Şimdi Ara

Survivor 2017 | Final

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı
96.693
Cevap
93
Favori
2.844.476
Tıklama

Survivor 2017 | Final

(En Son Oy Tarihi: 17.11.2018)
Giriş
    3317 Mesaj
    eser west adamdır. bunu sakın unutmayın sakınn!!!
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: MstFrost

Ünlüler adasında tek bir adam vardır, o da Adem'dir. Nedenlerini tek tek açıklayayım.

1- Adem, Sedat ile sürekli tartışmış olmalarına rağmen, konseyde -zaten aday olmayacağını bildiği halde- performansa bakarak, kendi menfaatlerini değil de takımın menfaatlerini düşünerek, Berna'yı yazmıştır. Sedat ise kibrine yenik düşüp Adem'in adını söylemiştir. Adem büyük olgunluk göstermiştir.

2- İlk sembol oyununu ünlüler takımından iki kişi kazanmıştır ve ödüle 8 kişi gitmişlerdir. Adem 8 kişinin dışında kaldığı halde, ödüle gidenler gülerken eğlenirken, Adem onlara sürpriz yapmak için balık yakalamıştır. Yaklaşık 100 tane. Arkadaşları gelince tok oldukları halde aşırı mutlu olmuşlardır ve Adem kameralara "Onlar beni götürmedi ama ben onlara balık yakaladım." demek yerine yine büyük bir olgunlukla ve samimi bir şekilde "Arkadaşlarım gelmeden balık yakaladım ve onlara sürpriz yapmak istedim, çok mutlu oldular ben de mutlu oldum." demiştir.

3- İkinci sembol oyununda yine ünlüler takımından iki kişi kazanmıştır ve ödül için seçilen 8 kişinin içinde yine Adem yoktur. Sembol sahibi İlhan Mansız, "Protein ihtiyacımızı karşıladığı için, bize sürüyle balık tuttuğu için..." diye lafına başlayıp ters köşeyle Şahika demiştir. Adem yine bunu dile getirmemiştir. Bu erdemdir. Yaptığın iyiliği dile getirmemek. O kadar zor şartlarda Adem bir kere olsun, "Ben onlar için şunu yaptım." dememiştir, dese bile hakkı vardır. Adem'e ayıp edilmiştir. Üstelik ikinci kez gidemeyen bir diğer isim olan Fatih bunu dile getirmiştir ancak Adem yine olgunlukla "Onların kendi iradesi, herkes istediğini götürebilir." demiştir.

4- Adem sabah herkes uyanıkken -Serhat Akın hariç- yanlışlıkla barakadaki sandığın kapağını düşürmüştür ve bu da çok büyük bir sese neden olmuştur. Adem daha sonra jest ve mimikleriyle zaten içinden "Eyvah, Serhat uyuyordu yanlışlıkla uyandırdım. Tüh" diye düşündüğünü belli etmiştir. Serhat'a "Pardon, kusuruma bakma." dediği halde, Serhat Adem'i kameralara farklı göstermeye çalıştığından tekrar herkese gidip de "Adem beni uyandırdı, özür dilemedi." diye ağlanmıştır. Siz ödüle giderken Adem ikinci kez gitmediği halde size ağlanmadı be, utan. Adam bilerek yapmadı özürünü diledi. Neyse, Serhat Adem'in yanına giderek tekrar yaptığı yanlışı yüzüne vurmuştur. Adem tekrar özür dilemiştir ancak bu Serhat'ı şaşırtmıştır çünkü Serhat oraya kavga etmeye gitmiştir, ikinci bir özür beklememektedir. Daha sonra susup yerine oturmuştur.

Ben inanıyorum, halkımız mağdurun yanında olacaktır.

Sedat, Serhat, İlhan, Furkan, Sema, Pınar ve Berna... Hepsi yalandır. Tek gerçek Adem'dir.

ademi destekliyorsun ama yazdıkların eksik, ademin hataları da var 2 büyük hatayı da yazsaydın ademi hataları ve pozitif taraflarıyla destekliyorsun derdim

1) serhata burnunu kırarım dedi
    2) ilk yağmurda adem ve ilhan barakada kuru yerde yatarken başta kızlar olmak üzere takımın tamamı ıslandı adem oralı olmadı

boksör adam dövüş yeteneğini tehditte kullanmaz, atakanı sevmem ama tikiler o kadar adamı sinirlendirdi burnunuzu kırarım hiç demedi

Propaganda öyIe bir sanattır ki, insan başkasının ayağına basarken kendisi “ah” der. "Bob Hope"

• Yarbay
    3007 Mesaj

ceviz yerine kafa kıran sabriye abla

|
    |
    justabigblah kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Fatih'in ettiği küfrü yazmamışsın, o lazım bana. Kimi tuttuğun beni ilgilendirmiyor.
    |
    |
    Closun_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

✦ Just one word. Yes or no. ✦
    ▬ Lorne Malvo ▬
  • Yüzbaşı
    867 Mesaj

Hocam Erdi orada kendisi de dedi teşkilatlanma yaparlarsa teşkilatlanmanin kralını yaparım diye adamlar Erdi ve Berna ya dolu gelmiş daha ilk haftadan onu yazdılar bu adam her hafta potayı girmemek için tabii ki de planlar yapacak her hafta niye ismi yazilsin istesin bu yarışmanın bir parçası bu siz Erdi nin hitap şeklini vs begenmiyo olabilirsiniz ama adam tak tak herseyi yüzlerine söyleyen bir adam onlar yokken söylediklerini yüzlerine de söylüyor seviyorsa sevmiyorum diyor aklından 50 tane tilki geçmiyor.Mesela ögeday demişsin ondan örnek vereyim ilk hafta eser dedi Fulya nin gitmesine sebep oldu sonra kandırıldım Denisa beni kandırdı dedi bütün suçu ona attı kendini akladi Erdi böyle değildir bahane uydurmaz canım istedi der seni sevmedim der söyler geçer.Herkes dışlamışken Denisa yı dışarda bırakmamasi da takdir edilesi.Erdi nin konuşma tarzını yürüyüşünü vs sevmiyor olabilirsiniz ama karakterinde sıkınti olduğunu düşünmüyorum.Kavgacı derseniz ise hak yendiğinde pismasindansa kavga etmesini yeğlerim..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Bahsedilenler: MstFrost

• Çavuş
    98 Mesaj

Kardeş kimi tuttuğumu bil diye sana özel yazmıyorum. Ortaya yazıyorum istemezsen okumazsın. Alıntılayıp sana demek istediğim şey; küfrün ne olduğu ekşi ve twitter'da var bakarsın. Şimdi seni yanıltmayım.

|
    |
    LorneMalvo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bütün survivor programlarını izlemedim ama araştırdım hem adam olan hemde yarış kazanan insanlar kazanmış.. Erdi adammı bilemem ama survivor da sadece rayting için var..

|
    |
    BlackEagle03 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ben senden duymak istiyorum, Fatih'in küfrettiğini iddia eden sensin çünkü.
    |
    |

▬ Lorne Malvo ▬
  • Yüzbaşı
    867 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: portrey

Bütün survivor programlarını izlemedim ama araştırdım hem adam olan hemde yarış kazanan insanlar kazanmış.. Erdi adammı bilemem ama survivor da sadece rayting için var..

Su konuda haklısın 1 sene hariç (Merve Oflaz) katakulliyle o da dışında hep performansı iyi olanlar kazandı ama 3 senedir kazananlar adam falan değiller.Turabi denen herif bildiğin kötü insandı.Halkın duygularını somurerek ve yalanlarla kazandı.Atakan ın ise yalancinin önde gideniydi ödülü aldıktan sonrada Türk milletine küfür ettiği videosu çıktı.

Orijinalden alıntı: Alpha Centauri

ceviz yerine kafa kıran sabriye abla

işte gerçek bir sörvayvır :D
    |
    |

• Çavuş
    98 Mesaj

Ben mi iddia ediyorum sadece. Acun da söylüyor. 2.35'e git izle. Acun uyarıyor o kelimeyi de kullanmışsın diye. İnternette herkes söyledi ne olduğunu bir sen duymadın herhalde. Sana bir şey kanıtlamak da zorunda değilim. Git araştır öğren fikrin değişir ya da değişmez o da çok umuruda değil.

https://m.acunn.com/survivor/konseyde-ilhan-fatih-yuzlesmesi-1092965-video

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Closun_ -- 8 Şubat 2017; 23:37:9 >
    |
    |
    LorneMalvo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

ben programa eğlence olsun diye bakıyorum .. karakterime yakın olan birinin kazanmasını isterim.. önceki survivorda favorim serkaydı .. bunda tam emin değilim ama Anıl olabilir

|
    |
    BlackEagle03 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: portrey

ben programa eğlence olsun diye bakıyorum .. karakterime yakın olan birinin kazanmasını isterim.. önceki survivorda favorim serkaydı .. bunda tam emin değilim ama Anıl olabilir

Benim de durum öyle hocam bad suratlı kaslıları destekleyecegime Erdi yi destekliyorum adam en azından beni eglendiriyor

|
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zorradam -- 8 Şubat 2017; 23:52:39 >
    |
    |
    _____________________________ F.C Krasnodar
    Dh şarkı yarışması kazanan parçalar
    Быки, горожане
  • Yüzbaşı
    270 Mesaj

Dostum o yağmur olayında Adem ve İlhan haksız değil
    |
    |
    tuğ[email protected] kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Быки, горожане
  • Çavuş
    57 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: zorradam

|
    |

Быки, горожане
  • Yarbay
    2416 Mesaj

Benim sorum oldukça basit ancak sen yuvarlak cevaplar verip duruyorsun. Fatih küfretti diyorsun, ben de sana o küfür ne diye soruyorum. Sen ise Ekşi, Twitter, Acun falan diyorsun. Sen bilmiyor musun bu adamın hangi küfrü ettiğini? Biliyorsan neden cevap vermiyorsun, bilmiyorsan neden "Fatih küfretti" diye sallıyorsun. Meramım bu, iyi geceler.
    |
    |

▬ Lorne Malvo ▬
  • Çavuş
    57 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: zorradam

son istek başka istegi olan varsa söylesin bulalım o sahneyi

Hocam

Adem in hafızalara kazınan ve unutulamayacak efsane sözü 'Yağmuru mu tutayım'

Caps & SS var mı

HızlıCevap
Reklamlar
Mobilya Takımları
haberler
üniversite
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,922
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.