Şimdi Ara

Survivor 2018 (653. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
118.737
Cevap
71
Favori
3.193.755
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 651652653654655
Sayfaya Git
Git
sonraki

Survivor 2018

(En Son Oy Tarihi: 4.1.2024)
Giriş
  • Burada tecavüzlere karşı bir konu açılsa bir sürü laf söylersiniz. Tecavüzü savunan adamın olduğu yarışmanın konusunu popüler yapıyorsunuz. Bunun oda açık giyinmeseydi demekten ne farkı var. Biraz tepkinizi koyunda insanlar yaptıklarının kötü sonuçlar doğurabileceğini anlasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Awersomeboythislikemii

İlk o düşürdu yoksa ??

Hocam çok amele tanıdım adamlarda deli bilek var,bu yalan çıktı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alinda98

öyleymiş

O zaman Miami lobisi, Şaman lobisi ile Marcus'u bir daha yazmasınlar gitmez. Mağdur reisin işi zor bir daha ki ne bu sefer Yağmur var yoksa giderdi.
  • VAROLSUN BULGUR, KAHROLSUN HAVYAR

VAROLSUN ASPİRİN, KAHROLSUN ALFASİLİN

VAROLSUN CUMALI👏🏻
  • quote:

Orijinalden alıntı: Michael J.Scofield

Şöyle masum adamı nasıl kumpasa getirip yazdılar be.Torpillilere inat Cumali Reyiz.

Survivor 2018

ne masumu ya.4 çocuğunu bırakıp rezil olmaya gelmiş tipe bak.bunun yüzünden takımda rezil oluyo.yağmur giderse yazık günah

• Adada manzaraya karşı tüttüren damla yı unutma unutturma !!!

Survivor 2018
  • Cumali'yi alma kararının canlı yayında olduğuna inanmayın. O sadece bir kılıf oldu, halktakilerin de gelme şansı var algısı yaratmak için yapılmış bir tiyatro işte.
  • Sizce kim elenicek arkadaşlar?
  • quote:

Sizce kim elenicek arkadaşlar?

Umarım Cumali
  • Dominik ve Miami ülkü ocakları olarak Marcusun arkasındayız.Şaman Reisi yobazlara yedirtmeyiz...!!!
  • Marcus elenir ve Gamze diskalifiye olur. Bunların yerine 2 güçlü yarışmacı alınır. İyi denk geldi
  • CUMALİYE ATILAN HER SMS

MEHMETÇİK VAKFINA BAĞIŞ VE ANADOLU DÜŞMANLARININ SURATINA ATILACAK BİR ŞAMAR OLACAKTIR
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anche

Marcus elenir ve Gamze diskalifiye olur. Bunların yerine 2 güçlü yarışmacı alınır. İyi denk geldi

Survivor 2018
  • Alinda98 kullanıcısına yanıt
    marcus olabilir.
  • bana marcus'un gitme ihtimali bir tık fazla gibi geliyor, tabi yağmur da elenebilir. cumali şimdilik gitmez.
  • 2 böbreğimi satıp yağmura bastım mezardan yazıyorum inşallah cumali ve marcus patatesi gider
  • Survivor Ekstra'da son şampiyon gelmeden gönüllüler bir şey yapamaz diyorlar da adam neden katılmadı diye daha birkaç önce program yaptılar şu Survivor Taksi denilen şeyde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi franz392 -- 18 Şubat 2018; 23:42:36 >
  • https://survivor.acunn.com/all-star-2-hafta-performans-siralamasi-1114446-video

Performans sıralaması yayınlanmış 1.olan Damla Can yok onun yerine Semayı birinci yapmışlar bıktık artık bu algılardan cidden birşeyi yapıcaksanız adam akıllı yapın
  • quote:

https://survivor.acunn.com/all-star-2-hafta-performans-siralamasi-1114446-video

Performans sıralaması yayınlanmış 1.olan Damla Can yok onun yerine Semayı birinci yapmışlar bıktık artık bu algılardan cidden birşeyi yapıcaksanız adam akıllı yapın

sallanma oyununda götürdü bedava puanları sema nagi kazandı sema aldı puanları damlayada sahrayı verdiler yenildi

• quote:

Orijinalden alıntı: zorradam

Sema ile merve finale kiminle çıkarsalar o kişiye benden oy bakin ben 15 yıldır izlerim bana bile oy kullandirirlar çok net sema ile merve finale gelmeyin

Birde Turabi ben Turabi dahil karşısındaki lere 5.10 tane atarim
  • 
Sayfa: önceki 651652653654655
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.