Şimdi Ara

Survivor 2017 | Final (798. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
96.581
Cevap
87
Favori
3.012.576
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 796797798799800
Sayfaya Git
Git
sonraki

Survivor 2017 | Final

(En Son Oy Tarihi: 13.4.2024)
Giriş
  • Bu fatih diskalifiye olmazsa Acun yaziklar olsun sana

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • FATİHE ÜZÜLDÜM YA ADAM SESSİZ SAKİN NE ÜSTÜNE GELDİLER YAŞIDA VAR AYIPTIR İLHAN AKILLI OLUCAN KOLPALIK ETMİYCEN LAN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MERNEPTAH -- 7 Şubat 2017; 22:54:18 >
  • Fatih: Buranın ağası kim? Kim buranın ağası?

Tatar Ramazan mubarek, helal.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Erdi niye adada yaw? Kaos bile yaratamıyor. Sırf boş çene. Yarışmadaki en boş adam.
  • Açıkcası ülke olağanüsütü bir dönemden geçiyorken
    sistem ve rejim değişme aşamasında iken
    ülke kutuplaşmış ve değişikliğin içeriğinden ziyede kim evet kim hayır diyor gibi mantıksızve cahilce bir yaklaşım varken
    ülkenin en önemli kurumları varlık fonu adı altında denetlenemeyecek bir şekilde ekonomi yönetiminden yoksun ve ne kadar maaş alacakları bile (ticari sır!!!?) belli olmayan bir gruba bırakılmış
    bizim tek derdimiz survivor bjk fb maçı ve böyle saçma şeyler olması milletin ne kadar duyarsız ülkesi için düşünmeyen kişiler olduğunu gösteriyor maalesef....
    bunları sadece bir vatandaşlık bilinciyle yazmak istedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Desm0nd

O değil de Furkan niye her olayda her tartışmada İlhan'ın yanında şaka gibi. Herhalde finale İlhnla 'beraber' gitmeyi düşünüyor.

Yancıda ondan.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Survivor 2017 nin efsaneleri arasında kalacaksın Fatih reyiz. İlhan denen balonu patlatan adam gibi adam Fatih Hürkan

Survivor 2017 | Final

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doppio -- 7 Şubat 2017; 22:54:23 >
  • Fatih şahikanın kolu bacağı tuttu eline verdi sinirden akalsjsjsjs

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Türkolog_

Arkadaşlar Nihat Altınkaya nasıl bir yarışmacıydı hatırlayan var mı ? Kavgacı mıydı sakin miydi oyunlarda başarılı mıydı ?

2012'de kavgacı, arıza yarışmacı yoktu. Zaten Hasan ve Nihat'ı lider kabul etmişti iki takım da aşağı yukarı. Bir tek Begüm biraz fitneciydi yanlış hatırlamıyorsam. Nihat da sessiz sakin adamdı ama ayarsız hareket görünce delleniyordu, Anıl'a kaydığı fırça 2012'nin en büyük kavgasıydı öyle söyleyeyim. Oyunlarda da Hasan hariç kafa tutabilen yoktu doğru dürüst.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Georges St-Pierre -- 7 Şubat 2017; 22:54:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Türkolog_

Arkadaşlar Nihat Altınkaya nasıl bir yarışmacıydı hatırlayan var mı ? Kavgacı mıydı sakin miydi oyunlarda başarılı mıydı ?

Efsane hakkında yorum yapılmaz efsaneler anlatılmaz onun gibisi gelmeyecek

• AlfredBorden kullanıcısına yanıt
    Banane puan tablosundan. Milli sporcu tabı puan durumu ıyı olacak. Fatih ne yapsın elınden gelen bu, her şey puan mı ? İlhan iyi yarışıyor da ne oluyor adamda karakter yok. Fatih'e helal olsun altta kalmadı.
  • İlhan Mansız elendimi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fatih haklı ve kavgayı başlatan da İlhan Mansız.

Sanki tüm takım sayı almış da bir Fatih alamamış gibi üstüne gittiler. Adam da patladı haklı olarak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yıldırım dinçer

Açıkcası ülke olağanüsütü bir dönemden geçiyorken
    ülke kutuplaşmış ve değişikliğin içeriğinden ziyede kim evet kim hayır diyor gibi mantıksızve cahilce bir yaklaşım varken
    ülkenin en önemli kurumları varlık fonu adı altında denetlenemeyecek bir şekilde ekonomi yönetiminden yoksun ve ne kadar maaş alacakları bile (ticari sır!!!?) belli olmayan bir gruba bırakılmış
    bizim tek derdimiz survivor bjk fb maçı ve böyle saçma şeyler olması milletin ne kadar duyarsız ülkesi için düşünmeyen kişiler olduğunu gösteriyor maalesef....

Bayadır gelmiyordunuz merak ettik..

8-12 arası Survivor izleyince ülkeden kopmuyoruz.Peki Einstein.Sen bu saatlerini mecliste mi geçiriyorsun? Yoksa deney falan mı yapıyorsun?

• quote:

Orijinalden alıntı: Sudafed

İlk havuzdan çıktıklarında aynıydı sonraki havuza girip çıkarken eser biraz durdu sanki sonra fark açıldı devam etti gibi.Banada öyle gelmiş olabilir tabi.

Geçen sene de böyle olmuştu bi anda fırlamıştı yattaraya yetişmişti serkay efendi. Kesin böyle bi montaj işi var bariz olduğu yerde bekledi baktı arkasından

• İlhan hakkında bazen o kadar yanlış konuşuyorsunuz ki biraz daha iyi gözlemlemeye çalışın.Kavga falan tabi yanlıştı.Fakat bu adam kibirli bir insan değil,anlamıyorum bir anda kibir kibir patladı gitti.Bu adam bir oyunda hızlıysa veya yavaşsa öz eleştirisini yapabiliyor.Sedat mı iyi yarıştı söyleyebiliyor.Hatasını kabul edebiliyor.Yani biraz daha bakalım yorumlara rica ediyorum.
  • Ya ogeday çok tatlısın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fenerliso

Fatih kiza mi gucun yetiyor lan terbiyesiz ahlaksiz

NERENLE İZLİYON
  • yoksa semanin gerçek performansı bu mu

• quote:

Orijinalden alıntı: yıldırım dinçer

Açıkcası ülke olağanüsütü bir dönemden geçiyorken

Kardeş zaten evet çıkıcak, bunu hepimiz biliyoruz. Gram umurumda değil. Eskiden umursuyordum, dert doluydum. Şimdi dolar kasıyorum. Oy verenleri düşünsün, dediğim gibi gram umurumda değil artık. Survivor izlerim, maçıma bakar keyfini çıkarırım.

• 
Sayfa: önceki 796797798799800
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.