Şimdi Ara

Survivor 2018 (122. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
118.737
Cevap
69
Favori
3.196.009
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 120121122123124
Sayfaya Git
Git
sonraki

Survivor 2018

(En Son Oy Tarihi: 25.3.2024)
Giriş

Orijinalden alıntı: Karınca M

quote:

Orijinalden alıntı: Anche

Nevin Yanıt,Birsen Bekgöz,Yağmur Banda,Funda Alkayış,Ecem Karaağaç %99 gönüllüler kadrosunda. Zaten birbirlerini takip etmeye başlamışlar.

İrem Akın,Büşra yalçın gibi 1-2 isim de yedek kadroda,kendileri açıklamış zaten.

Cumali, Anıl Berk Baki ve Ramazan Kalyoncu da erkeklerde kesin.

Anıl Berk Baki ye baktım sağlam.Ekstra özellikleri varsa epey yolu açık.

Ramazan Göz6 erkeklerde 3. olmuş biri.Ecem ve onun katılması torpil kontejanından.Yarışmaya pek bir şey katmazlar.

Cumali şu kadroda en merak ettiğim:)

Anıl uzun süredir çalışıyor,karizması da var. Bence takımında en iyi erkeklerden olur. Sonlara kalır.

Cumali maalesef 3 hafta dayanamaz hele ki karşıda güçlü takım olunca takım arkadaşları kötü performansta direk yollamaya çalışacaktır.

Ramazan ve Ecem bence haksızlık. Yarışmayı kaybetmişler sonuçta. Birleşmeye bile kalamazlar.

Edit:yalnız anıl’ın az da olsa yedeklerde olma ihtimali de var. Onu da ekleyeyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anche -- 28 Ocak 2018; 21:22:25 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Şu fragmanı görelim artık

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ne fragmanmış arkadaş yarışmaya 12 gün falan var hala gelmedi.Bilmiyorum geçen senelerde fragman yarışmadan ne kadar önce yayınlanmıştı ama bana sanki bu yıl biraz geç kaldılar gibi geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReallyPeace

Ne fragmanmış arkadaş yarışmaya 12 gün falan var hala gelmedi.Bilmiyorum geçen senelerde fragman yarışmadan ne kadar önce yayınlanmıştı ama bana sanki bu yıl biraz geç kaldılar gibi geldi.

20-30 gün önce açıklanıyordu ortalama

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Survivor 2018

Survivor 2018

Survivor 2018

• Semih reis'i de isteriz

• Kim ne derse desin Survıvor bir oyundur ve bunu en iyi oynayan Turabiden sonra Hakandır , 2015 te Hakanın yerinde başka biri olsa Gönüllülerde kalıp 2.hafta elenmişti 2010 da katakülliye denk geldi zaten 2010 senesi Dallas gibiydi

• Survivor 2018
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackEagle03

Survivor 2018

Adam büst olmuş la
  • Acun : " allstar takımı kadar güçlü bir gönüllüler takımı kurduk acayip bir Survivor biz bekloir herkes çok ideali bir tanıtım klibi çektik çok fena yayınlamaya kıyamıyoruz. "

• zorradam kullanıcısına yanıt
    nerde konuştu ?
  • Hee acun

• quote:

Orijinalden alıntı: Daniel Faraday

nerde konuştu ?

Acunn.com

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zorradam

Acun : " allstar takımı kadar güçlü bir gönüllüler takımı kurduk acayip bir Survivor biz bekloir herkes çok ideali bir tanıtım klibi çektik çok fena yayınlamaya kıyamıyoruz. "

Yav he he he he he.
    Şuna takımların dengesini bi türlü tutturamadığımız için fragmanı yayınlayamıyoruz demiyoda.
  • all star sezonu forumda -mustafa diye biri vardı keske geri gelse, turabi'yi desteklemesemde yorumları gulduruyordu.

• bu kadar beyinsizce bir laf duymadım. o zaman çektiği bölümleri de yayınlamasınlar, kendi kendilerine izlesinler kıyamadıkları için
  • Meksika exatlona sardım, boşverin fragmanı valla bir daniel ve ernesto var ki akıllara zarar. Daniel zaten olimpik jimnastikçiymiş ünlüler takımında kendisi. Bir de sevgilisi var bisikletçi Antonieta o da gönüllüler takımında, anladığım kadarıyla Daniel yarışmaya sonradan dahil olmuş ve tozu dumana katmış. Ernesto’ya gelicek olursak o da parkurcu, çocuğun arabanın üstünden atlarken falan videoları var süper. İkilinin rekabeti çok iyi ama Daniel daha hızlı gibi. Bizimkileri çiğ çiğ yerler valla onların yarışma bitmeden bi Türkiye-meksika yapsaydı iyiydi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ben-ce -- 29 Ocak 2018; 19:54:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Volpenotte

bu kadar beyinsizce bir laf duymadım. o zaman çektiği bölümleri de yayınlamasınlar, kendi kendilerine izlesinler kıyamadıkları için

saçma sapan konuşma. elbet yayınlayacaklar. adam espiri yapmış işte.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zorradam

quote:

Orijinalden alıntı: ReallyPeace

Ne fragmanmış arkadaş yarışmaya 12 gün falan var hala gelmedi.Bilmiyorum geçen senelerde fragman yarışmadan ne kadar önce yayınlanmıştı ama bana sanki bu yıl biraz geç kaldılar gibi geldi.

20-30 gün önce açıklanıyordu ortalama

sana soran oldu mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dvl0

quote:

Orijinalden alıntı: Volpenotte

bu kadar beyinsizce bir laf duymadım. o zaman çektiği bölümleri de yayınlamasınlar, kendi kendilerine izlesinler kıyamadıkları için

saçma sapan konuşma. elbet yayınlayacaklar. adam espiri yapmış işte.

acun geldi beyler
  • 
Sayfa: önceki 120121122123124
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.