Şimdi Ara

Survivor 2018 (425. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
118.737
Cevap
69
Favori
3.196.095
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 423424425426427
Sayfaya Git
Git
sonraki

Survivor 2018

(En Son Oy Tarihi: 25.3.2024)
Giriş
  • MURAT REİS SEZONUN HAYAL KIRIKLIĞIDIR DİYENLER FAVLASIN

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: candicewa

şu ezgi'ye de sırf tipi için program sundurmuyorlarsa ben de bir şey bilmiyorum.

atakanla cok yakısıyorlardı valla sevgili olsalardı ben olmuşum kadar sevinecektim
  • quote:

Orijinalden alıntı: BullPoweR7

Hakan orda yanlış davranan isim değildi? Serenay-Doğukan olayını neden Hakan'a yüklemeye çalışıyorsunuz? En son eleştirilecek isimdi Hakan. Yazılan isim değildi, arkadaşını satan isim değildi. Sadece Doğukan'ı sorguya çekti. Bu mu yanlış?

Hakan şikeci bir insan sırf turabiye karşı diye hakan destelenecek biri değil

• Kesinlikle Murat'ın morali çok bozuk bu da oyunlara yansıyor. Hilmicem ile kanka olan Murat nasıl bu hale geldiler anlamış değilim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1679fbhju

MURAT REİS SEZONUN HAYAL KIRIKLIĞIDIR DİYENLER FAVLASIN

1 ay diyorum max

• Forumda sabah akşam konuşuluyor tv8 de niye konuşulmasın. Sorsan çok kültürlü insanlardır. Ama saatlerce bu saçma programı izlerler.

• Sürpriiiiz diyip geliyormuş :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alinda98 kullanıcısına yanıt
    Ünlüler sanırım protein bar ve olta kazandı. Cumali; turabi ve ümit karan karşısında 2/2 yaptı. Damla tüm sayılarını aldı. Funda 1 oyuna çıktı, hala namağlup. Murat hala nagalip. Hakan, Turabi'ye neden hep cumaliyi seçtiğine dair laf attı, turabi karşılık verdi, sonra üzerine yürüdü, cumali turabiyi itti, turabi cumaliye ayar verdi, nihat doğan turabiye sahip çıktı, marcus gözdağı verdi, ecem all stara geçti falan filan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Patrick Bateman

Murata üzüldüm çok arka planda kaldı atışları kötü oyun kazanamıyor vücudu şampiyon olacak kadar iyi değil saçları dökülmüş resmen bitiklere oynuyor.Hilmicem cidden karaktersiz abi adamla bir kez muhabbet etmediler murat belli yanlız kalmış psikokıjisi baştan bitmiş durumda.

Murat Ceylan = Robin Van Persie

• Axel Manning kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim kardeşim

Gamze varken Ecemi karşıya geçirmek güzel kafaymış

• Survivor ekstra ya katılanlar maaş almasa hiçbiri ekrana çıkmaz. Program başına yüklü bir ücret alıyorlardır. Ha reyting yoksa anında kesip atıyor Acun o ayrı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1679fbhju

MURAT REİS SEZONUN HAYAL KIRIKLIĞIDIR DİYENLER FAVLASIN

adam erdi çıktı ya la.
  • MPower12 M kullanıcısına yanıt
    forumda genelde yayın saatinde konuşuluyor daha çok.

tv8 de sabah 8 de başlıyolar akşama kadar...

yakında tepki gelir zaten bu kadar şehit varken bunlar adadaki dedikodudan,kokonattan,fareden,kavgadan bahsediyorlar diye...
  • atakan filan gelmez, atakan yedekten gelecek adam mı sanki. olsaydı direkt ismi açıklanırdı zaten, benim de olmasını en çok istediğim isimdi, tırsaklığından gelmedi

şu cumaliyi de ne abarttılar he. adam efendi gibi konuşmasını bilmiyor daha, melihe o çamaşır gibi oynanır mı filan diye çıkışıyordu insan gibi söylemesi varken. bir de milletin yaptığı yeri kapatıyor. lan madem ''ben yaparım daha iyisini'' diyorsun git başka yerde yap, insanlar orayı kullanır iyiyse. orayı kapatmak zorunda mısın, illa bir köylü kurnazlığı yapacak

asıl mazlum olan, yoldaş kral fatih abimize de selamlar olsun, seni unutursak sol elimize yazıklar olsun sağlak olalım

Survivor 2018

• quote:

Orijinalden alıntı: rider30

Hakan beklentilerimin üstünde çok iyi başladı Survivor'a. Kilosu da var, göbek çıkmış ama performans olarak mükemmel.

Cumali bugün kendini gösterdi. Bu çıkışı sürdürürse ada'da kalma ömrünü uzatır. Onun üzerine oynayacaklardır. Kimseye bulaşmaması lazım, sakinliğini koruması gerekli.

O kilo bir taktik bence. Zamanla zayıfladıkça daha fazla hızlanabilir ve zaten şu anda ki hızı bile yeterliyken 1 tık daha arttırırsa tamamdır.

• nagmaglup funda

Survivor 2018

ve nagalip Murat başkan

Survivor 2018

için artılar şelale olsun ++++++

• quote:

Orijinalden alıntı: rider30

Kesinlikle Murat'ın morali çok bozuk bu da oyunlara yansıyor. Hilmicem ile kanka olan Murat nasıl bu hale geldiler anlamış değilim.

Hilmicem sıkıntılı muratın yanına gitse destek olsa ama yok anca turabiye sen diskalifiye olacak adam değilsin diyor hilmi kesinlikle ve kesinlikle şampiyon olmayı hak etmiyor.

• Erdi Reis kendi takımıyla gelecekmiş, anlaşma bu şekilde yapılmış.

Takımda berna keklikler, semih, gizem kerimoğlu, anıl, sadin, eser, denisa, goril volkan, fulya ve gözaltı ege varmış ek olarak Arda Turan da bayrampaşa lobisiyle takımdaki yerini alacakmış

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: delpieroalk

Sürpriiiiz diyip geliyormuş :)

gelse turabi'ye sağlam bir ayar çeker de işte adam dayanamıyor.

Survivor 2018

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0E4D88987 -- 13 Şubat 2018; 23:44:49 >
  • Muratın ilk galibiyetini aldıgında (alabilirse) bir yardım dernegine hesaptaki küsüratı atacam ss paylaşacam alıntılayın hatırlatın

• 
Sayfa: önceki 423424425426427
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.