Şimdi Ara

Survivor 2017 | Final

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir Kullanıcı, 4 Masaüstü Kullanıcı
96.693
Cevap
93
Favori
2.844.806
Tıklama

Survivor 2017 | Final

(En Son Oy Tarihi: 17.11.2018)
Giriş
    579 Mesaj

Erdi Başkan Sevenlerinden Gelen Mesajları Okudu.!
    Denizleri Yaka Yaka Şampiyonluğa Gidiyoruz.!
    |
    |

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Paff|Aroma
  • Yüzbaşı
    270 Mesaj

Propaganda öyIe bir sanattır ki, insan başkasının ayağına basarken kendisi “ah” der. "Bob Hope"
  • Yarbay
    2105 Mesaj
    seda tatlılıktan eriyecek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Acun yarışları bu kadar uzatacağına şu Seda nın anlattıklarının 4 te 1 ini gösterse Serhat la İlhan ilk potada gider . Acun belki de bilerek göstermiyor adamlarını kolluyor.
    |
    |

Yanlış söylediği bir şey yok. İlhan temiz bir dayak yemeden bitirmez umarım bu yarışmayı.
    |
    |
    tuğ[email protected] kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

✦ Just one word. Yes or no. ✦
    ▬ Lorne Malvo ▬
  • Yüzbaşı
    579 Mesaj

SİZ KİMSİNİZ ? ALAYINIZA GİDECEĞİZ !
    |
    |
    |
    |

1- Adem, Sedat ile sürekli tartışmış olmalarına rağmen, konseyde -zaten aday olmayacağını bildiği halde- performansa bakarak, kendi menfaatlerini değil de takımın menfaatlerini düşünerek, Berna'yı yazmıştır. Sedat ise kibrine yenik düşüp Adem'in adını söylemiştir. Adem büyük olgunluk göstermiştir.

2- İlk sembol oyununu ünlüler takımından iki kişi kazanmıştır ve ödüle 8 kişi gitmişlerdir. Adem 8 kişinin dışında kaldığı halde, ödüle gidenler gülerken eğlenirken, Adem onlara sürpriz yapmak için balık yakalamıştır. Yaklaşık 100 tane. Arkadaşları gelince tok oldukları halde aşırı mutlu olmuşlardır ve Adem kameralara "Onlar beni götürmedi ama ben onlara balık yakaladım." demek yerine yine büyük bir olgunlukla ve samimi bir şekilde "Arkadaşlarım gelmeden balık yakaladım ve onlara sürpriz yapmak istedim, çok mutlu oldular ben de mutlu oldum." demiştir.

3- İkinci sembol oyununda yine ünlüler takımından iki kişi kazanmıştır ve ödül için seçilen 8 kişinin içinde yine Adem yoktur. Sembol sahibi İlhan Mansız, "Protein ihtiyacımızı karşıladığı için, bize sürüyle balık tuttuğu için..." diye lafına başlayıp ters köşeyle Şahika demiştir. Adem yine bunu dile getirmemiştir. Bu erdemdir. Yaptığın iyiliği dile getirmemek. O kadar zor şartlarda Adem bir kere olsun, "Ben onlar için şunu yaptım." dememiştir, dese bile hakkı vardır. Adem'e ayıp edilmiştir. Üstelik ikinci kez gidemeyen bir diğer isim olan Fatih bunu dile getirmiştir ancak Adem yine olgunlukla "Onların kendi iradesi, herkes istediğini götürebilir." demiştir.

4- Adem sabah herkes uyanıkken -Serhat Akın hariç- yanlışlıkla barakadaki sandığın kapağını düşürmüştür ve bu da çok büyük bir sese neden olmuştur. Adem daha sonra jest ve mimikleriyle zaten içinden "Eyvah, Serhat uyuyordu yanlışlıkla uyandırdım. Tüh" diye düşündüğünü belli etmiştir. Serhat'a "Pardon, kusuruma bakma." dediği halde, Serhat Adem'i kameralara farklı göstermeye çalıştığından tekrar herkese gidip de "Adem beni uyandırdı, özür dilemedi." diye ağlanmıştır. Siz ödüle giderken Adem ikinci kez gitmediği halde size ağlanmadı be, utan. Adam bilerek yapmadı özürünü diledi. Neyse, Serhat Adem'in yanına giderek tekrar yaptığı yanlışı yüzüne vurmuştur. Adem tekrar özür dilemiştir ancak bu Serhat'ı şaşırtmıştır çünkü Serhat oraya kavga etmeye gitmiştir, ikinci bir özür beklememektedir. Daha sonra susup yerine oturmuştur.

Ben inanıyorum, halkımız mağdurun yanında olacaktır.

Sedat, Serhat, İlhan, Furkan, Sema, Pınar ve Berna... Hepsi yalandır. Tek gerçek Adem'dir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MstFrost -- 8 Şubat 2017; 19:11:25 >

• Yüzbaşı
    357 Mesaj

heralde yanlış söylemiyor,seda ilhana gömdükçe gömdü,helal olsun
    ayrıca şunu da anladık yarışmacının içtiği suyu bile kameraya çektiren acun, ilhan ın ağalıklarını dayılıklarını kesmiş,istediği görüntüleri montajdan çıkarttırıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tuğ[email protected] -- 8 Şubat 2017; 19:14:4 >
    |
    |
    LorneMalvo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Propaganda öyIe bir sanattır ki, insan başkasının ayağına basarken kendisi “ah” der. "Bob Hope"
  • Yarbay
    2099 Mesaj
    Seda an itibariyle İlhanın tüm foyasını ortaya çıkarıyor panorama da. Fatih az bile yaptı paçalarından bile ego saçan bu balona.

|
    |

Dostum Adem'in adamlığını yazsak foruma sığmaz gerçekten ama benim kızdığım nokta ikinci sembol oyunundan sonra Adem gitmeyi hak ettiği halde ağzını açmıyor ama Fatih adada ağlamaya başlıyor yok bizi götürmediler diye hatta Adem orada güzel bir cevap veriyor dediğin gibi.
    |
    |
    MstFrost kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Acun da İlhan'a oy atmıştır
    |
    |
    BlackEagle03 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

✦ Just one word. Yes or no. ✦
    ▬ Lorne Malvo ▬
  • Teğmen
    163 Mesaj
    Adem-Sabriye el ele finale.

|
    |
    Adem durusunu bozmayip performansini yükseltirse kazanabilir. Suan en büyük favorim.

|
    |

Orijinalden alıntı: All Nightmare

Yav ne kolpa adammışsınız siz

Yav hadi boş yapma daha fazla.

|
    |

Ademe ilk baslarda sevmemistim ozellikle serhatla olan kavgalarindan dolayi. Fakat yavas yavas ona pozitif dusuncelerim cogaldi. Ozellikle sandık olayinda serhat gereksiz uzatti bence. Bende uyandirilmayi sevmem ama adam hatasini kabul etmis ozrunu dilemis, konuyu kapat bitsin.

|
    |
    MstFrost kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Borla çalışan araba üretildi, maliyeti 200 TL. olan 1 kg bor ile 19 000 km yol yapabiliyor.(1100kg. oto sabit 100 km süratle giderse). Bu demek oluyorki Petrole son. Tam tersine Batılı ülkeler bor işletmeciliğinin kansere yol açtığını idda ederek BOR madenininden soğutma çabası içindeler. Oysa bu mucize maden kanser tedavisinde de kullanılmaktadır. Türkiye kiskacta. Arabayi bor madeniyle calistiracak patentli 600 proje oldugu ortaya cikti. TÜRKİYE, dünyada bor rezervinin yüzde 73`üne sahip Ve Türkiye GELECEĞİN DUBAİSİDİR. Ve uluslararasi teroristler Türkiye uyanmadan bu kaynagi ele gecirmeyi planliyor.UYUMA,UYUTMA TÜRK MİLLETİ
  • Çavuş
    60 Mesaj
    serhat: adem yağmur yapıyor
    adem: ne yapayım yağmuru mu tutayım

son dakika
SEO
üniversite
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,547
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.