Şimdi Ara

Survivor 2017 | Final (1544. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
96.581
Cevap
87
Favori
3.012.340
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15421543154415451546
Sayfaya Git
Git
sonraki

Survivor 2017 | Final

(En Son Oy Tarihi: 13.4.2024)
Giriş

Orijinalden alıntı: berk dogan

quote:

Orijinalden alıntı: Volpenotte

havuç denen salatanın dün sadine bağırışı ilhan reisinin böğürmelerine, fatihin üstüne yürüyüşlerine ses çıkardı mı bu çıkıntı? hayır

şu ilhanın yaptığının benzerini fatih dese ''akıllı ol'' diye, ''ya fatih abi acun abi bin defa karşılıklı laf atma yok demedi mi hala yapıyorsun ama yaağğğğğ'' filan diyecekti

gücün adamı olur anca, takılsın ilhan-serhat abilerinin yanında. tekmeyi yiyecek smslerde umuyorum ki

Üzülüyorum sana yazık be dostum.sarı kırmızı formanla yorum yapman hoş olmuyor..

tüm öfkeni ilhana ve serhata cevirmiş durumdasın. yapma böyle..

sen de renksiz fikirlerinle yorum yapma

bilmediğin gerçekler

- serhat favorim

- ilhan yarışma öncesi favorimdi

- sarı kırmızı formam olanı görmeme sınır teşkil etmiyor

- şimdi kaybol

• Yarışma başlayalı 2 ay olmadı 70 küsur oyuna çıkanlar var seyir zevkini çok baltalıyo bu durum bence daha az oyun daha fazla ada hayatı olmalı
  • Michael J.Scofield kullanıcısına yanıt
    yav yemin ediyorum patates hakan algı kasıyor,ogeday dediğin çocuk kim ya gökhan'ın yancısı performansı süper değil adada karakter koyamıyor ne özelliği var da yalayıp duruyorsun
    hadi adem karakter koyuyor allah var yukarda ama hakanın ademi sürekli yalaması da şüphe uyandırıyor

buradan anıl sins'i destekleyen arkadaşlara sesleniyorum,anıl sins ağzıyla kuş tutsa bile finali göremez unutun bu olayı
    dün anıl sins tarıka kaybetti hiç ego yapmadan helal olsun haketti dedi

bugün sms yapılsa ogeday birinci olurmuş,fena halde destekleniyormuş,anıl sins ise dokunzuncu olurmuş aynen bu cümleyi kurdu hakan şikecisi
    geçen seneki senaryo uygulanacak,adem ve ogeday banko finalde, 4+1 olacak geriye 3 kişi var onu da birkaç haftaya ağzındaki baklayı çıkartır hakan şikecisi
    geçen sene avm tikisi serkay ve de damla cigaracısını övüp durdu ikiside finale çıktı
    ha ben anıl sins'i desteklemıyorum ama bir yarışmacı da bu kadar görmezden gelinemez
    yazıklar olsun sana hakan patatesi

• quote:

Orijinalden alıntı: Masyur

Yarışma başlayalı 2 ay olmadı 70 küsur oyuna çıkanlar var seyir zevkini çok baltalıyo bu durum bence daha az oyun daha fazla ada hayatı olmalı

çok mantıklı hocam, zaten erdi reyiz bu durumu farkettiği için her oyuna çıkmıyor. erdi reyiz acurun oyununu bozdu hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lityum123

quote:

Orijinalden alıntı: tidus

quote:

Orijinalden alıntı: Lityum123

Adem şu an erkeklerde haftanin performans olarak 1. si ve dolastigim sayfalarda platformlarda gördüm ki baya ciddi sayida seveni var ademin. Bu kadar beklemiyordum

Çünkü ilk haftadan bu yana arkadaşlarının yanında farklı kamera önünde farklı konuşmuyor. Eleştirici yaparken de yapıcı konuşuyor.
    Kendi işine bakıyor.

Ben de sadece onu destekliyorum. Umarım bozulmaz hiç

Bende destekliyorum ama bu kadar fazla destekçisi oldugunu bilmiyordum

Hocam hepsi kurgu işte fazla kaptırmayın
    Aralarında en sevdiğim Adem o adam bu şekilde giderse dışarı çıktığında çok kişi kazanır hiç kaybetmez.

Kazanan kaybeden vs Acun belirliyor zaten

• maalesef hocam;

http://www.canlitv.stream/tv-8-5 buradan idare ediyoruz.
  • helfgott H kullanıcısına yanıt
    Valla özet izlemekten biktim :D

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu an Adem sms'de herkesi tokatlar. Sosyal medya da çok iyi kitlesi var. Geçen sene ki Semih ve Atakan kadar olmasa da bu senenin en tutulan yarışmacısı. Ben sadece parkurları izlerken neden bu kadar sevildiğini anlamamıştım ama eski videoları izleyip yarışmayı sıkı takip edince benim de favorim oldu..

Ogedayın da şöyle bir avantajı var yakışıklı,efendi bir çocuk kızlar fena destekliyor. İnstagram veya twitterda göreblirsiniz..

Bir de fan kitlesinden ziyade halkın potaya çıkınca destekleyeceği isimler var.. Anıl bunların başında geliyor.

Sosyal medya her şey değil ama artık 7'den 70'e internetin kullanıldığı bir ülkede çok ipucu veriyor bize.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anche kullanıcısına yanıt
    Hocam erdiyi tutan kesim internet kullanmıyor unutmuşsunuz..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anche

Şu an Adem sms'de herkesi tokatlar. Sosyal medya da çok iyi kitlesi var. Geçen sene ki Semih ve Atakan kadar olmasa da bu senenin en tutulan yarışmacısı. Ben sadece parkurları izlerken neden bu kadar sevildiğini anlamamıştım ama eski videoları izleyip yarışmayı sıkı takip edince benim de favorim oldu..

Ogedayın da şöyle bir avantajı var yakışıklı,efendi bir çocuk kızlar fena destekliyor. İnstagram veya twitterda göreblirsiniz..

Bir de fan kitlesinden ziyade halkın potaya çıkınca destekleyeceği isimler var.. Anıl bunların başında geliyor.

Sosyal medya her şey değil ama artık 7'den 70'e internetin kullanıldığı bir ülkede çok ipucu veriyor bize.
    Erdi'nin sms kitlesi çok kısıtlı. Göz6'yı kaç kişi izliyordu da büyük sms kitlesi olsun. Mesela ben de erdiye daha olumlu bakmaya başladım fazlası olmuyor. Yani güldürür eğlendirir ama gerisi yok. İşler ciddiye binince adadan gidecek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anche -- 27 Şubat 2017; 19:50:23 >

• quote:

Orijinalden alıntı: MstFrost

Aynen hocam. Adem-Ogeday final olur kazanan meçhul. Geçen sene de Atakan-Serkay diyordum hep onlar çıktı. İnternet ortamı, özellikle Twitter'dan çok belli oluyor kimin destekçisi olduğu.

Kesinlikle öyle. Geçen sene Twitter Semih,Atakan ve Serkay fanlarıyla doluydu,hepsi kıbrıs yaptı.

• Yıllardır aynı muhabbet bıkmadnız mı,ne sosyal medyası, düdük acunda

• Bu sene hiç çamur oyunu olmayacak heralde. Çamur parkurundaki çamurun olduğu yeri havuz yapmışlar.(daha önce o parkurda bir kere oynadılar) Bugünkü oyunda aynı parkurda oynanacak.
  • Anıl Sinsi yedirmeyiz

• quote:

Orijinalden alıntı: MstFrost

Aynen hocam. Adem-Ogeday final olur kazanan meçhul. Geçen sene de Atakan-Serkay diyordum hep onlar çıktı. İnternet ortamı, özellikle Twitter'dan çok belli oluyor kimin destekçisi olduğu.

Hocam Acun'un kimi desteklediği de önemli. Geçen sene Serkay'ı ciddi anlamda ön planda tutuyordu. Bu senede İlhan'ı aynı şekilde abartıyor. Son haftalarda İlhan-Adem potası oluşturarak Adem'i harcayabilir. Çünkü finalde iki ünlü görmek istemez.
  • sadin giderse erdi her oyun oynamak zorunda kalır. bu da erdinin sonunu getirir.
  • Ulan Şahikanın rekorunu kırmışlar lannnn.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sosyal medya takipçisine de fazla güvenmemek lazım açıkcası. Fake, bot kaynıyor ortalık. Bizim forumdan belli olur aga kimin ne kadar takipçisi var yok SURVİVOR'un NABZI forumda atar.

Gelelim performans gözlemlerime; Şahikada müthiş bir performans yükselişi gözlemledik hepimiz + olarak gönlümü kazandı

Sabri reis hala yerinde sayıyor, birde konseyde birisine lafa bakarım laf mı adam mı bir şeyler saçmaladı. Forumda belki de Sabri reisi bizden çok savunan yoktur. Ama gerçekten bana bile yük olmaya başladı.

Sedat klasik Çomar. Elense de kurtulsak.

Furkan da aynı şekilde yancı başka hiç bir şey değil.

Fati 1-2 hafta önce herkese gider yapıyordu şimdi melek gibi davranıyor tuhaf geldi bana...gerçek kişiliğini çözemedim.

Sema & Pınar ------> Sinsirella ikilisi. Aşırı kibirli abi birazcık alçak gönüllü olun daa.

Adem bence finalin güçlü adaylarından birisi performansı ufaktan yükseltmesi lazım.

Benden bu kadar yorum yeter aga. İÇERDE'misiniz beyleeer

• quote:

Orijinalden alıntı: Alpha Centauri

Yıllardır aynı muhabbet bıkmadnız mı,ne sosyal medyası, düdük acunda

Survivor ilk başladığı gün yazmıştım. Finalde Volkan şampiyon oldu. Boşuna izlemeyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 27 Şubat 2017; 20:9:13 >
  • Playstop P kullanıcısına yanıt
    Bu comar secime kadar elenmesin ya hic cekilmez simdi

• 
Sayfa: önceki 15421543154415451546
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.