Şimdi Ara

Survivor 2017 | Final (1540. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
96.581
Cevap
87
Favori
3.012.017
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15381539154015411542
Sayfaya Git
Git
sonraki

Survivor 2017 | Final

(En Son Oy Tarihi: 13.9.2023)
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackEagle03

quote:

Orijinalden alıntı: All Nightmare

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: xloader

ama ne yazık ki survivor hepsi olmasa bile %90 parkura dayalı. ben hiç kimsenin çenesi çok çalışıyo diye yemek verildiğini görmedim. erdiyi sevmeyenler olarak yanlış anlaşıldık algısı içindeyim. şöyle bir düzeltme geçeyim;

tamam her insan parkur oyunlarında başarı gösteremeyebilir, adam evinde salmıştır g.tü göbeği çay içer maç seyrederken hop survivor'a gelmiştir (şimdi bana yürümeye başlamayın. erdi böyle demiyorum, sadece örnek veriyorum, ki belki de bu kişi ben de olabilirdim) zaten böyle bir kişiye laf etmeye hakkımız yok çünkü tabiri caizse malzeme bu sonuç bu oldu. (bknz. fatih. adam kendi ağzıyla çok başarılı olmadığını potaya çıkacağını tahmin ettiğini furkan onun adını verdiğinde söyledi mesela)

bizim kıl olduğumuz olay adamın sanki çıktığı oyunların yarıdan fazlasını almış takımın skoruna önemli katkısı varmış gibi konuşması. yine fatihi örnek göstereyim; adam ünlülerde neredeyse etkisiz eleman gibi ama erdi gibi "usein bolt" geçinmiyor.

her şey bir yana stephen appiah diye sevinmek nedir abi ya?

ben kimsenin nobel ödülü aldığı ve tarihte önemli katkıları olduğu halde "martin luther king" diye bağırdığını duymadım hiç :D

Yanlışınız var hocam 2010 survivor'da kelebek Aydın oyun kazandıktan sonra Martin Luther King diye bağırırdı.

Erdi yarışmayı kazandığında kupayı kazandığında göğe bakarak Martin Luther King diye bağıracak hocam.

Allah'ın izniyle o günleri göreceğiz hocam.Oy attın mı bu hafta hocam? Erdi Başkan'a ve Anadolu kaplanı Sadin'e bütün paramı gömdüm.İnşallah bu potadan da alnımızın akıyla çıkarız.

30 Erdi ye 15 te Sadin e gömdüm hocam.Bu potalar bizim için çerez.Survivor ı kaslı,eg ölü, sinsi tipler değil yürekli yiğitler kazanacak hocam. (Erdi başkan)

Hocam Sabriyeyede atsaydınız keşke. Dünkü yaşanan bence yanlış anlaşılma Erdi başkan gene büyüklük gösterip affedecektir
  • BlackEagle03 kullanıcısına yanıt
    erdiye kendi takımındaki adamlar katlanamıyor ellerinden gelse aps ile gönderirler 1sn düşünmezler sandık başkanı falanda dinlemezler. hatta adalarda oylama olsa herkes erdi der.
  • adam çenesinin çalıştığı kadar parkurda iş yapsaydı giderdi (eğer çenesine sabredebilen çıkarsa)

acurun pota-sms olayı olmasaydı, dokunulmazlığı kaybeden takımın çıkardığı adaylar aralarında bireysel yarışsaydı erdi elenen isimlerden ilk 3e girerdi.

adam adada hala nasıl bi kafayla geziyo bilmiyorum. 27 yaşındayım hiç böyle kafa yaşamadım ben.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadircitak

valla kadında sabır var erdiye birşey demiyor başkası olsa ağzına eder.

Valla sema reis gerçekten sabırlı ve hanım helal olsun kadına

Semaya gerek kalmıyor kankası tarık zaten her oyunda tokatlıyor patates erdiyi

• quote:

Orijinalden alıntı: Berkæn

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

ama ne yazık ki survivor hepsi olmasa bile %90 parkura dayalı. ben hiç kimsenin çenesi çok çalışıyo diye yemek verildiğini görmedim. erdiyi sevmeyenler olarak yanlış anlaşıldık algısı içindeyim. şöyle bir düzeltme geçeyim;

tamam her insan parkur oyunlarında başarı gösteremeyebilir, adam evinde salmıştır g.tü göbeği çay içer maç seyrederken hop survivor'a gelmiştir (şimdi bana yürümeye başlamayın. erdi böyle demiyorum, sadece örnek veriyorum, ki belki de bu kişi ben de olabilirdim) zaten böyle bir kişiye laf etmeye hakkımız yok çünkü tabiri caizse malzeme bu sonuç bu oldu. (bknz. fatih. adam kendi ağzıyla çok başarılı olmadığını potaya çıkacağını tahmin ettiğini furkan onun adını verdiğinde söyledi mesela)

bizim kıl olduğumuz olay adamın sanki çıktığı oyunların yarıdan fazlasını almış takımın skoruna önemli katkısı varmış gibi konuşması. yine fatihi örnek göstereyim; adam ünlülerde neredeyse etkisiz eleman gibi ama erdi gibi "usein bolt" geçinmiyor.

her şey bir yana stephen appiah diye sevinmek nedir abi ya?

ben kimsenin nobel ödülü aldığı ve tarihte önemli katkıları olduğu halde "martin luther king" diye bağırdığını duymadım hiç :D

Yanlışınız var hocam 2010 survivor'da kelebek Aydın oyun kazandıktan sonra Martin Luther King diye bağırırdı.

Erdi yarışmayı kazandığında kupayı kazandığında göğe bakarak Martin Luther King diye bağıracak hocam.

Allah'ın izniyle o günleri göreceğiz hocam.Oy attın mı bu hafta hocam? Erdi Başkan'a ve Anadolu kaplanı Sadin'e bütün paramı gömdüm.İnşallah bu potadan da alnımızın akıyla çıkarız.

30 Erdi ye 15 te Sadin e gömdüm hocam.Bu potalar bizim için çerez.Survivor ı kaslı,eg ölü, sinsi tipler değil yürekli yiğitler kazanacak hocam. (Erdi başkan)

Hocam Sabriyeyede atsaydınız keşke. Dünkü yaşanan bence yanlış anlaşılma Erdi başkan gene büyüklük gösterip affedecektir

Bu uyarı olsun hocam Sabriye ye arada yanlış anlaşılma var onlar o sorunu hallederler bence Fatih varken Sabriye gitmez rahat olun..

kırbrısa tarifeli dren ile gider anca. çenele ile yarış yapılmıyor.
  • vardiyalı komutan, güç oyununda ogeday ademi yenince tüm takımın ogedayı övmesini çekemediyse ben de volpenotte değilim

ayrıca barlarda süperman donuyla dans eden kişi geçenki güç oyununda yenilmediği için artistlik yapıyordu, allstar gelse de ogeday-atakan-adem filan karşı takımlarda olup şunun aklını alsa

ayrıca dün fatih yoldaş pota gecesindeyken kendisine paragraflarımız ve şiirlerimizle destek veremedik, bu da bizim ayıbımız olsun. maçtan gelince ayıbımı telafi edeceğim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Üçkağıtçı Cemal

quote:

Sema danmı bahsediyosun. Şu izlediğimiz egoist kibirli şikeci kadındanmı. Semayı görünce ,Nagehan bile melekmiş onu anladım

• Berkæn kullanıcısına yanıt
    troll fenaymış :D

5 dk. sonra jeton düştü
  • kadircitak kullanıcısına yanıt
    Burası parkur değil SMS yarışması hocam.Sözü fazla SMS atan söyler..

• Sabriye'de maşallah R yaptığını görmedik daha
  • quote:

troll fenaymış :D

5 dk. sonra jeton düştü

Troll değil hocam gerçek.

• Bu iş performans diyen arkadaşlar Yattara, Yunus Günçe'den önce gitti boşuna performans falan demeyin. Kıbrısı hak eden adam Yunus'tan önce gitti
  • quote:

Orijinalden alıntı: Berkæn

Bu iş performans diyen arkadaşlar Yattara, Yunus Günçe'den önce gitti boşuna performans falan demeyin. Kıbrısı hak eden adam Yunus'tan önce gitti

Zaten performans değil hocam en fazla %25 etkiler bunu Acun da dedi.

asıl burası parkur, sms yarışı değil. sadece sms'i olduğu için takımına fayda sağlayamayan beceriksizlerin iyi olduğu için devam ettiği illüzyonu var.

sms yarışı olsaydı acur akşama kadar adamları ocak başına oturtur, sonrada sms oylarına göre birini elerdi.
  • Yattara'nın elenmesinde prodüksiyonun parmağı vardı. Hadi Semih neyse de Nagihan denen kişiliğin Yattara'dan fazla oy alması imkansızdı bana göre.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ufuk-34JD58

quote:

Orijinalden alıntı: Üçkağıtçı Cemal

quote:

Sema danmı bahsediyosun. Şu izlediğimiz egoist kibirli şikeci kadındanmı. Semayı görünce ,Nagehan bile melekmiş onu anladım

Sen yarışmayı arada izliyorsun, yürüyerek yarışan küfür makinası zabriye ile beraber olsaydın sen daha çok delirirdin ki sema reis adabını bozmuyor

Rakiplerine sataşmıyor

nagihan, merve gibi egolu kadınlar bir daha yarışmaya gelmez

Nagihanın kafası sorunluydu saldırmadığı adam kalmadı mikserin. bunu göremediysen göz doktoruna git dünya göz hastanesini öneririm

• quote:

halkın adamı dün buluta sen çık deyip kaçtı keşke 1-2 tur görebilseydik kayıt eder sıkıldıkça izlerdik.

Bulut yaristida ne oldu. Keske erdi yarisaydi. Bulutu kurtarici diye getirdiler survivora. Kurtariciya bak. 5senedir survivora hazirlik yapiyormus gelmek icin. Bu hazirlanmaksa, erdi gibi olsa ne yapacaki bu?? Erdi cebinden 10bulut cikarir. Tam bir fos cikti memeliküpecik.

• xloader kullanıcısına yanıt
    Parkur amaç değil araçtır hocam yabancı Survivor larda ilk haftalarda hep parkuru iyi olanlar gider zayiflar strateji yapar güçlülerin adını yazar yollar.Smssiz olsa parkuru iyi olanlar ilk haftalar giderdi hep.

• 
Sayfa: önceki 15381539154015411542
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.