Şimdi Ara

Survivor 2017 | Final (822. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
96.581
Cevap
87
Favori
3.012.514
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 820821822823824
Sayfaya Git
Git
sonraki

Survivor 2017 | Final

(En Son Oy Tarihi: 13.4.2024)
Giriş
    Fatih'in ettiği küfrü yazmamışsın, o lazım bana. Kimi tuttuğun beni ilgilendirmiyor.
  • Hocam Erdi orada kendisi de dedi teşkilatlanma yaparlarsa teşkilatlanmanin kralını yaparım diye adamlar Erdi ve Berna ya dolu gelmiş daha ilk haftadan onu yazdılar bu adam her hafta potayı girmemek için tabii ki de planlar yapacak her hafta niye ismi yazilsin istesin bu yarışmanın bir parçası bu siz Erdi nin hitap şeklini vs begenmiyo olabilirsiniz ama adam tak tak herseyi yüzlerine söyleyen bir adam onlar yokken söylediklerini yüzlerine de söylüyor seviyorsa sevmiyorum diyor aklından 50 tane tilki geçmiyor.Mesela ögeday demişsin ondan örnek vereyim ilk hafta eser dedi Fulya nin gitmesine sebep oldu sonra kandırıldım Denisa beni kandırdı dedi bütün suçu ona attı kendini akladi Erdi böyle değildir bahane uydurmaz canım istedi der seni sevmedim der söyler geçer.Herkes dışlamışken Denisa yı dışarda bırakmamasi da takdir edilesi.Erdi nin konuşma tarzını yürüyüşünü vs sevmiyor olabilirsiniz ama karakterinde sıkınti olduğunu düşünmüyorum.Kavgacı derseniz ise hak yendiğinde pismasindansa kavga etmesini yeğlerim..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kardeş kimi tuttuğumu bil diye sana özel yazmıyorum. Ortaya yazıyorum istemezsen okumazsın. Alıntılayıp sana demek istediğim şey; küfrün ne olduğu ekşi ve twitter'da var bakarsın. Şimdi seni yanıltmayım.

• BlackEagle03 kullanıcısına yanıt
    Bütün survivor programlarını izlemedim ama araştırdım hem adam olan hemde yarış kazanan insanlar kazanmış.. Erdi adammı bilemem ama survivor da sadece rayting için var..

• Closun_ kullanıcısına yanıt
    Ben senden duymak istiyorum, Fatih'in küfrettiğini iddia eden sensin çünkü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: portrey

Bütün survivor programlarını izlemedim ama araştırdım hem adam olan hemde yarış kazanan insanlar kazanmış.. Erdi adammı bilemem ama survivor da sadece rayting için var..

Su konuda haklısın 1 sene hariç (Merve Oflaz) katakulliyle o da dışında hep performansı iyi olanlar kazandı ama 3 senedir kazananlar adam falan değiller.Turabi denen herif bildiğin kötü insandı.Halkın duygularını somurerek ve yalanlarla kazandı.Atakan ın ise yalancinin önde gideniydi ödülü aldıktan sonrada Türk milletine küfür ettiği videosu çıktı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Alpha Centauri

ceviz yerine kafa kıran sabriye abla

işte gerçek bir sörvayvır :D

• Ben mi iddia ediyorum sadece. Acun da söylüyor. 2.35'e git izle. Acun uyarıyor o kelimeyi de kullanmışsın diye. İnternette herkes söyledi ne olduğunu bir sen duymadın herhalde. Sana bir şey kanıtlamak da zorunda değilim. Git araştır öğren fikrin değişir ya da değişmez o da çok umuruda değil.

https://m.acunn.com/survivor/konseyde-ilhan-fatih-yuzlesmesi-1092965-video

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Closun_ -- 8 Şubat 2017; 23:37:9 >
  • BlackEagle03 kullanıcısına yanıt
    ben programa eğlence olsun diye bakıyorum .. karakterime yakın olan birinin kazanmasını isterim.. önceki survivorda favorim serkaydı .. bunda tam emin değilim ama Anıl olabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: portrey

ben programa eğlence olsun diye bakıyorum .. karakterime yakın olan birinin kazanmasını isterim.. önceki survivorda favorim serkaydı .. bunda tam emin değilim ama Anıl olabilir

Benim de durum öyle hocam bad suratlı kaslıları destekleyecegime Erdi yi destekliyorum adam en azından beni eglendiriyor

• yogun istek üzerine

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zorradam -- 8 Şubat 2017; 23:52:39 >
  • tuğs@n kullanıcısına yanıt
    Dostum o yağmur olayında Adem ve İlhan haksız değil

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zorradam

• son istek başka istegi olan varsa söylesin bulalım o sahneyi

• Closun_ kullanıcısına yanıt
    Benim sorum oldukça basit ancak sen yuvarlak cevaplar verip duruyorsun. Fatih küfretti diyorsun, ben de sana o küfür ne diye soruyorum. Sen ise Ekşi, Twitter, Acun falan diyorsun. Sen bilmiyor musun bu adamın hangi küfrü ettiğini? Biliyorsan neden cevap vermiyorsun, bilmiyorsan neden "Fatih küfretti" diye sallıyorsun. Meramım bu, iyi geceler.
  • quote:

son istek başka istegi olan varsa söylesin bulalım o sahneyi

Hocam

Adem in hafızalara kazınan ve unutulamayacak efsane sözü 'Yağmuru mu tutayım'

Caps & SS var mı

• Anıl Sins ile Erdi arasında tehlikeli şakalaşmalar..Yapma Sins reis...
  • quote:

Orijinalden alıntı: maracanna

Anıl Sins ile Erdi arasında tehlikeli şakalaşmalar..Yapma Sins reis...

Anıl sins tehlikeli gülmüş

• quote:

Orijinalden alıntı: Üçkağıtçı Cemal

quote:

son istek başka istegi olan varsa söylesin bulalım o sahneyi

Hocam

Adem in hafızalara kazınan ve unutulamayacak efsane sözü 'Yağmuru mu tutayım'

Caps & SS var mı

olmaz olur mu

• 
Sayfa: önceki 820821822823824
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.