Şimdi Ara

Survivor 2018 (148. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
118.737
Cevap
69
Favori
3.195.689
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 146147148149150
Sayfaya Git
Git
sonraki

Survivor 2018

(En Son Oy Tarihi: 25.3.2024)
Giriş
  • acun senin yapacağın kadroya tüküreyim.

yav karşıda barzo,tilki,rezil,çirkef,keş,mağdur,yılan,yancı,kaptan var

dizmişsin bebeleri.ünlüler kevgire çevirir bunları

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tuğs@n kullanıcısına yanıt
    Smsle geliceklerden biri diye biliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: zorradam

quote:

Orijinalden alıntı: Karınca M

quote:

Aklima Survivor 2005 geldi o sene celal özgür uğur üçü karşı takima bitirmisler 11 dokunulmazlık oyununda 10 kez kazanmışlardi yanlış hatırlamıyorsam sonra kendi aralarında oynamışlardi

Kulislerden bir haber gönüllüler kendi arasında oylama yapıp bir erkegi kendi takımlarına alacak ünlüler kendi arasında bir oylama yapıp bir kızı takımlarına alacak 6 erkek 6 kız dengesi sağlanacak diyorlar bakalım belki yedek medek bir ayar çekilir

Gönüllülerden olsaniz ünlü erkeklerden kimi alirdiniz ben turabi hilmiyi almam açıkçası şampiyonu adaya getirip önümü kapatmak istemem Nihatida almama murat veya umiti seçerler mantıklı olan Murat gibi

Ümit Karan ı alırdım.

Sebep ? Yas olarak kondisyon problemi sakatlık sorunu yaşama ihtimali yüksek ümit yerine Turabi daha iyi seçim en azından sayı alma ihtimali yüksek

Turabi gibi bir adamla aynı adada olmak istemem.Hilmicem veya Murat ı da istemem.Rakip ne kadar güçlü olursa takımda parlayıp şampiyonluk şansım o kadar artar.

Ümit Karan ın kondisyonu hala iyidir.Yaşından sakatlanma riski olsa da bunu göze alırım.Atışları iyi.Lider ve takımı birleştirici yapısı var.Tecrübesi çok artı değer kadar.2013ü izleyenler iyi bilir.

• Cumali reyiz koşa koşa şampiyon olmaya gidiyormuş

• İnstada biri sondaki eleman şaman galiba yazmış güldürdü.
  • Survivor 2018

Bütün çöpler toplandık toplandık 😕😕😕😕

• quote:

Orijinalden alıntı: Anche

quote:

Benim de her zaman en büyük isteğim kafa kafaya mücadeler biliyorsun.Ama her ne olursa olsun Turabi geçeceğine bu şekilde olmalarını yeğlerim.

Oraya geçerse hiç çekilmez.

Oylama olursa Merve-Sahra-Hakan kesin yazar Turabi yi.Murat Ceylan ve Hilmi Cem de yazar gibi.(Hatta planlar yapılmıştır.Acun talimatları vermiştir.)

Başlamadan kabusa dönmeye başladı.Turabi nin Gönüllülere geçtiğini düşünmek

O zaman şöyle avutalım kendimizi Acun nasıl Daniel’i sonradan yarışmaya eklediyse belki bu sefer de çok iyi bir isimi yedeklerden katabilir kadroya. 5 erkek yedek var bildiğim kadarıyla. Burada bir şey planlamış olabilir.

Ama yedek olayı saçma. Şampiyon birinin Fragman da gözüküp Adaya ilk günden gitmesi gerekir bence. "Yedek" sıfatı biraz kötü,şampiyonluk ihtimalini azaltıyor.

Sonradan biri katılacaksa sadece Fester Abdü olmasını isterim.

Acun kafasında neler planlamıştır da bizim haberimiz yok.

Daniel de sonradan geldi ama estirdi.Performans çok önemli yanında biraz da halkın sevgisini kazanmak.Çok fazla yarışmacı olduğu için ilk 1 ay Nba öncesi sezon gibi.

Bu yedekte konuşulan Abidik Gubidik isimler gelmesin.Sonradan getiriyorsan ya Fester Abdü yü dahil et ya da Danile Corral gibi birini.

• quote:

quote:

quote:

Acun Turabiyi gönüllülere atarsa tüm eleştirilerimi geri alırım. Erkeklere o zaman denge gelir işte.

Turabi geçmesin Gönüllülere.Hayatımda ilk defa Gönüllüleri tutacağım.Hevesim kursağımda kalmasın

Ya Turabi ya Hakan geçer. Hakan geçerse gönüllüler pek güçlenmez. Takımlar arası denge ve rekabet benim için önemli yoksa ben de sevmiyorum Turabiyi.

@BlackEagle03 Ramazan,Bulut’un 1 tık üstü olur. O boy ve cüsseye sahip bir yarışmacının o parkurlarda hızlı olması için çok çok ekstra bir yeteneği olmalı.

Ramazan bulut tan hızlı ama daha az bitirici.Performansı Bulut tan iyi olur.Ama dediğim gibi karakter leş.

• İlk mesajda takımları allstar takimi vs gönüllüler diye yazayım diyorum çünkü ünlüler takimi dedigimiz takımın çoğu üyesi eski gönüllü ne diyorsunuz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence paraya kiyip tam all star yapacakti. Simdi hepsi ayni takimda ne anladim birbirleriyle yarismicaklarsa?

• Bu funda alkayista boksörmus . Sabriye vol2 olmasa bari + ademle mağduriyet yapmazlar inşallah

• quote:

Orijinalden alıntı: weros

quote:

Orijinalden alıntı: BlackEagle03

quote:

quote:

quote:

Acun Turabiyi gönüllülere atarsa tüm eleştirilerimi geri alırım. Erkeklere o zaman denge gelir işte.

Turabi geçmesin Gönüllülere.Hayatımda ilk defa Gönüllüleri tutacağım.Hevesim kursağımda kalmasın

Ya Turabi ya Hakan geçer. Hakan geçerse gönüllüler pek güçlenmez. Takımlar arası denge ve rekabet benim için önemli yoksa ben de sevmiyorum Turabiyi.

@BlackEagle03 Ramazan,Bulut’un 1 tık üstü olur. O boy ve cüsseye sahip bir yarışmacının o parkurlarda hızlı olması için çok çok ekstra bir yeteneği olmalı.

Ramazan bulut tan hızlı ama daha az bitirici.Performansı Bulut tan iyi olur.Ama dediğim gibi karakter leş.

Bulut ağır çöptü hocam, sırasını savması iyi olmuş

Yalnız hocam bu ramazan,bulut un yancısıydı seviyeyi düşün

• quote:

Orijinalden alıntı: tuğs@n

quote:

Ramazan mallıkta Zafer le yarışır.Ama performansı daha iyi.Göz6 da yalandan Karadeniz sivesi yapıyordu bakalım survivor da neler yapacak.

ramazan malın önde gideni.parkurlarda rezil olacak

laz ramazan

• quote:

İlk mesajda takımları allstar takimi vs gönüllüler diye yazayım diyorum çünkü ünlüler takimi dedigimiz takımın çoğu üyesi eski gönüllü ne diyorsunuz

all star

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Bulut ağır çöptü hocam, sırasını savması iyi olmuş

Yalnız hocam bu ramazan,bulut un yancısıydı seviyeyi düşün

Zaten mental bir çöp olmasa Erdiye elenmezdi adam doğal favoriydi göz6ında

Erdi de kabul ediyordu zaten ama kafası tam olarak bir çöplük.Ramazan yine antipatik olacaktır şüphem yokta şiveyi napacak acaba program bitince karadeniz ağzı istanbul ağzına dönüştü bu sefer farklı şeyler dener belki trakya falan :D

• erkeklerde batuhan diye genç atlet vardı onu da almamış, katılmak istiyordu yarışmaya. onun haricinde de erkek atlet isimleri çıkmıştı ama hepsini toplamayacağını zaten tahmin ediyordum ünlüleri rezil edecek değiller. ama batuhanı almamalarına şaşırdım, bir tane atlet alırlar gönüllü erkeklere diye düşünüyordum

kadronun şu haline bakarsan tek eksik atakan işte. atakan olsaydı striptizciyi atardın gönüllülere fena olmazdı kadro. en kilit adam korkağın teki çıktı anasını. fragmana bakarsam yağmur banda hoş hatuna benziyor, bir de adadaki hallerini görmek lazım

hakandan beklentim var. murat da panoramada söylediklerinden caymazsa sempati duyulacak adamlardan biri
  • quote:

Orijinalden alıntı: by_nct

quote:

Orijinalden alıntı: tuğs@n

quote:

Ramazan mallıkta Zafer le yarışır.Ama performansı daha iyi.Göz6 da yalandan Karadeniz sivesi yapıyordu bakalım survivor da neler yapacak.

ramazan malın önde gideni.parkurlarda rezil olacak

laz ramazan

çakma laz

• quote:

Orijinalden alıntı: Volpenotte

erkeklerde batuhan diye genç atlet vardı onu da almamış, katılmak istiyordu yarışmaya. onun haricinde de erkek atlet isimleri çıkmıştı ama hepsini toplamayacağını zaten tahmin ediyordum ünlüleri rezil edecek değiller. ama batuhanı almamalarına şaşırdım, bir tane atlet alırlar gönüllü erkeklere diye düşünüyordum

kadronun şu haline bakarsan tek eksik atakan işte. atakan olsaydı striptizciyi atardın gönüllülere fena olmazdı kadro. en kilit adam korkağın teki çıktı anasını. fragmana bakarsam yağmur banda hoş hatuna benziyor, bir de adadaki hallerini görmek lazım

hakandan beklentim var. murat da panoramada söylediklerinden caymazsa sempati duyulacak adamlardan biri

erkek atlet almaması skandal.büyük ihtimalle birleşme partisine kadar all star takımı çok az eksilecek.gönüllüler birkaç takviye alır ama yetmez.at fava bekle

• Survivor 2018
    Bence oyunları hep Gönüllüler kazanır Marcus büyü falan yapar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Volpenotte

erkeklerde batuhan diye genç atlet vardı onu da almamış, katılmak istiyordu yarışmaya. onun haricinde de erkek atlet isimleri çıkmıştı ama hepsini toplamayacağını zaten tahmin ediyordum ünlüleri rezil edecek değiller. ama batuhanı almamalarına şaşırdım, bir tane atlet alırlar gönüllü erkeklere diye düşünüyordum

2 tane atlet Batuhan vardı. 1 tanesi son elemeye kaldı. Yağız vardı atlet yine o da son elemede elendi. İsmail Aslan yine atlet ve son elemede elendi.

Ben de kesin 1 atlet alırlar diye düşünüyordum ama almadılar. Büyük ihtimal ünlüleri rezil etmek istemediler. Veya parkur da geçilmişler diyeceğim ama düşük ihtimal.

• 
Sayfa: önceki 146147148149150
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.