Şimdi Ara

Survivor 2018 (182. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
118.737
Cevap
69
Favori
3.196.122
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 180181182183184
Sayfaya Git
Git
sonraki

Survivor 2018

(En Son Oy Tarihi: 25.3.2024)
Giriş

• STMUS kullanıcısına yanıt
    geçmişe mazi derler. hilmi şu an acayip bilenmiş fragmanda bile bir imalar bir şeyler
  • quote:

Orijinalden alıntı: fabrizo

Yerli ve milli gururumuz nihat başkanı sevenler artılasın

Survivor 2018

İnşallah sinirli birine çatar da dayak yer tek isteğim bu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Surviviorı toplasan izlediğim 20dk .yı geçmez o da kumanda dan zaplayana kadarki süre. Yemin ediyorum Survivor müdavimi arkadaşım yok zaten olanla da arkadaşlığı kesiyorum. Böyle boş insan hayatımda görmedim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: candicewa

yanlış bilmiyorsam merve ilk survivor'ın da pek sevilmiyordu ne yaptıysa all star'da yaptı kitlesi falan... belki kıbrıs'a nagihan gidecek birsen gidecek? şu an konuşmak için çok erken...

İlk survivorunda sonlara doğru sevilmişti, Demet Akalin falan baya destek vermişti, hatta büyük oylama yapılmıştı orda 1. olmuş falan deniyodu cunku o sene unluler takimi pek elemeye cikmamisti Serenay ve Tolganin birincilikleri vardi sadece, buyuk oylamadan sonra da Tolga Serenayi eledi, Merve de Tolgayi eledi. Serenay olayı buyuk oylamadan sonra oldu ve çoğu kişi ondan sonra cephe aldi Merve’ye.

All starda da Serenayla cok muhattap olmadi isine bakti, Serenay ajitasyon yapa yapa herkesi kendinden soguttu zaten. Turabi’ye karsi falan net tavri, yalniz kalmasi ve takimi sirtladigi icin seveni baya artti all starda.

• Karınca M K kullanıcısına yanıt
    Bu exatlon falan gercekmi siz mi uydurdunuz hocam ? Eger gercekse 1000 kisilik ekiple nasil yetisiyor o kadar seye yav

• allstarların neyi star
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lincoln Burrows.

Turabiye kafa tutacak bence isimlerden bazıları ; Semih , serkay kesin tutardı artı olarak eser west ve Serhat Akın bile kafa tutabilirdi.

Açıkçası Semih ve serkayi görmek isterdim özellikleri serkay performansi ile kesinlikle hak ediyordu.

Adem kafa tutsun turabiye en büyük ademci olabilirim.

Adem ile Turabi anlaşamaz zaten. Adem sırf kültürü kendisine uymuyor diye birilerine düşman olan bir adam değil Turabi gibi. All starda Doğukan'a neler yaptı Turabi denen barzo. Yastık oyununda yaptığı resmen şerefsizlikti. Doğukan ki kimseye zararı olmayan bir adam. Sırf kendine benzemediği için düşman belledi çocuğu. Adem kafa tutmasına tutar yeri gelince de parkurda geçen sene gibi olursa o da bir işe yaramaz. Bence bu sene de Adem'den fazla bişey beklememek lazım. Geçen sene zaten sırf iyi niyetini sevdiğim için Adem'i destekledim yoksa vasat bir yarışmacı parkurda. Bu sene ya Murat olur ya da gönüllülerden biri olur diye düşünüyorum. Hilmicem çok iyi bir performansla yarışıp Turabi ile yolunu ayırırsa o da olabilir belki.

• Hilmi,Turabi,Murat ve Adem bir takım için lüks kaçıyor. Hem performans hem sms olarak. Adem pek konuşulmuyor da bu adamın ciddi kitlesi var. Parkurda bazı eksik yanlarını geliştirdiyse epey ilerler.

Bence bunlardan biri karşı tarafa geçecek. Turabi muhtemel

• quote:

Orijinalden alıntı: Anche

Hilmi,Turabi,Murat ve Adem bir takım için lüks kaçıyor. Hem performans hem sms olarak. Adem pek konuşulmuyor da bu adamın ciddi kitlesi var. Parkurda bazı eksik yanlarını geliştirdiyse epey ilerler.

Bence bunlardan biri karşı tarafa geçecek. Turabi muhtemel

Adem Turabi'ye aşırı sert davranirsa

Şampiyon

• Şampiyon Birsen.
  • Survivor 2018

Kral Jokey Erhanı hatırlayanlar artı çök

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Karınca M K kullanıcısına yanıt
    Bunlarla uğraşmaktan bizimkini boşladı Yalnız Sanchez düşüncesi komik olmuş, Premier ligin en çok kazanan oyuncusu olan adamı Dominik'te anca rüyasında koşturur, Manchester United yönetimi duysa takmaz bile

• Tuarbinin karşısına bizim turboyu gönderelim

• quote:

Orijinalden alıntı: Lincoln Burrows.

quote:

Orijinalden alıntı: zorradam

Survivor 2018

Kral Jokey Erhanı hatırlayanlar artı çök

Reyiz Doğukan ile kapismisti

Doğukan da iyi troldu bence.

Kavga mı etmişlerdi? Ben çok iyi anlaşıyorlardı diye hatırlıyorum. Hatta Erhan elendiği gece bireysel dokunulmazlığını Doğukan’a vermişti.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: franz392

Bunlarla uğraşmaktan bizimkini boşladı Yalnız Sanchez düşüncesi komik olmuş, Premier ligin en çok kazanan oyuncusu olan adamı Dominik'te anca rüyasında koşturur, Manchester United yönetimi duysa takmaz bile

Sanchez, Mesut araciligiyla yardimci olabilirim demis sili survivor i icin eski futbolcu ayarlayacak herhalde yoksa kendi katilmak icin degil

• quote:

Orijinalden alıntı: franz392

Yazan arkadaş röportajı dinlememis ben yazayım o kısmı

" Mesut Özil yakın arkadaşım biliyorsunuz Şili projemden bahsettim kendisi alexis ile görüştü alexissis Şilili herhangi bir ünlü ile program için görüşe bilecegini araci olacağını söyledi. "

Kısacası bir takım bir oyuncu transfer etmek ister adam atıyorum hollandalidir takimda bir hollandali varsa takim yönetimi ara şu elemanida bize gelsin der Alexis de bu işi ustelenmis milyon dolarlar kazanan yıldız oyuncunun Survivor'a katılacağını hayal etmek baya hayal

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Şu 3 lüyü unutmak mümkünmü be

Survivor 2018

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Pan

allstarların neyi star

felek sen nasıl feleksin
  • Bu efsane replik i hatırlayan

Survivor 2018

• 
Sayfa: önceki 180181182183184
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.