Şimdi Ara

Survivor 2018

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
16 Misafir (5 Mobil) - 11 Masaüstü5 Mobil
119.321
Cevap
76
Favori
2.961.892
Tıklama

Survivor 2018

(En Son Oy Tarihi: 24.6.2020)
Giriş
    726 Mesaj
    1 milyon ne attı be yok 100 milyon kişi içinden teker teker seçtiler.
    |
    |
    Ever pathetic ever fools..
  • Yarbay
    2834 Mesaj
    5.günün şafağında Doğudan Hakan gelip takımı kaldıracak bu gidişle

Survivor izliyorum da leş yani elenmeler lazım gruplar lazım vs.Nagihan abi ve ND zaten tam olay çıkarmalık adamlar.Yakında umuyoruz başlarlar yoksa çekilmez tek Turabi-Hakan zaten izledik bu senaryoyu.Hakanda o angutları mahveder de smste adama oy gitmiyor.
    |
    |

Origin ID:Powergs19

Steam ID:https://steamcommunity.com/profiles/76561198049333597/
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    2 Not
    Gönüllülerde şunlar elense aslında takım rahatlar diyebileceğimiz birileri de yok. Takımın en iyi kızları Nevin ve Fulya all starın en iyilerine resmen eziliyo. Erkeklerin en iyileri Melih ve Anıl desen bunlar anca Nihat'ı yener ki onu da yenemediler bugün

Acun'a küfür etmek istiyorum gerçi twitterda ettim rahatladım ama bu iş böyle gitmez acil transfer yapması lazım.

Gidin birbirinizi yazın hadieeee!!!
  • Yüzbaşı
    590 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Guitar-X

Gönüllülerde şunlar elense aslında takım rahatlar diyebileceğimiz birileri de yok. Takımın en iyi kızları Nevin ve Fulya all starın en iyilerine resmen eziliyo. Erkeklerin en iyileri Melih ve Anıl desen bunlar anca Nihat'ı yener ki onu da yenemediler bugün

Acun'a küfür etmek istiyorum gerçi twitterda ettim rahatladım ama bu iş böyle gitmez acil transfer yapması lazım.

Melih ne hocam yaaa
    Adamın yaptığı tek şey kızlara yanaşmak

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    Nagihan çok yanlış hazırlanmış yarışmaya. Bodybuilding turnuvası mı bu? Şişirmiş kasları, parkurda rahat hareket edemiyor. 2016'da ağlattığı Damla bile Nagihan için yetersiz diyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Dünkü fragmanda Turabi başroldeydi, bu akşamki fragmanda da turabiye odaklanılmış. Bana çok tuhaf geldi. Hani bazı filmler vardır örneğin, savaşı bir çocuğun gözünden anlatır, Zengin ve güçlü bir ailenin yaşadığı Köşk te geçen olayları hizmetçinin bakış açısından falan anlatır. Ne yani biz de survivor u turabinin bakış açısından mı izleyeceğiz? Neden ne alaka? Torpilli mi turabi, çok yüksek bir gözlem gücü mü var, en dürüst ve objektif o mu? Böyle tutabiyi başrole koymak ona torpil yapmaktır, ayrıcalık tanımaktır. Turabi çıkıp, maskelerin düşmesini bekliyorum diyorsa, kendini dürüst görüp diğerleri sahtelikle suçluyor demektir. Ama sen acun olarak bunu üst üste fragmana koyup bize turabinin söyleminden fragman verirsen, evet biz acunmedya olarak turabiyi tutarlı buluyor onun bakış açısının olan biteni en doğru özetlediğini düşünüyoruz demiş oluyorsun. Objektif yayıncılık mı bu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eros68 -- 18 Şubat 2018; 0:01:58 >
    |
    |

• Yarbay
    12904 Mesaj
    Seyirciler ünsüzlerin süreklik kaybetmesine karşılık acuna yüklendiklerinde acun:

Birsen evine dön

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    _____________________________ F.C Krasnodar
    Dh şarkı yarışması kazanan parçalar
    Быки, горожане
  • Yüzbaşı
    590 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: zorradam

Birsen evine dön

2le 1sen
    |
    |
    Keşke Acun Nagihan'ı karşı adaya yollasa.Yedeklerden de Ogeday,Atakan kalibresinde bir erkek gelirse işte o zaman Survivor zevk vermeye başlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    _____________________________ F.C Krasnodar
    Dh şarkı yarışması kazanan parçalar
    Быки, горожане
  • Binbaşı
    1074 Mesaj

İşte Damla 7g 1m ile oynuyor,Nagi antremanda sakatlanmış yoksa bence çok daha iyi olacaktı. Oynayarak açılmam lazım diyor hem de.
    |
    |
    Analytics kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Survivor'da ilk kez yarışan isimlerle takım kurarsan ancak bu kadar olur.
  • Çavuş
    94 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Analytics

Doğukan kimdir de takımı ayağa kaldıracak? Bu kadar atış odaklı bir Survivor'da Doğu ancak geçen seneki Anıl kadar katkı verir takımına.

Laa arkadaş adam yön olarak söylemiş doğu tarafından alalala yarışma sizleride bitirmiş yatın uyuyun yarın dokunulmazlık dinlenmemiz gerek.
    ‏@denisagultekin

Survivor’a girecek yeni 2 ismin eski yarışmacılardan kim olmasını isterdiniz? Ay ben Erdi’yi izlemeyi özledim afsdafddsss
    |
    |

Gönüllüleri hiç iyi seçmemiş hatta seçmemiş bile olabilir.Yiğit Dikmen,Gökhan Keser,Ogeday,Berna Canbeldek,Seda Tetik gibilerin gelmesi lazım Gönüllülere!!
    |
    |
    IcyTea Lemon kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ulan harbiden öyle demiş

Çok sinirliyim hocam, çöp Gönüllüler yüzünden kafayı yedim.
    |
    |
    IamNotAHeRo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Awersomeboythislikemii

İşte Damla 7g 1m ile oynuyor,Nagi antremanda sakatlanmış yoksa bence çok daha iyi olacaktı. Oynayarak açılmam lazım diyor hem de.

Zaten vslerde Nagi o yapıkredi ödüllü oyunda maydınıda semayıda aldı zorlanmadan yani bu ikisi parkurda nagiyi şu an için geçer ama sonda o tarz bi oyun olursa nagi geriden de gelse yenecek güçte bunları. Bu yüzden oynatmıyorlar eski nagi yok şuan kabul ama tek bacakla yine sayısını alır.
    |
    |
Media Sözlük
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,594
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.