Şimdi Ara

Survivor 2017 | Final (1585. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
96.581
Cevap
87
Favori
3.012.576
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15831584158515861587
Sayfaya Git
Git
sonraki

Survivor 2017 | Final

(En Son Oy Tarihi: 13.4.2024)
Giriş
  • gülüş her şeyi anlatıyor diyenler artı çök

Survivor 2017 | Final

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MstFrost

Her şey ortada. Bunu bırakıp gidiyorum ben Allah'a emanet beyler.

http://www.strawpoll.me/12431796/

Survivor 2017 | Final

Ankette erdi yok.olmamış bu

• Yarinki eleme icin oy hakkiniz olsa kimi secerdiniz ?

http://www.strawpoll.me/12432328

Bir onceki sayfada kalan unluler takimindaki en itici karakter oylamasi hizla suruyor;

http://www.strawpoll.me/12431899/r

• quote:

Orijinalden alıntı: serial206

quote:

Orijinalden alıntı: MstFrost

Her şey ortada. Bunu bırakıp gidiyorum ben Allah'a emanet beyler.

http://www.strawpoll.me/12431796/

Survivor 2017 | Final

Ankette erdi yok.olmamış bu

ünlüler anketi o

• quote:

Orijinalden alıntı: Müslümano Ronaldo

böyle koşu ve atışlı yarışmalar olursa yancı finali hep görür ama güç yarışları olursa önceki yarışma gibi 3 snde kuma gömülür, eskiden 90-100 kiloluk kum torbalarını omuzda taşımalar vardı acur öyle yarışmalar yapsa yancı havuç şanzımanı dağıtır

Geçenlerde vardı aynı oyun.

• victor zsasz kullanıcısına yanıt
    Bu konuda Adem'in bir suçu yok ki. Birileri sana diş göstermedikten sonra adada nasıl varlık göstereceksin? Bu olayların katlanarak devam etmesi Adem'in hayrınadır.
  • bugün ünlülerin kazandığı oyun yoğurtlu kebap değilmiydi arkadaşlar?
    bu havuca yoğurtlu kebap yerine yürek mi yedirdiler
  • quote:

Orijinalden alıntı: fullflavor1977

Furkan`i sevmeyenler Like lutfen...

Furkandan nefret edenler like çök kaç kişiymişiz görelim

• Ünlüler takımını destekliyorum ilhanı ademi furkanı semayı beğeniyorum . Sabriye zaten fos hem yarışamıyor hemde adada ayrıldığımız iyi oldu sevmediğim insanlara niye çalışıyom diyor onlar ödül oyununda seni doyurmak için çalışıyor ama çok bencil kafası dövüşten başka bir şeye basmayan biri ve komik olan tarafı ise bunu kabul etmemesi ve duygu sömürüsü yapıp millete oynaması keşke bu yarışmaya katılmasaydı kendisini rezil etmeseydi bu kadar da olmaz insan biraz kendisinin farkında olur ya

• Ego takımı Ademe göz göre göre prim veriyor. Boş boş adamlara şampiyon sıfatı veriyorlar sonra.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zorradam

gülüş her şeyi anlatıyor diyenler artı çök

Survivor 2017 | Final

Hep gitmişmişdir, kiminin hoşuna , kiminin zoruna..

• şu resmi tekrar hatırlatalım

Survivor 2017 | Final

• yunan survivorda çok heyecanlı kavgalar artıyor ortalama 12 reyting yapıyor bu arada bizde ortalama 9 falan yapıyor yunanlar survivor bekliyormuş izlemek için 10 yıldır

• quote:

Orijinalden alıntı: Naganzo

Sabriye'ye gıcık olmak için ünlüler takımındaki adamlar gibi olmak lazım.

Kıza bir fırsat verip yüzünü bile güldürmedi adamlar. Bugün gördüm kızın daha güldüğünü ayrılınca yemekler felan sevindi resmen.

Havuç kafaya el uzatmamasıda çok iyiydi sembol oyununda :D

Hakikaten bayram çocukları gibi seviniyordu sabriye.sincaplar gibi ormsna zula yapmış.

Saflar belli olup üzerindekibaskı kalkınca yarışmaya afapte olacak galiba.

Kızı yıkan oradaki insanlara yaranmak zorunda olmasıydı.Esaretin Bedeli filmindeki gibi özgürlüğüne kavuştu bir anda.şu noktada acun gönderirse yazık olur.

• http://www.strawpoll.me/12431899/r?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber
    Simage yaptim fakat olmadi nedense

Survivor 2017 | Final

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Scorpioleo -- 28 Şubat 2017; 1:18:55 >

• quote:

Orijinalden alıntı: gumiho

Ünlüler takımını destekliyorum ilhanı ademi furkanı semayı beğeniyorum . Sabriye zaten fos hem yarışamıyor hemde adada ayrıldığımız iyi oldu sevmediğim insanlara niye çalışıyom diyor onlar ödül oyununda seni doyurmak için çalışıyor ama çok bencil kafası dövüşten başka bir şeye basmayan biri ve komik olan tarafı ise bunu kabul etmemesi ve duygu sömürüsü yapıp millete oynaması keşke bu yarışmaya katılmasaydı kendisini rezil etmeseydi bu kadar da olmaz insan biraz kendisinin farkında olur ya

O ney la? Furkan adada telefon bulmuş. İçini döküyor...

• quote:

Ünlüler takımını destekliyorum ilhanı ademi furkanı semayı beğeniyorum . Sabriye zaten fos hem yarışamıyor hemde adada ayrıldığımız iyi oldu sevmediğim insanlara niye çalışıyom diyor onlar ödül oyununda seni doyurmak için çalışıyor ama çok bencil kafası dövüşten başka bir şeye basmayan biri ve komik olan tarafı ise bunu kabul etmemesi ve duygu sömürüsü yapıp millete oynaması keşke bu yarışmaya katılmasaydı kendisini rezil etmeseydi bu kadar da olmaz insan biraz kendisinin farkında olur ya

la furkan deme bize bizimle deyılsın

• Bu sene şampiyonluğun açık ara en büyük adayı Adem. Hem performansı iyi hem de karakteri. Ama harcamaya çalışıyorlar. Acun'un geçen sene yaptığı operasyonu bu sene de görebiliriz. Kafasında İlhan - Ogeday finali var ama Adem umulmadık bir destek görüyor şu an.Bu çürük domateslerin Adem'e organize saldırışı tesadüf değil tamamı talimatla yapılan saldırılar.Ama Adem bu oyunu bozar. Çok akıllı ve efendi bir insan gerçekten.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lincoln Burrows.

quote:

• quote:

Orijinalden alıntı: Lincoln Burrows.

quote:

• 
Sayfa: önceki 15831584158515861587
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.