Şimdi Ara

Survivor 2018 (586. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
118.737
Cevap
69
Favori
3.196.122
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 584585586587588
Sayfaya Git
Git
sonraki

Survivor 2018

(En Son Oy Tarihi: 25.3.2024)
Giriş
  • Gençler gecen sene elenen yarışmacıyı 3 hafta sonra ilk mesaja girenlere +250 oy vermissiniz biz anlık güncel tutuyoruz +10 oy almış hani emeğimizin karşılığı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Analytics kullanıcısına yanıt
    İşte Damla 7g 1m ile oynuyor,Nagi antremanda sakatlanmış yoksa bence çok daha iyi olacaktı. Oynayarak açılmam lazım diyor hem de.
  • Ben olsam Acun'un yerine bu sene Gönüllüler All Star ve Ünlüler All Star takımı kurardım. Kıran kırana rekabet olurdu. Tüm yarışmacılar geçmişte yarışan en iyilerden olacak.

Survivor'da ilk kez yarışan isimlerle takım kurarsan ancak bu kadar olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Analytics

Doğukan kimdir de takımı ayağa kaldıracak? Bu kadar atış odaklı bir Survivor'da Doğu ancak geçen seneki Anıl kadar katkı verir takımına.

Laa arkadaş adam yön olarak söylemiş doğu tarafından alalala yarışma sizleride bitirmiş yatın uyuyun yarın dokunulmazlık dinlenmemiz gerek.
  • I AM DENİSA
    ‏@denisagultekin

Survivor’a girecek yeni 2 ismin eski yarışmacılardan kim olmasını isterdiniz? Ay ben Erdi’yi izlemeyi özledim afsdafddsss
  • IcyTea Lemon kullanıcısına yanıt
    Gönüllüleri hiç iyi seçmemiş hatta seçmemiş bile olabilir.Yiğit Dikmen,Gökhan Keser,Ogeday,Berna Canbeldek,Seda Tetik gibilerin gelmesi lazım Gönüllülere!!
  • Ulan harbiden öyle demiş

Çok sinirliyim hocam, çöp Gönüllüler yüzünden kafayı yedim.
  • Yedeklerden katılmış deniyor.BERKAN KARABULUT

Survivor 2018
  • quote:

Orijinalden alıntı: Awersomeboythislikemii

İşte Damla 7g 1m ile oynuyor,Nagi antremanda sakatlanmış yoksa bence çok daha iyi olacaktı. Oynayarak açılmam lazım diyor hem de.

Zaten vslerde Nagi o yapıkredi ödüllü oyunda maydınıda semayıda aldı zorlanmadan yani bu ikisi parkurda nagiyi şu an için geçer ama sonda o tarz bi oyun olursa nagi geriden de gelse yenecek güçte bunları. Bu yüzden oynatmıyorlar eski nagi yok şuan kabul ama tek bacakla yine sayısını alır.
  • zorradam kullanıcısına yanıt
    Birsenin sorunu ne acaba? En iyi atlet oymuş galiba??
  • Survivor 2018
  • yiğit gibi ezikler varsa yedeklerde eyvah ki ne eyvah, o oyun kazansa bile zevki çıkmaz. bari ünlülerin arasına atsınlar o gereksizi. ya ogeday-atakan gibi adamlar olacak ya da öküz gibi kası olan tiplerden ziyade hızlı, atlet adam getirecek acun. ilk durum mümkün olmadığına göre yedekteki isimlerin sağlam yarışmacı çıkması lazım. allstarların ezilmemesi için programlarda abartıldığı kadar iyi bir ekip kurulacağını beklemiyordum zaten klasik acunun palavraları ama çok fazla ezildiler bunlar. aradaki seviye farkı gereğinden fazla oldu

sema eziği hiç geri plana gitmiyor komplekslerinden dolayı, geçmişin acısını çıkarıyor herhalde kendince. damla desen ünlülerde zaten, gönüllülere gelseydi keşke. gönüllülerden yağmur var sempatik gelen o da kötü çıktı. güzel olup performansı yüksek biri bulunmuyor zaten anasını, survivor evreninin kuralı sanki

üstüne en seyredilir adam hakan gitti, arkadaş olmayacak her şey oluyor. atakan yok hakan yok ogeday yok allstar erkeklerini ayar manyağı yapacak adam gibi erkek yarışmacı yok ne var lan o zaman

• Şu anki All Star kadrosunun karşısında Gönüllüler yerine bu kadro olacak Türk televizyon tarihi reyting rekoru kırılırdı be.Performansı geç bize eğlence,adamlık lazım.

Survivor 2018

Survivor 2018

Survivor 2018

Survivor 2018

Survivor 2018

Survivor 2018

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Survivor 2018
  • quote:

Orijinalden alıntı: Micro_Processor

Yedeklerden katılmış deniyor.BERKAN KARABULUT

Survivor 2018

Bu çocuğu teke tekte 10 oyunda 9 kere yenerim.Yeni bir çöp daha gelıyor anlaşıldı

• quote:

Orijinalden alıntı: Michael J.Scofield

Şu anki All Star kadrosunun karşısında Gönüllüler yerine bu kadro olacak Türk televizyon tarihi reyting rekoru kırılırdı be.Performansı geç bize eğlence,adamlık lazım.

Survivor 2018

Survivor 2018

Survivor 2018

Survivor 2018

Survivor 2018

Survivor 2018

Sabriyeyi görünce ilk aklıma gelen; adem berna mı güzel ben mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackEagle03

quote:

Orijinalden alıntı: Guitar-X

Gönüllülerde şunlar elense aslında takım rahatlar diyebileceğimiz birileri de yok. Takımın en iyi kızları Nevin ve Fulya all starın en iyilerine resmen eziliyo. Erkeklerin en iyileri Melih ve Anıl desen bunlar anca Nihat'ı yener ki onu da yenemediler bugün

Acun'a küfür etmek istiyorum gerçi twitterda ettim rahatladım ama bu iş böyle gitmez acil transfer yapması lazım.

Melih ne hocam yaaa
    Adamın yaptığı tek şey kızlara yanaşmak

Gamzeyle konuşurken ses tonu nasıl ama? Hani küçük çocukları şekerle kandıran sapıklar var ya

İşte düşün yani Melih en iyi iki erkekten biri. Bu takımın hiç şansı yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Awersomeboythislikemii

Birsenin sorunu ne acaba? En iyi atlet oymuş galiba??

Mental olarak hazır değil survivora evine dönmeli

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • BİZ 6 OYUNDUR KAYBETMESİNE RAĞMEN ALLSTAR TAKIMINDAN DAHA MUTLU OLAN GÖNÜLLÜLER TAKIMINI DEĞİL, ÜST ÜSTE 2 OYUN KAYBETTİĞİNDE ELİNİ KANA BULAYAN DUYGU ÇETİNKAYA HIRSINI GÖRMEK İSTİYORUZ

Survivor 2018
  • quote:

Orijinalden alıntı: IcyTea Lemon

Survivor 2018

İlk 3 dakikaya bakın. Nihatla Taner nasıl trollüyor. Bu adamlar harbiden izletiyordu yarışmayı

• 
Sayfa: önceki 584585586587588
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.