Şimdi Ara

Survivor 2017 | Final (862. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
96.581
Cevap
87
Favori
3.012.575
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 860861862863864
Sayfaya Git
Git
sonraki

Survivor 2017 | Final

(En Son Oy Tarihi: 13.4.2024)
Giriş
  • serhat sakatlanıyo, millet ağlıyodu, ciddi bir şeyi yoktur umarım.
  • Selamun aleyküm arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: MERNEPTAH

Selamun aleyküm arkadaşlar

hoşgeldin güzel insan kaç gibi başlıyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Aleyküm Selam.
  • ANIL SINSİ yedirmeyiz ULANN!!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: zorradam

quote:

hoşgeldin güzel insan kaç gibi başlıyoruz

a.s ağa bunun içindeyiz yani şu anda özet geçiyoz başlıycaz burdayız yani
  • Gökhanın ağzına çorap sokasım geliyor

• mesuthaksoy kullanıcısına yanıt
    Tabıkı kolay max 15mt gezen balık turlerıdır.Cok derınede dalarlar avlanacakları zaman 10mt ye kadar gelırler.Ayrıca hareketlı parlak seylerı severler.Sadece saldırı anlarında cok hızlılardır normal yuzerken gayet agır ve hantallardır.Genelde soguk suyu severler fakat akdenızde bıle bırcok orkınos yakalamıslıgım var.

Yanı kolay bırsey abartmayın bu kadar.Acun bence onların o kadar acılmasını ıstemıyordur ama ben dınlemezdım balınaları gorduklerı yerlere kadar gıderdım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yyildirayy

Gökhanın ağzına çorap sokasım geliyor

aynen sanırsın en başarılı adam bi tripler felan o tripleri oy kasma çabası egoistin teki
  • Ne özet (!) verdin be Acun
  • quote:

quote:

aynen sanırsın en başarılı adam bi tripler felan o tripleri oy kasma çabası egoistin teki

O yetmez gibi birde bağıra bağıra konuşarak milleti tahrik etme çabaları.

• ERDİ NİN ZULMÜNDEN KAÇAMAYACAKSINIZZZZZZZZZZZZ
  • quote:

quote:

quote:

O yetmez gibi birde bağıra bağıra konuşarak milleti tahrik etme çabaları.

anıl akıllı gelmiş geçirmiş adam dün ne dedi benim diğer yüzümde var gökhan anılı sessiz buldu ama yemezler anıl çok oy toplar şu gökhan gitsin zati sıfırın teki israf

• kimin gitmesini istiyorsunuz dh ses verin

çoklu oy verebilirsiniz

http://www.strawpoll.me/12316457

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zorradam -- 11 Şubat 2017; 20:39:33 >
  • gökhan davarı bağıra bağıra konuşuyor,evde çoluk çocuk korkuyor,sesi kısıyorum
  • Bu nasıl özet tamamını veriyor resmen ...
  • Hala özet bu nedir ya özet adı altında dün gecenin tamamını veriyor. bir türlü saatinde oynatmıyor acun.

ya erken başlar ya çok geç başlar. uyanık ya Acun bursa fener macının bitmesini bekliyor reyting uğruna.
  • Volpenotte kullanıcısına yanıt
    Adam kendi kendine çıkarım yapıyor yarışmacılar ile ilgili, bundan kime ne? Atıyorum Serhat denge tahtasını çok hızlı geçiyor dediği zaman bu kime ne gibi bir zarar verebilir? Ben parkurda yarışıyorken kenara geldiğimde bana "şurada daha hızlı olabilirsin, burada yavaştın" şeklinde brifing verilmeli. Aynı şekilde bir rakibe karşı oyuna çıkmadan önce de o rakibin hangi noktalarda iyi olduğu, nerelerde zayıf olduğu hakkında bilgilendirilebilirim. Benim kulağıma Serhat'ın denge tahtasında iyi olduğu geliyorsa ben oyuna çıktığımda o denge tahtasında bir tık daha hızlı olmaya çalışırım. Kimisi de Tuğçe gibi etkilenir, sanki Anıl'ın o sözlerini duymasa Sema'ya fark atacak anasını satayım.

Görüntülerde görmedim ama kendisinin oynamadığı bir oyunun sonucunda rakibi tebrik etmişse o yanlıştır, Survivor'da o denli bir centilmenliğe veya spor ahlakına yer yok. Çünkü Survivor bir spor değil.

Geri kalanı bomboş muhabbetler. Sembol kazanamamanın sebebi Anıl'ın rakip takım oyuncularıyla ilgili çıkarım yapması mıdır yani? Kazanamıyorsunuz çünkü Sema'dan daha zayıf yarışmacılarsınız, kazanamıyorsunuz çünkü erkeklerinizin hızlı bireylerinin atışları kötü, atışları iyi olanların da hızları düşük.

• quote:

Orijinalden alıntı: WARTIME

Tabıkı kolay max 15mt gezen balık turlerıdır.Cok derınede dalarlar avlanacakları zaman 10mt ye kadar gelırler.Ayrıca hareketlı parlak seylerı severler.Sadece saldırı anlarında cok hızlılardır normal yuzerken gayet agır ve hantallardır.Genelde soguk suyu severler fakat akdenızde bıle bırcok orkınos yakalamıslıgım var.

Yanı kolay bırsey abartmayın bu kadar.Acun bence onların o kadar acılmasını ıstemıyordur ama ben dınlemezdım balınaları gorduklerı yerlere kadar gıderdım.

Gerekli teçhizatla yakalarsın ama biraz açıkta tek Zıpkınla 100kg orkinosu kıyıya çıkaramazsın ne sen ne de adadaki başka birisi. Biraz ufak lütfen

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlaar eski bölümleri izledim de aklıma birşey tekıldı Adem balık tutmaya gittiğinde takımın çoğu ödüldeydi döndüklerinde balıkları gördü ve çok sevindiler. Buraya kadar sıkıntı yok. Ama İlhan geçen ödüle Şahikayı seçti hatta açıklaması "Bizi proteine boğuyor" idi. Videolarda birşey dikkatimi çekti Adem balıkları kendisinin yakaladığını hiç dillendirmiyor yani ağzından ben yaptım vs çıkmıyor acaba İlhan balıkların Şahika tarafından tutulduğunu zannetmesin?
  • 
Sayfa: önceki 860861862863864
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.