Şimdi Ara

Survivor 2018 (654. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
118.737
Cevap
71
Favori
3.193.754
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 652653654655656
Sayfaya Git
Git
sonraki

Survivor 2018

(En Son Oy Tarihi: 4.1.2024)
Giriş
  • Semih ve Atakan geliyormuş Gönüllülere Acun paraya kıymış anlaşılan..Semih de twitterdan “Bekle beni Survivor.” tweeti attı şimdi..Hayırlı olsun...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zorradam kullanıcısına yanıt
    Hocam Damla sıralamada yok ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deleted User

[Deleted from big topics]

Kesin yaşanır bu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • evet kim elenir anketimiz ilk mesajda yayında

http://www.strawpoll.me/15101272

• quote:

Orijinalden alıntı: Alinda98

Hocam Damla sıralamada yok ki

az oynadı çok oynamak gerek galibiyet 3 puan 7/7 yapsan bile 14/25 yapan birinci oluyor sisteme bak

• Hakan büyük ihtimal diskalifiye olmaz çünkü bugün Panorama'da İhsan, bir zaman sonra yarışırken göreceğiz demişti, bu çekim de daha önce yapıldığına göre son durum budur herhalde. Bir şekilde Hakan giderse izlenmez.

• Arkadaşlar dikkatimi çekti nihat doğan sürekli birine sallıyor isim vermeden 2 oldu benimle uğraşıyor diye kim olduğunu bilen var mı
  • quote:

Arkadaşlar dikkatimi çekti nihat doğan sürekli birine sallıyor isim vermeden 2 oldu benimle uğraşıyor diye kim olduğunu bilen var mı

ümit

• Survivor Extra emekli kahvesi gibi yeminlen....

Bu adamlar boş geyiğe bir de üste para alıyorlar...
  • Marcus Miami halkının emekçisidir ve halkı arkasına almıştır. Şampanyalar, mevye kokteylleri dururken hindistan cevizi suyuna razı gelmiştir. Varlık içindeyken yokluğa düşmüştür. Sonuna kadar acı çekmektedir. Reisin bu haklı davasında arkasındayız.
    Kimi destekliyorsunuz anketi de lazım zorro

• quote:

Orijinalden alıntı: mxmg6363

quote:

Turabi Hilmiye fena yanlıyor oyun sonrası benim adamım nerde diyip hilminin yanına koştu

Öncesinde de Turabi yerdeyken Hilmi onu kaldırdı, All Star takımı üçlü çektirdiği zaman Hilmi, Turabi'yi bekledi vs. vs.

Adem'in aklı varsa onlarla takılır çünkü Turabi - Hilmicem demek, Turabi - Murat - Hilmicem demek. Adem onlarla tek başına baş edebilir ama bu 4'lü isim aynı anda potaya girmediği sürece Adem'in gitme şansı yüksek olur.

Turabi de performans olarak 1 aya açılır, sonuçta Kıbrıs'ı garanti olarak görüyor. Şimdi deli gibi performans gösterenler 2 ay sonra gider zaten. Herkes kendi gücünün farkında, ilk zaman bütün gücünü kullananlar hep korkak insan olur, bu dediklerim sadece Survivor için geçerli değil.

Nagihan da aynı Turabi gibi bir süre sonra nitro olur. Bireysele dönerse Merve falan dinlemez. Zaten ben Merve'ye pek güvenmiyorum, bu sezon Kıbrıs'a gitme şansı bana göre %0

Turabi paskalya yarusmayacak bu sene paspas a çevirirler onu bide 2 yaş yaşlandı. Finali bırak kıbrıs bile garanti değil Turabi için. Adem Hilmi kesin gider unlulerden

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Öyle bir şey görmedim

Yanlış anlıyorsunuz beni 1.liği geçtim kızı sıralamaya almamışlar diyorum videoda damla yok
  • Yalan konuşmasana birader

• Marcus'un ailesi iyi çalışmış arkadaşlar
  • %90 marcus %10 ihtimalle yağmur elenir, cumali'nin elenme ihtimali %0

marcus belki de kendisi elenmek istemiştir, o yüzden acunmedya ekibi çaktırmadan marcus'u potaya soktu gibi geliyor bana.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Semih Öztürk yarışmaya renk katacaktır..Hoşgeldin Semih...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bidarxx

quote:

quote:

Turabi Hilmiye fena yanlıyor oyun sonrası benim adamım nerde diyip hilminin yanına koştu

Öncesinde de Turabi yerdeyken Hilmi onu kaldırdı, All Star takımı üçlü çektirdiği zaman Hilmi, Turabi'yi bekledi vs. vs.

Adem'in aklı varsa onlarla takılır çünkü Turabi - Hilmicem demek, Turabi - Murat - Hilmicem demek. Adem onlarla tek başına baş edebilir ama bu 4'lü isim aynı anda potaya girmediği sürece Adem'in gitme şansı yüksek olur.

Turabi de performans olarak 1 aya açılır, sonuçta Kıbrıs'ı garanti olarak görüyor. Şimdi deli gibi performans gösterenler 2 ay sonra gider zaten. Herkes kendi gücünün farkında, ilk zaman bütün gücünü kullananlar hep korkak insan olur, bu dediklerim sadece Survivor için geçerli değil.

Nagihan da aynı Turabi gibi bir süre sonra nitro olur. Bireysele dönerse Merve falan dinlemez. Zaten ben Merve'ye pek güvenmiyorum, bu sezon Kıbrıs'a gitme şansı bana göre %0

Turabi paskalya yarusmayacak bu sene paspas a çevirirler onu bide 2 yaş yaşlandı. Finali bırak kıbrıs bile garanti değil Turabi için. Adem Hilmi kesin gider unlulerden

Hilmicem neye göre gidiyor, Adem neye göre gidiyor? Sen şuna Hilmi ve Adem'i destekliyorum desene şimdiden

Turabi birleşmeyi bile göremez. Nihat Doğan > Turabi

• Bu doru mu?

• 
Sayfa: önceki 652653654655656
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.