Şimdi Ara

Survivor 2017 | Final

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir Kullanıcı, 5 Masaüstü Kullanıcı
96.693
Cevap
93
Favori
2.846.197
Tıklama

Survivor 2017 | Final

(En Son Oy Tarihi: 17.11.2018)
Giriş
    2443 Mesaj

Adam kendi kendine çıkarım yapıyor yarışmacılar ile ilgili, bundan kime ne? Atıyorum Serhat denge tahtasını çok hızlı geçiyor dediği zaman bu kime ne gibi bir zarar verebilir? Ben parkurda yarışıyorken kenara geldiğimde bana "şurada daha hızlı olabilirsin, burada yavaştın" şeklinde brifing verilmeli. Aynı şekilde bir rakibe karşı oyuna çıkmadan önce de o rakibin hangi noktalarda iyi olduğu, nerelerde zayıf olduğu hakkında bilgilendirilebilirim. Benim kulağıma Serhat'ın denge tahtasında iyi olduğu geliyorsa ben oyuna çıktığımda o denge tahtasında bir tık daha hızlı olmaya çalışırım. Kimisi de Tuğçe gibi etkilenir, sanki Anıl'ın o sözlerini duymasa Sema'ya fark atacak anasını satayım.

Görüntülerde görmedim ama kendisinin oynamadığı bir oyunun sonucunda rakibi tebrik etmişse o yanlıştır, Survivor'da o denli bir centilmenliğe veya spor ahlakına yer yok. Çünkü Survivor bir spor değil.

Geri kalanı bomboş muhabbetler. Sembol kazanamamanın sebebi Anıl'ın rakip takım oyuncularıyla ilgili çıkarım yapması mıdır yani? Kazanamıyorsunuz çünkü Sema'dan daha zayıf yarışmacılarsınız, kazanamıyorsunuz çünkü erkeklerinizin hızlı bireylerinin atışları kötü, atışları iyi olanların da hızları düşük.
    |
    |
    Volpenotte kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

✦ Just one word. Yes or no. ✦
    ▬ Lorne Malvo ▬

• Yarbay
    13167 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: WARTIME

Tabıkı kolay max 15mt gezen balık turlerıdır.Cok derınede dalarlar avlanacakları zaman 10mt ye kadar gelırler.Ayrıca hareketlı parlak seylerı severler.Sadece saldırı anlarında cok hızlılardır normal yuzerken gayet agır ve hantallardır.Genelde soguk suyu severler fakat akdenızde bıle bırcok orkınos yakalamıslıgım var.

Yanı kolay bırsey abartmayın bu kadar.Acun bence onların o kadar acılmasını ıstemıyordur ama ben dınlemezdım balınaları gorduklerı yerlere kadar gıderdım.

Gerekli teçhizatla yakalarsın ama biraz açıkta tek Zıpkınla 100kg orkinosu kıyıya çıkaramazsın ne sen ne de adadaki başka birisi. Biraz ufak lütfen

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Arkadaşlaar eski bölümleri izledim de aklıma birşey tekıldı Adem balık tutmaya gittiğinde takımın çoğu ödüldeydi döndüklerinde balıkları gördü ve çok sevindiler. Buraya kadar sıkıntı yok. Ama İlhan geçen ödüle Şahikayı seçti hatta açıklaması "Bizi proteine boğuyor" idi. Videolarda birşey dikkatimi çekti Adem balıkları kendisinin yakaladığını hiç dillendirmiyor yani ağzından ben yaptım vs çıkmıyor acaba İlhan balıkların Şahika tarafından tutulduğunu zannetmesin?
    |
    |

Orijinalden alıntı: berk dogan

Hala özet bu nedir ya özet adı altında dün gecenin tamamını veriyor. bir türlü saatinde oynatmıyor acun.

ya erken başlar ya çok geç başlar. uyanık ya Acun bursa fener macının bitmesini bekliyor reyting uğruna.

doğrusunu yapıyor hocam biz maç izleyenler kaçırırız yoksa.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |

Orijinalden alıntı: LorneMalvo

Adam kendi kendine çıkarım yapıyor yarışmacılar ile ilgili, bundan kime ne? Atıyorum Serhat denge tahtasını çok hızlı geçiyor dediği zaman bu kime ne gibi bir zarar verebilir? Ben parkurda yarışıyorken kenara geldiğimde bana "şurada daha hızlı olabilirsin, burada yavaştın" şeklinde brifing verilmeli. Aynı şekilde bir rakibe karşı oyuna çıkmadan önce de o rakibin hangi noktalarda iyi olduğu, nerelerde zayıf olduğu hakkında bilgilendirilebilirim. Benim kulağıma Serhat'ın denge tahtasında iyi olduğu geliyorsa ben oyuna çıktığımda o denge tahtasında bir tık daha hızlı olmaya çalışırım. Kimisi de Tuğçe gibi etkilenir, sanki Anıl'ın o sözlerini duymasa Sema'ya fark atacak anasını satayım.

Görüntülerde görmedim ama kendisinin oynamadığı bir oyunun sonucunda rakibi tebrik etmişse o yanlıştır, Survivor'da o denli bir centilmenliğe veya spor ahlakına yer yok. Çünkü Survivor bir spor değil.

Geri kalanı bomboş muhabbetler. Sembol kazanamamanın sebebi Anıl'ın rakip takım oyuncularıyla ilgili çıkarım yapması mıdır yani? Kazanamıyorsunuz çünkü Sema'dan daha zayıf yarışmacılarsınız, kazanamıyorsunuz çünkü erkeklerinizin hızlı bireylerinin atışları kötü, atışları iyi olanların da hızları düşük.

çıkarımı ses telleriyle yapmıyor, sessiz kalarak da aynı sonuca varabilir, millet önceden rahatsızlığını bildiriyorsa çocuk gibi üstelemesinin anlamı yok, bir de ''bençten uzak otururum sorun çıkmaz'' diye trip atıyor, sussan zaten sorun kalmayacak, düşünmek konuşularak yapılan bir şey sanki

kazanamamalarının sebebi anılın konuşmasıyla alakalı değil tabi, zaten konuşmasını kazanamamayla ilişkilendirmiyorlar, sadece kendilerinin de bildikleri bir gerçeği tekrarlarca telkin etmenin rakibi övmenin gereksiz olduğunu söylüyorlar, gayet haklılar. zaten kazanamıyor ve zaten serhat da sema da hızlı, bunu ekstradan çıkarım yapıyormuş gibi sesli dile getirmek gereksiz
    |
    |

• Binbaşı
    1325 Mesaj
    Beyler dünkü Erdi Berna tartışmasından sonra Erdiyi sevmeye başladım. Herkese atar gider yapması hoşuma gidiyor.

|
    |
    Selim gibi, günlük tutmaya başlayalım bakalım. Sonumuz hayırlı değil herhalde onun gibi. Bu defteri bugün satın aldım. Artık Sevin olmadığına göre ve başka kimseyle konuşmak istemediğime göre, bu defter kaydetsin beni; dert ortağım olsun. "Kimseye söyleyemeden, içimde kaldı, kayboldu," dediğim düşüncelerin, duyguların aynası olsun. Kimse dinlemiyorsa beni -ya da istediğim gibi dinlemiyorsa- günlük tutmaktan başka çare kalmıyor. Canım İnsanlar! Sonunda, bana, bunu da yaptınız.
  • Yarbay
    12814 Mesaj
    Anıl sins adamdır

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Paff|Aroma
  • Yarbay
    4005 Mesaj
    Anıl'ın muzunu yemişler
    |
    |
    Erdinin köpek balığı tutmasını bekleyenler?

|
    |
    |
    |

Orijinalden alıntı: tidus

İyi akşamlar herkese

saolun hocam size de

|
    |

Orijinalden alıntı: atatürkcü adam

quote:

İyi akşamlar herkese

saolun hocam size de

size de yakşamlar hocam

|
    |
    _____________________________ F.C Krasnodar
    Dh şarkı yarışması kazanan parçalar
    Быки, горожане
  • Yüzbaşı
    386 Mesaj
    sema kızıyorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
    |
    |

|
    |

Paff|Aroma
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    1 Not
    quote:

quote:

quote:

İyi akşamlar herkese

saolun hocam size de

size de yakşamlar hocam

saol yakşamlar

|
    |

|
    |
üniversite
SEO
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,594
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.