Şimdi Ara

Survivor 2018 (478. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
118.737
Cevap
69
Favori
3.196.009
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 476477478479480
Sayfaya Git
Git
sonraki

Survivor 2018

(En Son Oy Tarihi: 25.3.2024)
Giriş
  • Ramazan kim, daaha iki kelimeyi bir araya getirip konusamayan adama kim gelip grup kurar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Axel Manning

ogeday pasifi övülüyor

Pasif dediğin adam bu sezon olsaydı daha zevkli olacaktı oyunlar gel anlaşalım hilmi vs ögeyi görmek istemezmiydin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Patrick Bateman

quote:

Orijinalden alıntı: Ginga Bishounen

Hilmi Cem’in karşısına Ogeday gibi winner biri lazım.

Kesinlikle SADECE AH DİYORUM ÖGEDAY REYİS OLSAYDI GÖRÜRDÜM TURABİYİ HİLMİYİ ÖGE EN BÜYÜK WİNNERDI

En büyük winner hızlı olmamasına rağmen atışlarda herkesi tokatlayan Eser West reistir..

Survivor 2018

• Ogeday bu Adem'i biraz zor yener onu söyleyeyim. Geçen sene olan Adem yok şu an.

• Turabi kendine mekan yapacak kesin. Pala ile ısınma turları yapıyor ayrı takılıyor.
  • Ciddi ciddi sıkıldım Gönüllülerde alfa yok performansı iyi olabilecek birisi yok ben bir dhaa izlemiyeceğim şöyle 4 5 hafta geçsin öyle izlerim oyunlar harbi sıkıcı

• Hilmi ne gömdün Ümit Karan'ı kim garanti görmüş ya :D Ümit herkesi yenebilir adada :D

Ümit'te garip birşey demedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Naganzo -- 15 Şubat 2018; 22:34:49 >
  • Ramazan grup kurucakmiş hahahhaha

Yancı olur en fazla,Sahra da doğal dedi Allah ın çakma şivelisine

• quote:

Orijinalden alıntı: maracanna

Hakan hariç Gönüllüler takımında çıkar kesin oyunu alır diyeceğiniz biri var mı? Ben bir tek Funda’da o potansiyeli görüyorum diğerlerinde potansiyel bile yok..

Hakın çıkar kesin alır mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: survival of the fittest

quote:

Orijinalden alıntı: Patrick Bateman

quote:

Orijinalden alıntı: Axel Manning

ogeday pasifi övülüyor

Pasif dediğin adam bu sezon olsaydı daha zevkli olacaktı oyunlar gel anlaşalım hilmi vs ögeyi görmek istemezmiydin

Korkmasaydı da gelseydi keşke. Şu haliyle pasiftir. Korkan adam neden aktif olsun?

Pasif masif adam gelseydi seyir zevkimiz artardı geçen sene baya sarmıştı tek başına comeback yapıyordu

• Ramazan doktor gibi hemen kırık teşhisi koydu!
  • Hilmicem eğlenceli bir kişilik, duygu çetinkayayı elemek için kendini potaya sokacak kadar da yürekli. Ogeday kendisine ters yapanlara bile ses çıkaramayan ve bence antipatik biri. Ogeday yerine direkt kavga çıkarabilecek eser westi bile tercih ederim.
  • Cumali reis palayla yiyor lan sjsnnwmmwmwmm

• cumalim ya tencerenin dibini bana ver diyor adam adam helal olsun babam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anche

Arkadaş şöyle aptal oyunları izleyeceğimize ada hayatı izleyelim. İlla her yere oyun koyacaklar ya. Rezalet.

Hem de ada ile ilgili de ödül değil, en azından kim kimi ödüle götürürdü ona bakardık. Bize ne özel hayatlarından, kredi kartlarına yüklenecek puanlardan.

• Hakanda Hilmiden 2 oyun alınca kendini son 2 yılın sampiyonu felan zannettti sanırım.
  • Cumali baskan varken baska adam desteklenmez net

• Bu Acun'un kafada problem var aga. Gönüllüleri pert etti herif tekneyle. Anıl'ın kaburga kırıksa çok yazık valla. Ramazan'ın kalçada problem var. Anıl diyor ki "tekne yarıştan daha yorucu" Bu Acun yarışmanın ırzına geçti hakikatten. Berbat bir kadro, berbat bir sunum bi de adı all star.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guitar-X -- 15 Şubat 2018; 22:39:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MERNEPTAH

herkes hakanın üstüne oynuyor yahu..düşünüyorum bu adam naptı demek yarası olan gocunuyor

Nasıl bilendilerse artık. Kafalarına taş düşse Hakan’dan bilecekler. Adamı sevmiyorum ama zorla sevdirecekler.

• Marcus Şeyma ile dedikodu yapmaya gitmiş olabilir
  • 
Sayfa: önceki 476477478479480
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.