Şimdi Ara

Survivor 2017 | Final (1588. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
96.581
Cevap
87
Favori
3.012.001
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15861587158815891590
Sayfaya Git
Git
sonraki

Survivor 2017 | Final

(En Son Oy Tarihi: 13.9.2023)
Giriş

Orijinalden alıntı: atatürkcü adam

quote:

Orijinalden alıntı: BlackEagle03

quote:

Orijinalden alıntı: atatürkcü adam

quote:

Orijinalden alıntı: BlackBeasT

Ünlülerde Milli futbolcular (İlhan-Serhat) ve atletler (Pınar-Damla) sporu bırakmış vs...

Şuna gelicem Furkan dizi-sinema oyuncusu yaşı genç, Survivor gibi Raytinglerde 1. çıkan yarışmada antipatik hareket ve söylemlerle Ne ilhan abisine nede Sema ablasına bişe olmaz... Kendi kariyerin içine eder.
    Survivor 2017 | Final

Ne kariyeri varki zaten hocam bir çocuklar duymasında oynadı. Başka yerde gördünüz mü. ERDİ BAŞKAN bile başrol teklifi aldı Serenay sarıkayayla oynayacak.

Bile derken hocam?

ERDİ BAŞKAN oyunculuk geçmişi olmamasına rağmen üstün karizması ve yakışıklılığıyla hemen başrol teklifi aldı demek istedim hocam.

Serenay çok şanslı hocam erdi başkan ile aynı dizide başrol oynamak her kıza nasıl olmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bulut gecen diyorki erdiyle benim karsima kim potaya cikarsa elenir. Erdiyi anlarizda? Senin ne özelligin var? Takmis memesine bir piercing, adamim diye geziniyor ortalikta. Ilk potada postalanirsin bulut efendi. Kendini bosa nimetten sayma!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AkatooS86 -- 28 Şubat 2017; 5:32:23 >
  • Günaydın gençler

30.Bölüm öncesi forumda mobil olarak

allstarda 2300 2016'da 1400 sayfayı bulmuştuk bu sene an itibariyle 1610.sayfaya ulaştık bir allstar olmadi ama geçen seneden daha iyi gidiyoruz ama hâlâ allstar özleniyor yarışma olarak değilde forum olarak forumlar tarihinin en makara konusuydu hey gidi

• zorradam kullanıcısına yanıt
    Survivor Allstar'da en güzel gün Hasan'ın dokunulmazken smste 1. çıkıp konseyde Turabi'yi gömmesiydi :D
  • Furkan da cidden öfke konusunda kontrol bozukluğu var. Daha önce de Sadin e Orangutan demişti. Acun o zaman Fatih' i azarladığı gibi onu da azarlasaydı şimdi bu kadar burnu kalkık olmazdı.

Bu arada Eser' in hiç lafı bile geçmiyor. Hiç kendi aralarında konuşmuyorlar mı acaba şu ada hayatını biraz daha gösterse iyi olacak
    Artık 30 saniye de bir reklam izlemekten sıkıldık gerçekten.
  • Beyler bu arada Gökhan hızlanmis sanki,kilo verdiğinden olabilir mi?

• BlackEagle03 kullanıcısına yanıt
    erdi beşgen akşam gemileri karadan yürütecektiki şak şuka dur dedidi eyimi.. ula sabriye bile oyun almış
  • - Atakan, son bi söyliceğin var mı Türk Halkına?
    + hepsinin A.... K.... :))

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fullflavor1977

Furkan ilk ciktigi zaman elenir. kim olursa olsun.

O dediğinin olması için acun efendinin yarışmada hile yapmaması lazım! Ki bu imkansız, acun gitsin deyinceye kadar furkan orada kalacak, acun gıcıkları sever.

Yattara istisnasız Nagehanın 4 katı oy aldığı konseyde nagehana elenmişti. Daha doğrusu acun efendi eletmişti.

• https://survivor.acunn.com/survivor-2017-30-bolum-tanitimi-1094567-video

Tarık Mengüç Ünlüler adasının gizli mikseridir. Kim güçlüyse onun yanına gidiyor. Adem'e o kadar haksızlık yapıldığı halde bir kez olsun ağzını açmadı. Adamın tek derdi, ne kadar kalırsam kâr. Kendisi de biliyor şampiyon olamayacağını.

Furkan'a bak! Adem'in üstüne yürüyor. Adem bir tane vursa, yarısı boşa gidecek. Almış arkasına güçlüleri, onlara güvenerek tartışıyor her seferinde. İzleyenler bunun ne mal olduğunu anladı artık.

Edit: Anıl Sins, Furkan'ı tokatlamış
    https://survivor.acunn.com/acunncom-ozel-bu-aksamki-odul-oyununun-ilk-raundu-28022017-1094577-video

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ginga Bishounen -- 28 Şubat 2017; 9:57:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlfredBorden

Survivor 2017 | Final

Hala daha sabriyeyi dışlıyorlar diyen yoktur sanırım?

bu forumdakilere bakma sen,zabriyeyi kimsenin dışladığı yok,kız yarışmaya uyum sağlayamadı
    geldiğin günden beri yürüyerek yarışırsan,oyun alamazsan,adada millete posta koyarsan tabii ki tepki çekersin
    forumda ahkam kesmek çok kolay,forumdaki bebeleri adaya koysan 1 hafta dayanamazlar zabriyeye
  • makarnacı sadin kumlarda yuvarlanıyor ogeday:kalk kalk kalk

• zorradam kullanıcısına yanıt
    evet hala destekliyorum. seviyorum . neden sordunuz ?
    dün bişey mi yaptı izlemedim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fenmazel -- 28 Şubat 2017; 10:19:38 >
  • Anıl tokatlamış havuçu

• Survivor 2017 | Final
  • quote:

Orijinalden alıntı: trq_

Dün de gördük ki hiçbir kadın bir Merve Aydın değil olamaz da. Sema'yı destekliyordum ancak dün benim için bitmiştir. Bilerek yarışmamak, bireysel dokunulmazlığı sallamamak falan asla benim kabul edebileceğim şeyler değil. Pınar da pasif karakteriyle benim şampiyonum olamaz. Bugünden sonra sadece bir izleyiciyim. Kimseyi desteklemiyorum.

Dün itibariyle Adem reyiz favorim olmuştur. Kadın şampiyon sevdamdan vazgeçtim. O etiketi Merve Aydın'dan başka hak edecek biri gelemedi.

Mazlumların yoldaşı, ego tayfanın korkulu rüyası, Anadolu çocuğu Adem reyiz için artıya çök.

Forum hayatım boyunca ilk kez artıya çök dedim ama bana göre değil be Troll kardeşlerim yolunuz açık olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: artes16

quote:

Orijinalden alıntı: twbt1907

Keşke Çocuklar Duymasın'da tanıdığımız kadarıyla kalsaydın Furkan

Buna benzer düşüncemi dile getireceğim .Alıntı yapayım dedim.

Ne kadar çirkef ,egoist biriymiş bu . Bide Ademe kafa tuttuğu görüntüdeki hali, çok komik günlük hayatta böle horozlabilecek mı acaba yandaşları(İlhan,Serhat..) olmadan..

Dışarda yandaşları olsa ne yazar. İlhanla serhatı gömer Adem :)
  • Dun coconut kavgasi harikaydi... ilk defa guldum, bide sabriyenin gulusunu gormek guzeldi. zulami yaptim ohhh...
  • Hindistan cevizine coconut demelerinden nefret ediyorum.
  • hindistan cevizi tartışmasını izledim, mevzuda furkan haklıymış

adada en önemli sorun açlıkken ortaya doğrananlardan nasiplenmekle geçinmeye çalışmak insanı sinirlendirir. burada anca ilhan ve serhatın tepkisiyle duruma eleştiri getirmeyi akletmesi antipatik gelebilir

ademle tartışmasında da haklı. adem hem cevizlerin ayrılmasına tepkili hem de kendi ayırmış, furkan tezatını suratına vurunca dikleniyor. bir de ''herkes kendi toplayacak dendi'' demiş. yahu sen zaten sabriye ve şahikayla daha sıkı fıkısın, karşı olduğun insanların aldığı kararı neden kendi grubun için benimsiyorsun, şu lafı bile tutarsız
  • 
Sayfa: önceki 15861587158815891590
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.