADAM..
    DİĞERLERİNİ ÜSTTEN BAKIP EZİKLEMİYOR..
    BUNLAR YETERLİ..
    CUMALİ REYİZİN ASKERLERİYİZ!
  • Adam 1600 km yürümüş diğerleri gibi başvuru yapıp çağrılmayı beklememiş,rica minnet yarışmaya dahil oldu fasulye cumaliyi survivor için adamdan saymayın.

• BİZİM ORDA
    BÖYLE
    AYIRILIYOR

CUMALİ REYİZ
  • Gönüllülerde 2 tane atlet kız var ama onları da tecrübesizlik vurdu hatta Birsen'in sakatlığı da var galiba. Funda da pro sporcu.

Gizem ve Yağmuru tanımıyorum. Ama onlarında hızları belli. Gamzeden bahsetmeye bile gerek yok.

Gönüllü erkeklerde ise Anıl Ramazan ve Melih hızlılar ama sonuç yok. Hakanda iyi ama o da sakatlandı.

Gönüllülerde 4 hızlı erkek ve 3 tane iyi kız yarışmacı var. Ama

2 3 kere katılan neredeyse hepsi kendini kanıtlamış çoğu kıbrısı görmüş allstara karşı yapabildikleri ortada.

Zamanla açılacaklar ama o zamana kadar çok aç kalıp çökebilirler ve açılsalar bile yeterli olmayacak gibi görünüyor.

Geçen sene en azından Ogeday'ın yanında biraz olsun sayı alabilen Volkan vardı. Hatta parkuru iyice kısaltıp Gökhan'ı bile winner yaptılar bir dönem :)

Sabriye ve Şahika loserları vardı ve gönüllü kızlar daha çok sayı alabiliyordu.

Şimdi tutup da atlet erkekte getirilse etap sonunda atışı kötü ise yine büyük bir winner olamaz. Ama karmaya dönemeyeceğine göre takıma hızlı taze kan gelirse Hakan'ında geri dönmesiyle birlikte bazı oyunları kazanmaları muhtemel olacaktır.

Ancak bu senenin başrollerinde allstar var. Gönüllüler 1 kişiyi bile Kıbrıs'a taşırsa başarılı olurlar.

• DÖNER..
    VALLAHİ DE..
    BİLLAHİ DE..
    DÖNER..

CUMALİ REYİZ
  • Şu an Survivor yayında dahi olsa bir numara olmayacaktı, bitse de gidip yatsam diyecektim kendi kendime. O yüzden eski defterleri karıştırıyorum bende. Hatırlayın Serkaç nasıl da Semih Reyize köpek çekmişti, sen oradan yiyeceksin demişti. Kumanda elimde sinirden ayağa fırladığımı hatırlıyorum o esnada. Reyiz mütemadiyen üstüne yürüyen tiki tayfaya pabuç bırakmamış arbede esnasında itiş, kakış ve fiziksel temas olsa da kameranın açısı müsait olmadığından gümbürtüye gitmişti. Netice itibariyle Reyiz alayına haddini bildirmişti. Şimdilerde aksiyon yok. Seyir zevki denen birşey kalmadı. Hey gidi günler hey...

• BlackEagle03 kullanıcısına yanıt
    Bir türlü dönemedi hocam
  • BlackEagle03 kullanıcısına yanıt
    kalavar kullanıcısına yanıt
    Saygılar hocam
    @BlackEagle03 @kalavar

• kahtalı mıçı dinleyesim geldi

• ikinizlede sevişmek istiyorum yani avatarınızla
  • TURABİ Yİ ÇOK FENA YAPACAĞIM

CUMALİ REYİZ
  • BİZ HAKSIZLIK GÖRDÜN MÜ KENARA ÇEKİLİP SQUAT YAPMAYIZ,MEYDANA İNER VUKUAT YAPARIZ..

ERDİ BAŞKAN IN BU EFSANE SÖZÜNÜ HATIRLAYANLAR???
  • quote:

Orijinalden alıntı: erolustun

Şu an Survivor yayında dahi olsa bir numara olmayacaktı, bitse de gidip yatsam diyecektim kendi kendime. O yüzden eski defterleri karıştırıyorum bende. Hatırlayın Serkaç nasıl da Semih Reyize köpek çekmişti, sen oradan yiyeceksin demişti. Kumanda elimde sinirden ayağa fırladığımı hatırlıyorum o esnada. Reyiz mütemadiyen üstüne yürüyen tiki tayfaya pabuç bırakmamış arbede esnasında itiş, kakış ve fiziksel temas olsa da kameranın açısı müsait olmadığından gümbürtüye gitmişti. Netice itibariyle Reyiz alayına haddini bildirmişti. Şimdilerde aksiyon yok. Seyir zevki denen birşey kalmadı. Hey gidi günler hey...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0E4D88987 -- 20 Şubat 2018; 1:8:55 >

• 
Sayfa: önceki 674675676677678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.