Şimdi Ara

Survivor 2018 (202. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
118.737
Cevap
69
Favori
3.196.122
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 200201202203204
Sayfaya Git
Git
sonraki

Survivor 2018

(En Son Oy Tarihi: 25.3.2024)
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: the_executioner_

Nihat doğan ulan!!!@%×%××%!%!=!%!!!%^

Şikâyetiniz başarıyla iletildi

Bu mesajın devamındaki url'yi kullanarak şikayetinizin durumunu kontrol edebilirsiniz.

Ayrıca her zaman yukardaki şikayet kısmından son durumu görebilirsiniz.
    /ticket.asp?rid=1989996

Pencereyi kapa ?
  • Sahra geçmiş karşı takıma

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lincoln Burrows.

Şimdi kesin mi bir kişinin geçtiği.? Turabi geçmez inşallah Hilmicem murat adem gibi adamların arasında ezilmesi gerek.

Adamın sampiyon olduğu sene hep rahat takımdaydi

eğer turabi gene bu yarışmayı kazanırsa ben bir daha Survivor izlemeyeceğim adam senaryo yazıyor kendine yarışmanın başlarında herkese atar gider yarışmanın sonlarında pısırık olup insanların smslerini çalıyor başta neysen sonda da o sundur

işte bunda katkısı olan mervenin babası da var tabi adam resmen seyirciye bir şunu demediği kaldı turabi yazıp 5500 gönderin demediği kaldı adamın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harce74 -- 9 Şubat 2018; 16:30:44 >
  • evet konu dışına taşındık o zaman sezon başlasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: harce74

quote:

Şimdi kesin mi bir kişinin geçtiği.? Turabi geçmez inşallah Hilmicem murat adem gibi adamların arasında ezilmesi gerek.

eğer turabi gene bu yarışmayı kazanırsa ben bir daha Survivor izlemeyeceğim adam senaryo yazıyor kendine yarışmanın başlarında herkese atar gider yarışmanın sonlarında pısırık olup insanların smslerini çalıyor başta neysen sonda da o sundur

işte bunda katkısı olan mervenin babası da var tabi adam resmen seyirciye bir şunu demediği kaldı turabi yazıp 5500 gönderin demediği kaldı adamın

Aynen katılıyorum mervenin kaybetmesinin en büyük sebebi babasının dilini tutamasıydı..

Biri mağdur olma yolunu seçti.biri mağrur olmayı denedi kaybetti.

• quote:

Orijinalden alıntı: berk dogan

quote:

Bu mesajın devamındaki url'yi kullanarak şikayetinizin durumunu kontrol edebilirsiniz.

/ticket.asp?rid=1989996

Pencereyi kapa ?

• Volpenotte kullanıcısına yanıt
    Yahu zaten benchler arası 2 adım mesafe var. Aynı kadraja girmiş olması doğal. Ümit Karan diyenler saçmalıyor.

• Nihat doğancılar artılaaaaa

• quote:

quote:

quote:

/ticket.asp?rid=1989996

Pencereyi kapa ?

Şaka yaptım sorun yok.

• quote:

quote:

quote:

quote:

/ticket.asp?rid=1989996

Pencereyi kapa ?

Şaka yaptım sorun yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: IceWizardd

Survivor 2018

Ulan haahahhaha patatese bak sen

Bu adam neden 120 kilo gelmiş. Tamam ilk etapta kilolu gelip yağdan yakmak avantaj ama bunu yakana kadar 3 ay geçer.

• Eger Turabi geçerse cidden yazıklar olsun şu herif bir kere daha sampiyon olur.

Adamın ünlülerde kalması reytingdir.

Ama ünlüler ugrasmamak için bunun adını yazmış olabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: harce74

quote:

Aynen katılıyorum mervenin kaybetmesinin en büyük sebebi babasının dilini tutamasıydı..

Biri mağdur olma yolunu seçti.biri mağrur olmayı denedi kaybetti.

turabinin şimdide gönülülere geçeceğini düşünüyorum eğer turabi geçerse adama milli piyango çıkmış gibi olacak eğer acun her 2 tarafa adaletli davranmak istiyorsa karşıya 3 ünlü erkek gönüllülere 3 gönüllü erkekte karşıya aynı şekilde kadınlarda 3 ünlü kadın 3 gönüllü kadında ünlülere

yani her 2 takımda 6 kişi yer değiştirmiş olacak böylece önceden yarışmayı bilen kişiler şansları biraz daha azalmış olacak

ama acun ne yapıyor tam tersini yapıyor gidiyor 1 ünlü karşıya geçecek diyor bu resmen o adama sunulmuş tereyağlı ekmekten başka bir şey değil hele turabi giderse
    gönüllülerin işi çok zor zaten fragmanda çoğu insan gönüllülere gıcık kapmıştır tecrübeli olmadan kazanacaklarını düşündükleri için

• Turabi pis pis sırıttığına göre Hakan geçmiştir.

Bu durumda parkur oyunlarında Ünlüler avantajlı.Su ve güç oyunlarında kafa kafaya gider.

Gönüllü kızlara zaman verin.2-3 hafta sonra anca oyunlara ve adaya adapte olurlar.

Anıl Berk ve Turabi karşılaşıyor ve Anıl önde yanlış görmediysem.Turabi yi yenerse ilk günden büyük sempati kazanır.Gönüllülerin en büyük şampiyonluk adayı bu arkadaş.Yarışma başlamadan söylemiştim.

Merve balonu patlayacak diyenleri de Merve ilk oyun itibari ile yanıltacağını göstermiştir

Number 1 pembe şortlu Hakan hadi yine iyisin.Yolunu buldun.

• Hakan Hatipoğlu'nu destekliyorum ama cidden o pembe şort ne lan? Şu adamı savunurken çok yoruluyorum çooook!

Bu arada Hakan çok sağlam çalıştı, iyi hazırlandı. Kilo değil onlar, şişirmiş kendini ama hızını etkileyecektir. Hilmicem de baya şişmiş geldi gözüme, en hazırı Murat Ceylan gözüküyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zorradam

allstarda yarışmanın başladıgı an 148.sayfa

2016 survivor yarışma başladıgı an 20.sayfa

2017 survivor yarışma başladıgı an 70.sayfa

2018 survivor başlamasına 5 gün kala 165.sayfaya ulaşıldı insanlar merakla yarışmayı bekliyor yıllardır süren düşüşten sonra

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anche kullanıcısına yanıt
    9-9 ne hocam geçen sene izlemediniz herhalde
  • Şahin K da katılsa keşke
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anche

quote:

Orijinalden alıntı: Aspiratör

Geçen sene ogedaya sene başında biri pasif oğlanlara benziyo bile demişti şaşırmamak lazım.
    Sene başında kimse savunmazken şampiyon olunca adamın forumda 25 tane arkadaşı çıktı.

Hababaabh bir de volkan furyası vardı. Kabul ediyorum ben de suçluyum. Fragmanda son çıkınca,asker olunca falan damga vurur demiştik.

Bu sene kimi destekliyorsun? Gönüllüleri desteklersin kesin.

Bu sene herkesi eşit bi şekilde izleyip ona göre karar vermeyi düşünüyorum.
    Pozitif elektrik aldığım birsen var.

Daha ilk bölümünde hilmicemin bağırışını gösteriyolarsa hilmicemin murat ve turabiyle olan maceraları üzerine gidebilir bu sene.
    Yunan erkeğiyken bağcılar serserisi olmuş yakışmamış alfa tavır takınmak.
    Düzelir umarım.

• 
Sayfa: önceki 200201202203204
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.