Şimdi Ara

Survivor 2018 (659. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
118.737
Cevap
69
Favori
3.196.122
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 657658659660661
Sayfaya Git
Git
sonraki

Survivor 2018

(En Son Oy Tarihi: 25.3.2024)
Giriş

• Yeni gelecek yarışmacı gamzenin yerine
  • KAHTALI MIÇI
    DİNLEYESİM
    GELDİ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackEagle03 -- 19 Şubat 2018; 3:40:42 >
  • Güçsüz olmalarını geçtim ciddiyetsizler bir de. Bireysel dokunulmazlıkta 5 kişi elenmiş, 3 tanesi yerde otururken çocuk gibi ellerindekilerle oyun oynuyor, torpillisiniz tamam da bu kadar da boş olmayın bari.
  • Gönüllüler cidden pert ama takviye gelince işler değişebilir. Damla çok iyi başladı yarışmaya ama Sema ile çok içli dışlı olmamalı. Nagihan'a söyledikleri yanlış. Nihat ile Turabi yarışmanın başrol oyuncuları heralde. Biri fragmanda biri de boş boş konuşmaktan geri kalmıyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Bu sene cidden çok sıkıcı ya
  • Twittera bir göz atayım dedim Nagihan Sema fanları birbirine girmiş

Kadın şampiyon bu yüzden çıkmaz

Kıbrısa bir kadın kalsa bile diğer fan grupları onu şampiyon yapmamak için uğraşır.

Bu sene yol haritası erkeklere döndü.Turabi nin de şansı yok.3üncüye kimse istemez.Duruma göre Adem-Murat-Hilmicem ve Anıl Berk.Veya sonradan gelip bomba etkisi yapacak biri şampiyon olabilir.

Gönlüm gönüllülerden yana olsa da fanboyluk yapmadan relax bir şekilde izliyorum.Kim olursa olsun şampiyon bana bir getirisi yok

Ha bu arada Anadolu nun bağrından Dominiğe yürüyüp mağdur rolünü üstlenen Cumali ve Miami nin bağrından kafası güzel bir şekilde gelen Marcus a inat Yağmur Banda

Bu kız haftanın 1.cisi olacakken potada.Her zaman gerçek mağduru destekleriz.

• Damla gayet başarılı başladı. 2016 yılında Nagihan'dan çok kritik sayılar aldı. Sembol oyununda 1 kere bile kaybetmedi. Atakan'ı da yenip kıbrıs biletini kaptı. Nagihan iyi bir yarışmacı olduğunu kabullenmişti. Sonuçta atlet değil ve bu sene hızını arttırmış. Damla'nın yapacağı en iyi şey Sema ile çok yakınlık kurmamak. Böyle yaparsa izleyiciler ister istemez Nagihan'ı tutarlar. Şuan yarışmanın en hızlı kızları Sema ve Merve. Sonra Nevin ve Damla. Nagihan daha yeterli değil. Güç oyunlarında fark yaratır.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Karınca M K kullanıcısına yanıt
    Kadın şampiyon olursa Damla olur diğerlerinin pek şansı yok bence
  • Alinda98 kullanıcısına yanıt
    Damla çok iyi başlamışken şansını kaybetti.Önceki mesajlarda belirttim.

Sema ya yakın olması.Nagihan ve Merve hakkında konuşması bu iki yarışmacının fan gruplarını kaybettirdi.

Olay sadece oyun kazanıp başarılı olmak değil.Diğer yarışmacılarla aranı iyi tutup(özellikle kadınlar) fan gruplarını arkana almak.

Merve 2015te Serenay krizini iyi yönetip diğer kadınların Duygu Çetinkaya-Sahra başta olmak üzere desteğini alıp Hasan-Hilmi yi eledi.Finalde babası yüzünden kaybetti.

Olay strateji birazda.Turabi bak çok iyi yapıyor.Merve ile bile arası iyi.Tam çakal

Ama 3.ye halk yapmaz onu da
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alinda98

Kadın şampiyon olursa Damla olur diğerlerinin pek şansı yok bence

• Karınca M K kullanıcısına yanıt
    Ben öyle olduğunu düşünmüyorum Şampiyon olucak kişi zaten finale kadar kemik bir kitleyle gidiyor.

Örnek vericek olursak Turabiye 2014'de herkes karşıydı kendi takımındakiler bile başkalarını destekledi ama Turabi şampiyon oldu keza 2015tede öyle 2016da gönüllüler çok kenetlenmiş bir takımdı başka fanlar söz konusu olsa Serkay şampiyon olurdu.Halk belirli bir noktadan sonra hakediyor mu haketmiyor mu ya giriyor

Damla net bir şekilde atletlerin çoğundan daha hızlı zamanla semadan bile daha hızlı olabiliceğini düşünüyorum kilo verdikçe oyuna çıkmak istemesi en doğal hakkı aksine susup 2016daki gibi hakkını savunmazsa puan kaybeder çünkü o zaman kendiside neden kazanamadığını sorgulayınca ailesi bile çok sessiz kaldın o yüzden şampiyon olamadın demiş.

Ama şöyle de bir durum var semanın yanında çok silik kalıp yancı pozisyonuna girerse o zaman sıkıntı çıkar işte çünkü sema seveninden daha çok sevmeyeni olan bir yarışmacı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alinda98 -- 19 Şubat 2018; 6:16:45 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Alinda98

Ben öyle olduğunu düşünmüyorum Şampiyon olucak kişi zaten finale kadar kemik bir kadroyla gidiyor.

Örnek vericek olursak Turabiye 2014'de herkes karşıydı kendi takımındakiler bile başkalarını destekledi ama Turabi şampiyon oldu keza 2015tede öyle 2016da gönüllüler çok kenetlenmiş bir takımdı başka fanlar söz konusu olsa Serkay şampiyon olurdu.Halk belirli bir noktadan sonra hakediyor mu haketmiyor mu ya giriyor

Damla net bir şekilde atletlerin çoğundan daha hızlı zamanla semadan bile daha hızlı olabiliceğini düşünüyorum kilo verdikçe oyuna çıkmak istemesi en doğal hakkı aksine susup 2016daki gibi hakkını savunmazsa puan kaybeder çünkü o zaman kendiside neden kazanamadığını sorgulayınca ailesi bile çok sessiz kaldın o yüzden şampiyon olamadın demiş.

Ama şöyle de bir durum var semanın yanında çok silik kalıp yancı pozisyonuna girerse o zaman sıkıntı çıkar işte çünkü sema seveninden daha çok sevmeyeni olan bir yarışmacı

+

Şöyle bir tezim var kendimce ne kadar doğru yanlış bilemem ama nedense bana bu sene gönüllülerden biri şampiyon olucakmış gibi geliyor böyle giderse çünkü şuana kadar çoğunlukla hep şampiyonlar survıvor'ın cefasını çeken takımlardan çıkıyor.

2013'de gönüllüler takımı perişandı hilmicem şampiyon oldu
    2014'de gönüllüler takımı perişandı turabi şampiyon oldu
    2016'da sonlara doğru gönüllüler üstünlük sağlayıp ödülleri götürmeye başladı atakan şampiyon oldu
    2017'de bariz şekilde ünlüler üstünlük sağladı ogeday şampiyon oldu

• Bu kadın milleti çok fena yaa Şeyma acunun işine karıştı survivorun içine etti valla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • duygu sömürücü cumali yerine yağmur giderse, bir yarışmacının daha hakkı yenmiş olacak. yazık günah hak yemek bu kadar kolay olmamalı.

cumalinin adada 1 gün geçirmesi bile fazla, doğru çocuklarına .kalmasının hiçbir mantığı yok.diğerlerine haksızlık olur.peşindende gamze markus .

eeey acun 1 yıl boyunca düşünüp çöpleri toplamışsın.izlemenin zevki kalmadı.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karınca M

Haftanın en iyi yarışmacısı olup elenmek

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Sen o kadar adrianalarla alessandralarla miamide coco partylere katıl sonra gel survivorda ığdırlı cumaliyle ilk haftadan potaya gir.
  • İpek Yaşar yola çıkmış,yağmur elenmiş gönüllüler için intihar vakti

• Beyler cumaliye oy atma işini biraz fazla abartmisim kredi cektim naptim lan ben

• 
Sayfa: önceki 657658659660661
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.