Şimdi Ara

Survivor 2017 | Final

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir (1 Mobil) - 9 Masaüstü1 Mobil
96.693
Cevap
92
Favori
2.859.419
Tıklama

Survivor 2017 | Final

(En Son Oy Tarihi: 1.5.2020)
Giriş
    7245 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: maracanna

Survivor dün gece 11.30 reyting almış oha..Kıbrıs canlı yayınları hariç allstar da dahil survivorun 11 reytingi geçtiğini hatırlamıyorum...

Erdi var hocam ne sandınız..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: Alpha Centauri

Survivorun ctesi,pazar reytingi hep iyi zaten dizi yok o yüzden böyle

Esas ptesi ve salı ve cuma günü tokatlanıyor dizilere

Pazartesi İçerde var normal. Salı da eşkiya ile başabaş geçen sene de böyleydi..

Hep böyleydi ctesi ve pazar birinci

Diğer günler bazen ikinci genellikle üçüncü

Ama 5 gün içinde 3 günde üçüncülük acun u kurtarıyor

Çarşamba 3adam vasat, perşembe o ses türkiye ikinci üçüncü oluyor

Koskoca tv8, survivor sayesinde dönüyor kanalın %70i acunun, %30u ferit şahenk in.

|
    |
    maracanna kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

ama ne yazık ki survivor hepsi olmasa bile %90 parkura dayalı. ben hiç kimsenin çenesi çok çalışıyo diye yemek verildiğini görmedim. erdiyi sevmeyenler olarak yanlış anlaşıldık algısı içindeyim. şöyle bir düzeltme geçeyim;

tamam her insan parkur oyunlarında başarı gösteremeyebilir, adam evinde salmıştır g.tü göbeği çay içer maç seyrederken hop survivor'a gelmiştir (şimdi bana yürümeye başlamayın. erdi böyle demiyorum, sadece örnek veriyorum, ki belki de bu kişi ben de olabilirdim) zaten böyle bir kişiye laf etmeye hakkımız yok çünkü tabiri caizse malzeme bu sonuç bu oldu. (bknz. fatih. adam kendi ağzıyla çok başarılı olmadığını potaya çıkacağını tahmin ettiğini furkan onun adını verdiğinde söyledi mesela)

bizim kıl olduğumuz olay adamın sanki çıktığı oyunların yarıdan fazlasını almış takımın skoruna önemli katkısı varmış gibi konuşması. yine fatihi örnek göstereyim; adam ünlülerde neredeyse etkisiz eleman gibi ama erdi gibi "usein bolt" geçinmiyor.

her şey bir yana stephen appiah diye sevinmek nedir abi ya?

ben kimsenin nobel ödülü aldığı ve tarihte önemli katkıları olduğu halde "martin luther king" diye bağırdığını duymadım hiç :D
    |
    |
    titanic70 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Er
    0 Mesaj
    Başlarım şimdi erdinize ,adam dediğin serhat ilhan gibi olur ,erdi gibi kıvırtmaz

Orijinalden alıntı: vargasaaa

Başlarım şimdi erdinize ,adam dediğin serhat ilhan gibi olur ,erdi gibi kıvırtmaz

|
    |

Orijinalden alıntı: BlackEagle03

quote:

Orijinalden alıntı: delpieroalk

quote:

Orijinalden alıntı: AjayGhale

Boş yapmayın gençler, Erdi ünver bir markadır. Ne barzo adem ne menapozlu serhat ne de yürüyen ego ilhan bir Erdi ünver etmez. O yüzden erdinin şampiyonluğa kendinizi şimdiden hazırlasanız iyi edersiniz.

Erdi niye her zaman kaybediyor belli oldu 'Çünkü iyiler her zaman kazanır'

Erdi her zaman gönülleri kazanıyor çünkü iyiler daima böyle yapar..

Bro bir süre geleyim sizde kalayım, bütün yemek yatma su elektrik vs masrafımı sen karşıla ben de boyuna çene çalıp senin gönlünü kazanayım mı ne dersin

• Yarbay
    12870 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ASAP Rocky

Nabiyonuz gençler akşam kim elenir

Yarın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    serhat reis'ten COCOnut eser'e kappak şov: sen kızmısın giriyorsun

|
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    19 Not

sema demişti ya erdiye sanada aynısından.. şu adam kadar gıcık sesli tip gelmedi adaya adamda utanma ar yok halen bıdı bıdı bayrampaşa yarışma bitsin 10 kilo veremez bu adam.
    |
    |
    BlackEagle03 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: kadircitak

sema demişti ya erdiye sanada aynısından.. şu adam kadar gıcık sesli tip gelmedi adaya adamda utanma ar yok halen bıdı bıdı bayrampaşa yarışma bitsin 10 kilo veremez bu adam.

sema reis 10 defa yarışsın erdiyle, erdi 1 defa kazanamaz. acun her türlü yarışma koysun farketmez,

.öt göbek yapmış adam Survivor şampiyonu olursa bir daha izlemem ben programı
    |
    |
    AjayGhale kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Cause I've got sunshine in my pocket, I'm just right here in my zone
  • Yarbay
    7245 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: vargasaaa

Biz ego manyaklarini değil halkın adamı Erdi başkanı destekliyoruz..

• Yarbay
    2481 Mesaj

Erdi göze batmamak için performans sergilemiyor, şampiyon erkenden belli olmasın diye yani. Yoksa Erdi alayını tokatlar, Serhat'a falan tur bindirir.
    |
    |
    Üçkağıtçı Cemal kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

✦ Just one word. Yes or no. ✦
    ▬ Lorne Malvo ▬
  • Yarbay
    7245 Mesaj
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: BlackEagle03

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: AjayGhale

Boş yapmayın gençler, Erdi ünver bir markadır. Ne barzo adem ne menapozlu serhat ne de yürüyen ego ilhan bir Erdi ünver etmez. O yüzden erdinin şampiyonluğa kendinizi şimdiden hazırlasanız iyi edersiniz.

Erdi niye her zaman kaybediyor belli oldu 'Çünkü iyiler her zaman kazanır'

Erdi her zaman gönülleri kazanıyor çünkü iyiler daima böyle yapar..

Bro bir süre geleyim sizde kalayım, bütün yemek yatma su elektrik vs masrafımı sen karşıla ben de boyuna çene çalıp senin gönlünü kazanayım mı ne dersin

Knk o zaman ben de size geleyim bütün gün top atıp dizdiğin şişeleri devireyim,sandalyelerden fln atlayayim sonra etrafima bakarak böğureyim sen de bütün masraflarımı karşıla kabul mu

• Yüzbaşı
    992 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: xloader

ama ne yazık ki survivor hepsi olmasa bile %90 parkura dayalı. ben hiç kimsenin çenesi çok çalışıyo diye yemek verildiğini görmedim. erdiyi sevmeyenler olarak yanlış anlaşıldık algısı içindeyim. şöyle bir düzeltme geçeyim;

tamam her insan parkur oyunlarında başarı gösteremeyebilir, adam evinde salmıştır g.tü göbeği çay içer maç seyrederken hop survivor'a gelmiştir (şimdi bana yürümeye başlamayın. erdi böyle demiyorum, sadece örnek veriyorum, ki belki de bu kişi ben de olabilirdim) zaten böyle bir kişiye laf etmeye hakkımız yok çünkü tabiri caizse malzeme bu sonuç bu oldu. (bknz. fatih. adam kendi ağzıyla çok başarılı olmadığını potaya çıkacağını tahmin ettiğini furkan onun adını verdiğinde söyledi mesela)

bizim kıl olduğumuz olay adamın sanki çıktığı oyunların yarıdan fazlasını almış takımın skoruna önemli katkısı varmış gibi konuşması. yine fatihi örnek göstereyim; adam ünlülerde neredeyse etkisiz eleman gibi ama erdi gibi "usein bolt" geçinmiyor.

ben kimsenin nobel ödülü aldığı ve tarihte önemli katkıları olduğu halde "martin luther king" diye bağırdığını duymadım hiç :D

Yanlışınız var hocam 2010 survivor'da kelebek Aydın oyun kazandıktan sonra Martin Luther King diye bağırırdı.

• Yarbay
    3036 Mesaj
    Sabriye dün terbiyesizlik yapti. Erdi o lafi gecen adem ve sedat üstüne søyledi. Hatta daha önce belirtti bunu adada.

Sabriye hemen ataga gecti, sema yada ilhan sana køpek gibi davraniyor, hemen sahile kos agla. Erdi bisey diyince sen adamisin bilmem neler. Onunda performansi køtu ya,onu kendisinden asaga gøruyor. Ben erdiden daha basariliyim ozaman ona bagirabilirim piskolojisinde. Sabriye dün kendini bitirdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AkatooS86 -- 27 Şubat 2017; 16:2:28 >
    |
    |

|
    |

Orijinalden alıntı: All Nightmare

quote:

Orijinalden alıntı: xloader

Yanlışınız var hocam 2010 survivor'da kelebek Aydın oyun kazandıktan sonra Martin Luther King diye bağırırdı.

Erdi yarışmayı kazandığında kupayı kazandığında göğe bakarak Martin Luther King diye bağıracak hocam.

Reklamlar
Bey Azura
Mobilya Takımları
bankalar.org
Media Sözlük
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,953
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.