Şimdi Ara

Survivor 2018 (201. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
118.737
Cevap
69
Favori
3.196.107
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 199200201202203
Sayfaya Git
Git
sonraki

Survivor 2018

(En Son Oy Tarihi: 25.3.2024)
Giriş
    Kieyhn Koeeöeöenggghh Reisi unutmadık...
  • Çok düşük bir ihtimal ama oyundan sonra değişiklik yapma durumu olabilir. Ama tahminen Hakan, Turabi veya Ümit geçer. Nihat'ın geçmesi hiçbir işe yaramaz, ünlüler iyice güçlenir zaten. Hakan geçerse 3 sene öncesinin tekrarı olur ki aynı şeyleri yaşamak sıkabilir. Ümit tecrübe katar, belki performans olarak katkı sağlar ama çarpıcı olmaz. Turabi geçerse lehine kullanır diyordum ama birkaç sayfa önce de yazılmış, öyle Anıl ve Pascal'ı seçtiği dönem gibi rahat edemez o rakiplerle. Ama asıl takım içinde çoğu kişiyle kavga çıkarabilir, kaos yaratma potansiyeli yüksek. Bakalım kim geçecek. Ve kıyafetler de biraz garip geldi gözüme.

Bu arada oyun içinde etap değişikliği yapılmadıysa parkur ilk Meksika vs Romanya oyunundaki parkur. Daniel ve Ernesto yaklaşık 27-28 saniyede bitirmişler (son engelden çıktıkları süre). Hilmi Cem'e de bakmak lazım ama hem kilo fazlası vardır hem de maksimum performansı vernesi için birkaç haftanın geçmesi lazım, o yüzden kıyaslamak doğru olmaz.

:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi franz392 -- 9 Şubat 2018; 16:8:42 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: berk dogan

Fragmanda merve aydın 2 yarışı gösteriliyor ikisindede önde. galiba 2 yarış almış ünlüler.

Ooooooo kimleri görüyorum. Kapışmaya hazır Mısın berk

Merve 2 oyuna çıktıysa büyük ihtimal 9-9’a kaldı oyun..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Millet yarın gece burda buluşuyormuyuz.

aha geldi sonunda, bayağıdır göremeyince dedim herhalde fırtınanın balonundan ümidini kesti, nevine birsene madara olur zaten diye izlemez bu sene
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ginga Bishounen

quote:

Ünlülerin hepsi fırıldak bakalım kim kimi kuyuya atacak.

Çirkeflik konusunda Merve ve Nagihan başı çekecek.

Bu sene çok kavga göreceğiz büyük ihtimal.. eğlence çıktı bize.
  • quote:

quote:

quote:

Aman Allahım Berk

Herkes

Sığınaklara

Herkesssssssss

• quote:

Orijinalden alıntı: Anche

quote:

Fragmanda merve aydın 2 yarışı gösteriliyor ikisindede önde. galiba 2 yarış almış ünlüler.

Ooooooo kimleri görüyorum. Kapışmaya hazır Mısın berk

Merve 2 oyuna çıktıysa büyük ihtimal 9-9’a kaldı oyun..

Merhaba hocam. yarın kopuyoruz.. ben bu seneden çok umutluyum.. inanılmaz karakterler var. acun köşeyi dönecek yine.

• Lincoln Burrows. kullanıcısına yanıt
    sa

murat reyizin askerleriyiz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Volpenotte

quote:

Millet yarın gece burda buluşuyormuyuz.

aha geldi sonunda, bayağıdır göremeyince dedim herhalde fırtınanın balonundan ümidini kesti, nevine birsene madara olur zaten diye izlemez bu sene

Merhaba kanka bende nevinden ümitliyim. ama bakarsın oyunlara uyum sağlamaz milleti yanıltırsa kötü.
  • bence turabi geçecek zaten 2 kere kazandı seyircilerin gönüllülerde hiç şampiyon olmadığı için geçirecek turabiyi ama gönülülerin sıkıntısı şu an kimse onları tanımıyor olması

önceden oluşmuş takipçileri yok buda karşı tarafa geçirilecek olan ünlünün bence daha şanslı olduğunu gösterir hatta karşı tarafa geçmiş olan ünlüye sürekli soru soracaklar işte bunun nasıl yapalım şunu ne yapalım gibi bir nevi o grubun gözdesi olacak o kişi yada o grubun dışlananı buda her 2 anlamda oraya geçen adamın avantajı olur

mesal aşırı soru soruyorlar ise gider seyirciye hiç bir şeyi kendileri yapamıyorlar koca koca insanlar her şeyi bana soruyorlar diye seyirciye ağlar

yada dışlanırsa hem karşıya savaşıyorum hemde takımıma karşı savaşıyorum diye gene seyirciye ağlar

bazı gönüllü takımından kişilerde hafif yalakalıklar olacaktır o ünlülerden karşıya geçecek olan kişiye onun takipçilerinin dikkatini çekmek için

acun her 2 tarafında eşit olmasını istiyorsa 3 erkek gönüllü karşıya 3 erkek ünlü karşıya aynı şekilde 3 kadın gönüllü karşıya 3 kadın ünlü karşıya yapsa idi yarışma daha adaletli olurdu

gönüllüler tarafı için şu anda yarışma başlamadan 1:0 yenikler gözüküyolarr ve fragmanlarda rolleri gereği söyledikleri cümleler itici o yüzden seyircilerin onlara sempati kazanmaları uzun sürecek

bu süreçte daha tanınmadan elenme yaşayacak insanlar olacak acun bu senenin ki gönüllüleri aşırı haksız davrandığını düşünüyorum bakalım bunu zamanla değiştirecek mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harce74 -- 9 Şubat 2018; 16:15:40 >

• eser west yok icimiz buruk ama olsun yapacak bir sey yok

adamlik101 dersi bu sene murat hocadan alinacak!

• quote:

Orijinalden alıntı: zorradam

quote:

quote:

quote:

Aman Allahım Berk

Herkes

Sığınaklara

Herkesssssssss

Ooooo Alemin kralıda burdaymış.

• quote:

Orijinalden alıntı: Alpha Centauri

Survivor 2018

bu fotoda kesin cumali cildirtmistir gonulluleri baksana nasil duyurmaya calisiolar kendilerini engelin altindan geccegine ustunden atlamistir

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: zorradam

quote:

quote:

quote:

Aman Allahım Berk

Herkes

Sığınaklara

Herkesssssssss

Ooooo Alemin kralıda burdaymış.

Eyvallah

Mekandayız

• Umarım bizim forumda. 1 kişi dahi nihat doğanı tutmaz.
  • quote:

Umarım bizim forumda. 1 kişi dahi nihat doğanı tutmaz.

zaten performansının çok iyi olacağını düşünmüyorum daha çok çene performansı iyi olabilir oda ne kadar süre onu adada tutar kim bilir ve kameralara karşı ilk ağlama evresi ne zaman gelir acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harce74 -- 9 Şubat 2018; 16:19:50 >
  • Şimdi kesin mi bir kişinin geçtiği.? Turabi geçmez inşallah Hilmicem murat adem gibi adamların arasında ezilmesi gerek.

Adamın sampiyon olduğu sene hep rahat takımdaydi

• bence turabi geçecek zaten 2 kere kazandı seyircilerin gönüllülerde hiç şampiyon olmadığı için geçirecek turabiyi ama gönülülerin sıkıntısı şu an kimse onları tanımıyor olması

önceden oluşmuş takipçileri yok buda karşı tarafa geçirilecek olan ünlünün bence daha şanslı olduğunu gösterir hatta karşı tarafa geçmiş olan ünlüye sürekli soru soracaklar işte bunun nasıl yapalım şunu ne yapalım gibi bir nevi o grubun gözdesi olacak o kişi yada o grubun dışlananı buda her 2 anlamda oraya geçen adamın avantajı olur

mesal aşırı soru soruyorlar ise gider seyirciye hiç bir şeyi kendileri yapamıyorlar koca koca insanlar her şeyi bana soruyorlar diye seyirciye ağlar

yada dışlanırsa hem karşıya savaşıyorum hemde takımıma karşı savaşıyorum diye gene seyirciye ağlar

bazı gönüllü takımından kişilerde hafif yalakalıklar olacaktır o ünlülerden karşıya geçecek olan kişiye onun takipçilerinin dikkatini çekmek için

acun her 2 tarafında eşit olmasını istiyorsa 3 erkek gönüllü karşıya 3 erkek ünlü karşıya aynı şekilde 3 kadın gönüllü karşıya 3 kadın ünlü karşıya yapsa idi yarışma daha adaletli olurdu

gönüllüler tarafı için şu anda yarışma başlamadan 1:0 yenikler gözüküyolarr ve fragmanlarda rolleri gereği söyledikleri cümleler itici o yüzden seyircilerin onlara sempati kazanmaları uzun sürecek

bu süreçte daha tanınmadan elenme yaşayacak insanlar olacak acun bu senenin ki gönüllüleri aşırı haksız davrandığını düşünüyorum bakalım bunu zamanla değiştirecek mi

• Nihat doğan ulan!!!@%×%××%!%!=!%!!!%^

• quote:

Orijinalden alıntı: Lincoln Burrows.

Şimdi kesin mi bir kişinin geçtiği.? Turabi geçmez inşallah Hilmicem murat adem gibi adamların arasında ezilmesi gerek.

Adamın sampiyon olduğu sene hep rahat takımdaydi

Evet fragmanda acun ünlülere içinizden 1 kişi gönüllere geçecek diyor.
  • 
Sayfa: önceki 199200201202203
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.