Şimdi Ara

Survivor 2018 (412. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
118.737
Cevap
69
Favori
3.195.686
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 410411412413414
Sayfaya Git
Git
sonraki

Survivor 2018

(En Son Oy Tarihi: 25.3.2024)
Giriş

Orijinalden alıntı: psavrx

quote:

Orijinalden alıntı: MERNEPTAH

quote:

Orijinalden alıntı: By_Coder

İçimden bir ses ilk ya da ikinci all star konseyinde ademin potaya gireceğini ve olayların gelişeceğini söylüyor.

EVET BENCEDE AMA ATEŞLE OYNARLAR ÇÜNKÜ ADEMİN İNANILMAZ OY POTANSİYELİ VAR AĞA

Olaylar bir sekilden gelissin adem gene sesini cikarmaya baslasin artik

posta koyan olursada ağzının payını alır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ginga Bishounen

quote:

Orijinalden alıntı: Lincoln Burrows.

quote:

Orijinalden alıntı: cagkajj

Arkadaşlar fark eden oldumu en solda başka biri var marcus yerine perşembe yeni bölüm olarak gösterilen görselde
    Survivor 2018

Helal olsun güzel fark ettiniz.

Marcus’ta Eser gibi krize girdi sanırım.

Marcusun röportajı izlerken dedim bu adam durmaz , çeker gider diye.

Adamı Adriana Lima mariano di vaio vb takip ediyor istese adaya uçak indirir herhalde

Yalnız eser olsaydı ne tahrik ederdi bagirirdi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lincoln Burrows. -- 13 Şubat 2018; 22:23:3 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: maracanna

quote:

Orijinalden alıntı: fromhellhound

Sahte kurmaca olan bi yarışmadan nasıl zevk alabiliyorsunuz ?

Sen nasıl kurmaca dizi-filmden nasıl zevk alıyorsan biz de bu yarışmadan alıyoruz..

mantıklı aslında

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

İçimden bir ses ilk ya da ikinci all star konseyinde ademin potaya gireceğini ve olayların gelişeceğini söylüyor.

Performans bahaneside yok artik adam 10 kat gelişmiş valla turabiye agzinin payini verirse fena olur

• Mentollü Kurşun kullanıcısına yanıt
    Beraber yaristiklari yildan sonra, disarida fazla gorusmediklerinden olsa gerek..

• Lincoln Burrows. kullanıcısına yanıt
    Hakan'ın eleştirilebilecek tek özelliği kelimelerle oynaması onun dışında yalan söylediğini, birini sattığını, sinsilik yaptığını pek görmedim. Performansı böyle devam ederse ya da en azından %50 üzerinde kalırsa desteklenmesi gereken bir isim.

Ayrıca Hakan Murat'a laf atmadı orda Survivor'ı bitti derken. Sakatlananlar Survivor'da iyileşene kadar yarışma zaten onlar için bitmiş oluyor. Daha önce Anıl'a oldu, Sahra'ya, Bozok'a oldu vs. Tek istisna Serhat.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BullPoweR7 -- 13 Şubat 2018; 22:24:57 >
  • Beyler izleyemiyorum nasıl gidiyor survivor? Hilmi yine yancı mı ? Barzo turabi yine facebook sözü söylüyor mu? Patates hakan sinsilik yapıyor mu? Mağdurman yine mağdur oluyor mu

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Ginga Bishounen

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cagkajj

Arkadaşlar fark eden oldumu en solda başka biri var marcus yerine perşembe yeni bölüm olarak gösterilen görselde
    Survivor 2018

Helal olsun güzel fark ettiniz.

Marcus’ta Eser gibi krize girdi sanırım.

Marcusun röportajı izlerken dedim bu adam durmaz , çeker gider diye.

Adamı Adriana Lima mariano di vaio vb takip ediyor istese adaya uçak indirir herhalde

Yalnız eser olsaydı ne tahrik ederdi bagirirdi..

Eser vs. Turabi kavgası efsane olurdu. Adam yanlış zamanda katıldı yarışmaya.

• konsey değişmiş sanki daha da aydınlanmış. en son 2016da izlemiştim böyle değildi.
  • Cildirdim olm ya sus

• quote:

Orijinalden alıntı: BullPoweR7

Hakan'ın eleştirilebilecek tek özelliği kelimelerle oynaması onun dışında yalan söylediğini, birini sattığını, sinsilik yaptığını pek görmedim. Performansı böyle devam ederse ya da en azından %50 üzerinde kalırsa desteklenmesi gereken bir isim.

Ayrıca Hakan Murat'a laf atmadı orda Survivor'ı bitti derken. Sakatlananlar Survivor'da iyileşene kadar yarışma zaten onlar için bitmiş oluyor. Daha önce Anıl'a oldu, Sahra'ya, Bozok'a oldu vs. Tek istisna Serhat.

2015 all starda doğukan-serenay-hakan olayı hala aklımızda hocam

• richierich59 kullanıcısına yanıt
    Ahaha

O laf arada kaynadi ona uzuldum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Lincoln Burrows. kullanıcısına yanıt
    Marcus çöpü yerine adam akıllı birini almışsalar izlerim yarışmayı. Şu Gönüllüler izlemeye değer değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: AjayGhale

Beyler izleyemiyorum nasıl gidiyor survivor? Hilmi yine yancı mı ? Barzo turabi yine facebook sözü söylüyor mu? Patates hakan sinsilik yapıyor mu? Mağdurman yine mağdur oluyor mu

Hilmi gene yancı

Magdur dedigin en iyi performansa sahip şu an.

• MERNEPTAH kullanıcısına yanıt
    Oy toplamak için elbette bir şeyler yapacaklar. Sonuçta oylar sayesinde orada kalıyorlar. 2 sezon izlediğim Turabi ve Hakan karekterleri çok farklı. Turabi ağzına geleni söyleyen ve duygularıyla hareket eden bir insan. Sevmediği insana sevmediğini söyleyebilecek bir insan. All-star'da Hasan'ı karşısına almayı göz alabilecek başka bir yarışmacı var mıydı? Hakan hakkında hiç konuşmuyorum bile. Her hareketini planlı yapan ve bunu zaten itiraf eden bir kişi. Senin için daha düzgün olarak gözükebilir ama benim için öyle değil.
  • Acun_Ilıcalı kullanıcısına yanıt
    Hakan orda yanlış davranan isim değildi? Serenay-Doğukan olayını neden Hakan'a yüklemeye çalışıyorsunuz? En son eleştirilecek isimdi Hakan. Yazılan isim değildi, arkadaşını satan isim değildi. Sadece Doğukan'ı sorguya çekti. Bu mu yanlış?
  • Acun reyting için Hakan ve Nihat'ı konuşturuyor!
  • Patates ademe bak karşıda ki kiza isminden emin degilim gamze miydi ona acıyorum bize gelse dedi adam yeni sabriyeler arıyor oy toplamasi lazim

• NİHAT BÜTÜN EZBERLEDİĞİ SÖZLERİ SAYIYOR

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Performans bahaneside yok artik adam 10 kat gelişmiş valla turabiye agzinin payini verirse fena olur

inşanlah dostum

• 
Sayfa: önceki 410411412413414
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.