Şimdi Ara

Survivor 2017 | Final (857. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
96.581
Cevap
87
Favori
3.012.002
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 855856857858859
Sayfaya Git
Git
sonraki

Survivor 2017 | Final

(En Son Oy Tarihi: 13.9.2023)
Giriş
  • fitne lobisi iş başında, yiğite gökhana ve elife saldırıyorlar. napolyon bile ''benden sonraki 2. gönül zengini tevazulu olandır'' demiş ama erdi, berna ve anıl şebekesi bundan hayli muzdarip
  • Bu Gökhangil geçen seneki tiki tayfaya çok bakmış onlar gibi takılmaya çalışıyor.o Yiğit midir nedir on gündür piyasada zaten... öncesinde görmedik bile.Konuyu açan arkadaşda görmemiş ki ismini gönüllülere yazmayı unutmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Omega Speedmaster -- 11 Şubat 2017; 2:41:18 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sema merve ve nagihan in aksine itici başlamamıştı. ama son haftadaki tavrı seda nın onun hakkında anlattıklarını onaylar nitelikte.

malum hepimiz hayatta farklı olanaklarla yaşarız. olanakları arabalara benzetirsek seyircinin gidip de mercedes sahibi yarışmacının yarışı birinci bitirmesinden etkilenip bu yarışmacıyı desteklemesi bana hep sıkıntı vermiştir. şahin sahibi yarışmacının aracı o uzun yollara dayanamaz, yol tutuşu zayıftır ilk karda devrilir gider. mercedes sahibi yarışmacı kardan yağmurdan etkilenmez. hayat da sana zaten nereye kadar ilerlediğine bakarak muamele çeker. oysa asil olanla ilgilensen ve insanların sahip olduğu imkanlarla ne yaptığını ölçsen falan daha adil sonuçlara varırsın.

demek istediğim izleyici güçlü olmamasına rağmen haksızlığa karşı çıkıp bedel ödeyen yarışmacıyı desteklemeyi kendine görev bilse falan, neyi izlemekten hoşlandığından çok neyi desteklemesinin doğru olduğuyla ilgilense.

aslında sezgisel olarak olgun, bütünlükçü davranışları makbul kabul ediyoruz. ama yine de az da olsa bir kısmımız berna erdi gibi çiğ yönünü çok ilerletmiş karakterleri destekleyebiliyoruz. veya eserdeki olgunluktan hazm etmişlikten pek etkilenmeyip ondaki başarı namına var olan şeyler üzerinden beğeni geliştiriyoruz.
  • Survivor 2017 | Final
  • Gönüllülerde en yaşlı Gökhandır diyordum ama adam daha gençmiş( 33-34 yaşında ) ...kart duruyor.En az 40 gibi!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Omega Speedmaster -- 11 Şubat 2017; 2:19:15 >
  • Ünlüler de Adem,

Gönüllüler de Anıl,

Harbi,dobra adamlar ..

Yolları açık olsun..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tarik nekadar yüzsüzmüs. Sema onu secince nasil sevindi kardesim diye bagiriyo. Elif bile busefer yine beni secme demis. Serhati secince o yüzündeki mahcupiyeti herkes görmüstür. Tarik adam degil. Ilhan en azindan tarik gibi havalara ucmadi.

• quote:

Orijinalden alıntı: x4343

Gönüllülerde en yaşlı Gökhandır diyordum ama adam daha gençmiş( 33-34 yaşında ) ...kart duruyor.En az 40 gibi!!

Harbi ha hiç 33 gibi değil.Hareketleri biraz Bozoğu andırıyor.Ama o bile kaç yaşında oyunlardaki performansı bunlardan iyiydi.

• quote:

Orijinalden alıntı: KOEMAN32

Tarik nekadar yüzsüzmüs. Sema onu secince nasil sevindi kardesim diye bagiriyo. Elif bile busefer yine beni secme demis. Serhati secince o yüzündeki mahcupiyeti herkes görmüstür. Tarik adam degil. Ilhan en azindan tarik gibi havalara ucmadi.

tuğçe beni seçebilirsin demiştir ama onu da seçmedi, tarık olayları karıştırıyor hep
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackEagle03

Erdi başkan ve Anıl Sins kardeşliği :)
    Survivor 2017 | Final

Anili sevdim bende yeni egenba olma yollunda :)

• quote:

Orijinalden alıntı: AkatooS86

Berna erdi kavgasinda erdiyi savunuyorlar facebook turkiye sayfasinda millet. Bernaya birinin agzinin payini vermesi gerekiyordu, ve erdi bunu yapti diye yorum atiyorlar.

Haklilarda, beni karsini almakla hata ettin diyor kasar. Sen kimsin ya? Erdi seni 30% oyla eler potada kasar.

Berna dediği için pişman olacak Erdi sonuna kadar haklı bu konuda.Berna geri adım attığı anda Erdi aman diyene vurmaz tekrar eskisi gibi olurlar.

Ama nasıl Erdi kaç hafta önceden Gökhan yiğit elif dedi şimdi eser fln yeni yeni uyanıyor geçen hafta yiğit yazsaydi eser bu konuma düşmeyeceklerdi işte Erdi Ünver farkı :)

• quote:

Orijinalden alıntı: zorradam

Geride Bıraktıgımız 20 Günde Yarışmacıların Akılda Kalan Sözleri

Survivor 2017 | Final

Survivor 2017 | Final

Survivor 2017 | Final

Survivor 2017 | Final

Biz haksızlık gördün mü kenara çekilip squat yapmayız , meydana iner vukuat yaparız.

ERDI BASKAN

• Erdi'ye karşı nötrdüm artık sevmeye başladım adamı Gökhan ve Yiğit patatestir.

• Erdi maskeleri düsürdükce neden sevdigimizi göreceksiniz.

Bügünkü olayda tam komediydi yaa. Acunn abii yaa kaciyor bu yaaa

Acun: ee sende tut.

Sanki havuc tutup hasliyacak 😂😂

• Alamancı Berna yanlış yaptı ama barışır onlar.

• Bu çılgın sedat daha geçen haftalarda ilhan kendini takımın lideri sanıyor bunu bozacağım falan demedi mi şimdi niye onlarla birlik oluyor. İnsan tükürdüğünü yalamamalı bence. Adem gibi dik duruş sergileseydi daha çok itibar görürdü seyirci gözünde. Bir anlayabileceği onun kafasında adem vardı onunla da ters düştü.

• Adalar birlesede Erdi&Adem&Sabriye bi grup olarak izlesek.

Tam intihar timi olur bunlardan 😀

• quote:

Orijinalden alıntı: berk dogan

Erdi.. Tarık ve Fatih benden uzun süredir oyun alamıyorlar. benle yarışmak istemiyorlar.

Abi öyle yada böyle bu adam güldürüyor. Yemin ederim ekranda konusmaya basladigi an beni gülme tutuyor.

Adam fena trolluyor survivoru 😀

• Erdi nin Göklerden gelen bir karar vardır sözünü de eklemek lazım :))
  • Erdiden istediğim Gökhan,yiğit,sapanbağları elifi o adadan yollaması. yoksa oyun kazanmış kazanamamış hiç umrumda değil.
  • 
Sayfa: önceki 855856857858859
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.