Şimdi Ara

Survivor 2018 (591. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
118.737
Cevap
69
Favori
3.196.114
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 589590591592593
Sayfaya Git
Git
sonraki

Survivor 2018

(En Son Oy Tarihi: 25.3.2024)
Giriş
  • Bölümü izlemeyip sonraki gün netten 30 dkda bitiriyorum.
    Heyecan yokki oyunları izlemeye gerek bile yok.
    Bu en iyi 2 kız 2 erkek olayıda allstar lehine komple fail.
  • Şu ana kadar izlediğime göre acur bu survivor ile bu sene eski reytinglerini rüyasında bile göremez.

Adam yok gibi eski elemanları getirip koymuş, karşılarında çöp topluluğu gönüllüleri getirmiş.

Zerre seyir zevki yok. Bu zamana kadar kaçırmadan izlediğim bu yarışmayı şimdiden bıraktım gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gönüllüler ağır cop hakan Anıl dışında , yiğit bile girse takım sayı alacak diğerleri nasıl çöp düşünün işte.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Acur un artik Türkiye survivor u umrunda değilki. Adam artik dünyaya açıldı birçok ülkenin survivorunu o yapıyor . artik turkiyede ki survivor reytinglerine ihtiyacı kalmadı . baksana zaten ölüsü bile ilk 5 de . i yüzden acurda daha çok siviyor .

Acur un şukadrolar ile tek şansı oyun sayısını azaltıp adada kaos ortamlarını daha çok ekrana yansıtmalı .

• EYY ACUR BEY . EGERKİ BURDAN BİZİ OKUYORSAN SANA BİR UYARI . ADA HAYATLARİNİ DAHA COK EKRANA TAŞIMAZ İSEN , BU SURVİVORUN TURKİYEDEKİ SONU OLUR!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• İki all star takımı oluşturacak kadar sayıda kişiyi ikna edememiş belli ki ama mix star olarak yapsa olurdu. Gönüllülere Murat, Hilmi Cem, Turabi, Damla, Sahra'yı koyar (belki 1-2 kişi daha eklerdi eskilerden) üstüne Funda, Nevin, Anıl gibi yarışmacıları eklerdi. Ünlülerde de Sema, Merve, Adem, Ümit gibi isimlerin yanına eski 2-3 ismi daha ikna edip koyabilir, son olarak da ilk kez yarışacak 4-5 ünlü daha gelirdi. Bunda belki sms'lerde sıkıntı olabilirdi ama en azından oyunlar dengeli geçerdi. Bu gönüllülerin oyun kazanması bile kurgu olur şu anda.

• Gönüllülerden açık ve net hayat tecrübesi olan kimse yok . anca ramazan sağda solda dedikodu yapsın .

• Yine adamlığını konuşturmuş, bir de Hakan'ın öyle bir şey diyeceğini aklından bile geçirmemiş ama bilmiyor ki patatesi.

https://acunn.com/survivor/tv-de-yok-murat-tan-ecem-e-kritik-soru-1114405-video

• quote:

Orijinalden alıntı: TaKo

Hakansız geçen iki bölüm çok sıkıcıydı, dokunulmazlikta da yok, zaten Gönüllüler çöp; bu gidişle Survivor erkenden sıkmaya başlayacak sanırım. Turkiye - Yunanistan maçları bekledigimizden cok daha erken baslayabilir... Acun’un aklı varsa parasi neyse verir yedek olarak gönüllülere Atakan’ı ve Serkay’ı sokar, aksi halde bu gönüllülerden bir cacık olmaz. Ogeday ile Hilmicem’i izlemek istiyorum ben, Turabi ile Atakan’i yarisirken gormek istiyorum, Murat Ceylan ile Serkay’in kapismasini merak ediyorum; kim sallar Marcus’u, Melih’i, Ramazan’i... Ah Acun aaah!

Yok Atakan'ın eşi istememiş yok Ogeday'ın annesi istememiş. Böyle bahane olmaz başka birşey var anlaşamamışlar. Yada sonradan gelen 2 kişi büyük sürpriz olabilir. Serkay bahsetti mi onu bilmiyorum.

• serkaç sonradan dahil olabilir.

• Yunus günçe panaroma da Nihat doğana fena geçiriyo

• quote:

Orijinalden alıntı: tlhGS

Bu gidişle gönüllülerin sonu böyle olacak.

Survivor 2018

Gif atmıştım ama forum yine sapıttı galiba.

• Nagehan a ilk konseyde pusu kurulacak

• Survivor 2018
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kesinizmirliksk2

Nagehan a ilk konseyde pusu kurulacak

Nagihan ile oylamaya çıkacak bir babayiğit çıkmaz bence adadan :)

Bence Nagihan ile konuşup sorunu halletmeye çalışacaklar. Duygu'yu elediklerinde toplu oylama oluyordu ona güvenmişlerdi.

Şimdi önceden kimin çıkacağı belli ve ona göre oy atıyorsun.(değişmediyse)
  • Gönüllülere göre hazırlanmış oyun, atış yok.Dokunulmazlığı alabilirler belki.
  • OHA KARIZMAYA BAK

Survivor 2018

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackEagle03

OHA KARIZMAYA BAK

Survivor 2018

• Hala izliyor musunuz bu sezonu?

Acun seyircinin istediği isimleri (Atakan, Ogeday, Serkay vs.) getirmemiş, seyircinin en çok istemediği adamı (ND) yarışmaya almış, Gönüllüler'e torpillileri, cast ajansından topladığı manken tipli erkekleri, kadınları ve Göz6'nın çöplerini toplamış. Ada hayatını resmen sıfırlamış, eskiden adamlar adaya geldiğinde hiçbir şey olmazdı şimdi her iki adada baraka hazır hatta bir tanesinde yatak bile var. Erkek ve kadın yarışmacıların barakaları ayrılmış üstelik. Parkurlarda, atışlarda hiçbir değişiklik yok. Ulan bari renkleri değiştir be adam, şu maviyi kırmızıyı bırak ne bileyim yeşil sarı falan yap. Ufak da olsa bir yenilik yap lan! Takım oyunları bitti şimdi de en iyi 2 kız ve en iyi 2 erkek oyunu görüyoruz, bunu resmen All Star takımı kazansın diye yapmış zaten. Ulan Barcelona-Aydınspor maçından kim zevk alır? Bunların dışında bir de 5 bin TL bonus kazandıkları dünyanın en sıkıcı oyununu birçok kez oynuyorlar. Eskiden Hasan gider ağaç ev yapardı, şimdiki yarışmacılar sadece dedikodu yapıyor. Belki elemanlar başka şeyler de yapıyordur ama biz göremiyoruz, Survivor'da ada hayatı göstermek yasak çünkü. Yahu en basitinden definecilik oynat yarışmacılara, adanın sadece sahilden ibaret olmadığını izleyiciye göster. Survivor iyice parkur yarışmasına döndü, parkurlar da hep birbirini tekrar ediyor.

Böyle özenilmemiş, nasıl olsa izliyorlar deyip hiç kafa patlatmadan yapılan projeyi ben izlemem abi.

• Çılgın Sedat hazırım yarım kalmış bir işim var demiş. Katılırsam gönüllülere geçmek isterim demiş.
  • 
Sayfa: önceki 589590591592593
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.