Şimdi Ara

Survivor 2017 | Final (4230. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
96.581
Cevap
87
Favori
3.012.369
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 42284229423042314232
Sayfaya Git
Git
sonraki

Survivor 2017 | Final

(En Son Oy Tarihi: 13.4.2024)
Giriş

Orijinalden alıntı: Lincoln Burrows.

Umarım ogeday olur sampiyon

Survivor 2017 | Final
  • quote:

Orijinalden alıntı: zorradam

quote:

Orijinalden alıntı: Lincoln Burrows.

Umarım ogeday olur sampiyon

Ademin performansı yetersiz bende ilhan ve serhat iyi bir birikimleri vardır semada zaten kıbrısta ve araba aldı kaldığı gün kadar ücretinide alacak ogeday kazansın isterim ne kadar elit bir spor yapıyor gözüksede hem arabayi kıl payı kaybetmesi hem kıbrıs sembol finali ve performansı ile ogeday bu sene en hak eden isim ayrıca gönüllü biri kazansın gecen sene serkay olmasa finalde gizem memici bile desteklerdim ama atakan kazandi uzulmedim bu sene adem kazanamaz bari ogeday kazansın sevinirim

Zorro ilk defa ayni sekilde düşünüyoruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Michael J.Scofield

Ogeday'ın paraya gerçekten ihtiyacı var galiba.Araba ödülü olsun saat ödülü olsun satıp paraya çevirme peşinde.

Survivor 2017 | Final

Semih reyiz ameliyat yapcaktı ona para biriktiriyodur

• Semih seneye gelsin Kıbrıs garanti yine hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Michael J.Scofield

Ogeday'ın paraya gerçekten ihtiyacı var galiba.Araba ödülü olsun saat ödülü olsun satıp paraya çevirme peşinde.

Survivor 2017 | Final

Oturdukları ev kiraymış heralde. Arabayı kazansaydı, satıp oturduğu evi alacaktı sanırım.

• Ginga Bishounen kullanıcısına yanıt
    Olabilir hocam.Araba ödülünde arabayı satıp üstüne para koyup ev alacaktım demişti.Yarışmadan boş gitmesin en azından 1-2 maddi ödül kazansın.

• quote:

Orijinalden alıntı: ktulgar

quote:

Orijinalden alıntı: mersinaki

Uzun süredir hız, kondisyon, güç ve dengenin önemli olduğu oyunları göremiyoruz. Atışların şans demiyorum ama yüksek zorluk seviyesinde olması, dolayısı ile geriden gelenin dezavantajını eşit duruma getirmesi hatta öne geçmesi hiçte zor olmuyor.

Oyunlar fazlasıyla el becerisine döndü. En azından haftanın 1 2 günü farklı bir oyun görmek istiyoruz.

Bundan sonra Survivor'a katılacaklar varsa sürekli şu atışların antrenmanlarını yapsın. Hız bir şekilde sağlanabilir ama bu atışlar için antrenman şart.

Düşünün Ogeday şu atışları yapamasaydı Furkan'ın pozisyonunda olacaktı. Furkan'da atışlarda iyi olsaydı hızıyla belki Ogeday'dan bile daha iyi oran yapabilirdi.

Adem'i de güzel sindirdi Acun. İlhan ile neredeyse aynı kazanma oranına sahipken Furkan'ın altına inecek noktaya getirdi.

Adem'in erken şampiyonluğunu ilan etmesiyle akıllardaki planları bozmuş olmalı. Ona rakip olacak birisini çıkartmaya çalışıp oyunlarda da düşmesi sağlanmalıydı.

Oyunların fazla atış odaklı olmasını ve İlhan'ın birleşmeden sonra tavırlarındaki büyük değişikliği buna bağlıyorum. Çünkü şampiyonu belli olan bir yarışmanın reytingi düşük olur.

Benim korkum final oyunlarınında atış üzerine olması

Geçen sene Atakan ve Serkay habire atış yapmıştı

Ama All stardaki final oyunları çok iyiydi denge beceri hız hafıza

Gel görki kalite düşüşe geçti

Aynen büyük ihtimal öyle olacak. Atış olsun olmasın demiyoruz da biraz çeşit olsun, sürekli aynı tarz oyunlar cidden sıkıcı oluyor. Dediğin gibi beceri hız hafıza yani biraz farklı oyun görmek istiyoruz.

• Berna'nın kaybettiğinde bana konuşmayın diye rica etmesini haklı buluyorum. Ancak Ogeday'ın Gökhan'a konuşmasından da etkileniyorum gidin uzakta benim olmadığım yerde konuşun demesini de bir o kadar haksız görüyorum.

Berna Elif ile konuşurken Gökhan araya girince ikisi de buna tepki koydu. İstediğim gibi konuşurum kimse bana karışamaz diyen Berna başkalarının konuşmasından rahatsız oluyor.

Elif'de kaybettikten sonra Berna'ya senin yüzünden oluyor biliyorsun dimi diyerek laf atması yanlıştı. Hem kendi hatasını Berna'ya yükledi hemde tartışmayı tekrar alevlendirdi. Berna'ya senin yüzünden derken onun yaptığı hataya kendisi düştü ve o da takımı demoralize etmiş oldu.

Herkes bir bahane bulma peşinde. Sabriye sakatlanmaktan korkuyorum gibisinden konuşmuş. Daha neler yahu, Sabriye bu bahane uydurmalarını sürekli yapıyor. Kendisini severim ama maalesef böyle.

Son zamanlarda Berna ve Elif bunu çokça yapmaya başladı.

4.5 ay olmuş halen konuşmalardan şundan bundan kıldan tüyden etkileniyorum diyorsan bahane uyduruyorsun demektir.

Sema içinde aynı şey geçerli. Profesyonel sporcu olmuş birisi bu kadar nasıl etkileniyor anlamış değilim.

• mersinaki M kullanıcısına yanıt
  • quote:

Orijinalden alıntı: berk dogan

quote:

Orijinalden alıntı: helll_599

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: helll_599

bu çöpe niye sms atıyorsun profilinde kartal resmi var ilhan reise atsana bu çöp'e attığın sms parasıyla kebapcıda kebap yerdin

Asiruha atmaz olurmuyum attım tabiki.Asiruha kıbrısta sms yağdıracam finalde.

gecen hafta ilhana attım sms çıktısını buraya kopya etmiştim.. bu büyük oylamada ilhan fan gurubu sms resimleri sakın bir yere atmayın diye karar aldılar. ondan dolayı gün gece ilhana attığım sms lerin resmini buraya atmadım..

ee ozmn başka ilhan mansıza kaç oy atılmıs nerden bakıcaz harbi kimse göndermiyo attığı oyları

Söylüyorum ya tüm fanlar kendi aralarında karar aldılar sms görüntülerini sosyal medyada paylaşmamak üzere.
    neden artık orasını bilmiyorum. 1 hafadır bunlar konuşuldu fanlar arasında. sakın sms görüntüsü paylaşmayın diye.

Acun İlhan'ın oylarını üçe beşe katlayacak ya belli olmasın diye böyle bir karar almışlardır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: zucchero

Bu oylama sonucunda ne olacak? İlk ikiye giren Kıbrıs'a mı gidecek?

Bu yapılan büyük oylama sonucu kalan 4 kişi kıbrısa gidecek sema daha önce gitmişti.

toplam 5 kişi olacaklar kıbrısta.

bu oylamada kimin sms.si fazla ise potaya girenler.

kendi aralarındaki sms seye göre kalacak veya elenecekler.

taki kıbrısa gidenler belli olana kadar bu sms.ler geçerlidir.

Teşekkürler

• Şu yarışmada bi yarışmacıya atılmış en büyük kazık Adem e atılmıştır heralde.
    4 lüye sufle verilip adem sabriyenin desteği söylenmeseydi adem çok rahat şampiyon olurdu.
    Şuan genel anlamda 4 lü tarafından sindirilmiş bi adem var.
    Ama Ademde bu durumu kendi istedi.Kavgadan gürültüden sıkılmış olucak ki kendini dörtlüye verdi.
    Adem in sevilmesinin sebebi 4 lüye karşı kızları koruyup bi nevi süperman gibi görünmesiydi.
    Şuan kavga yok kutuplaşma yok.
    Karşı tarafta tek kalmış yalnız savaşçı rolüne bürünmüş yenilmez 6 lının erkeklerinin haşatını çıkaran sayı makinesi olan bi Ogeday var.Yarışmanın bu zamanları performans odaklı olduğu için ibre Ogeday a doğru kaymaya başladı.

Keşke sabriyeyi potaya soktursaydı sabriye gitseydi oda yalnız kalıcaktı.
    Gene volkan gitse bile boşu boşuna ilhana sempati kazandırmamış olucaktı.
    Stratejik olarak inanılmaz hatalı bi survivor geçirdi Adem.

• Survivor 2017 | Final

Survivor 2017 | Final

Survivor 2017 | Final

ademin 1.ligi acik ara belli. yok oy atan sms atmazmis vs. hikaye, en yakin rakibine 40a yakin fark atmis adam, hic mi kimse sms atmayacak bunlardan?

sabriyenin durumu kritik, adem olmayinca bernayi geciyor ama ademle olunca bicak sirti. ademsiz sabriye kibrisa bile gider, keske adem sembollerde basarili olsaydi sabriye kibrisa ucardi ilhandan sonra 2. olurdu smste.

1. adem 2. ilhan 3. berna 4. ogeday 5. sabriye(serhat) 6. serhat(sabriye) 7. furkan 8. gokhan 9. elif

diye dusunuyorum

• Gönlümden geçen final koltuğu:

Ogeday - Serhat Akın

Bu koltuktan şampiyon olmasını istediğim: Serhat Akın

Olması muhtemel: Ogeday

Gerçekte olması çok olası final koltuğu:

Adem - Ogeday

Şampiyon olmasını istediğim: Açık ara Ogeday.

Maalesef şampiyon olacak: Adem

İlhan Mansız'ın son 5'te Adem'e eleneceğini düşünüyorum SMS'te.
  • umarim sabriye gittikten sonra, ilhan adem ogeday berna potasi olur. acun ogeday daha dusuk olsa bile bernaya yedirmez. şike bir kere de iyi insanlar için işlemiş olur

• Paşa Hazretleri kullanıcısına yanıt
    En cok istedigim potalardan bir tanesi bakalim o zaman berna kesin gider agliyip zirlayacak baya ama gitsin artik

sabriye, elif, berna gitmesi gerekenler
  • Aspiratör kullanıcısına yanıt
    Gerci bende anlamadim niye boyle birsey yapti ama sabriye volkandan cok oy alirdi giden yine sabriye olurdu

bu programin adil oylamasi nasil olur biliyormusun her hattin en fazla 1 oy hakki olacak ama olur mu sizce bu ulkede boyle seyler olmaz neden nedenini yazarsam akp li adminler banlar beni

kalsin en iyisi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WalkingonDream -- 28 Mayıs 2017; 18:48:7 >
  • Sabriyenin semayi elemesini istiyordum ama bir o kadar da imkansizdi. Sembol olmasa sabriyenin yarisi kadar oyu olan semayi acun ali cengizlerle finale cikarirdi. Semanin finalde belasini bulacagi belli zaten

Sabriyenin final oynayamayacagi da belli. Sabriye misyonunu iyi gerceklestirdi. Kendisiyle dalga gecen kavga eden 4-5 kisiyi yolladi, iyi niyetiyle son 10a kaldi.

simdi son 1 hedefi var, elifi tokatlamak. elifi ve gokhani gonderip son 8'e kalip ceyrek finale kalirsa gonlum rahat bir sekilde elenir. Uzulmem. Pinar elendigi hafta en mutlu oldugum haftaydi, Elifte de olursa aynisi olur. Tabii elifin potaya girmesi biraz zor, ele gecirmis durumda gonulluler konseyini, bir sekilde gidecek ama simdi ama sonra. ben sabriye varken gitmesini istiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Aspiratör

Şu yarışmada bi yarışmacıya atılmış en büyük kazık Adem e atılmıştır heralde.
    4 lüye sufle verilip adem sabriyenin desteği söylenmeseydi adem çok rahat şampiyon olurdu.
    Şuan genel anlamda 4 lü tarafından sindirilmiş bi adem var.
    Ama Ademde bu durumu kendi istedi.Kavgadan gürültüden sıkılmış olucak ki kendini dörtlüye verdi.
    Adem in sevilmesinin sebebi 4 lüye karşı kızları koruyup bi nevi süperman gibi görünmesiydi.
    Şuan kavga yok kutuplaşma yok.
    Karşı tarafta tek kalmış yalnız savaşçı rolüne bürünmüş yenilmez 6 lının erkeklerinin haşatını çıkaran sayı makinesi olan bi Ogeday var.Yarışmanın bu zamanları performans odaklı olduğu için ibre Ogeday a doğru kaymaya başladı.

Keşke sabriyeyi potaya soktursaydı sabriye gitseydi oda yalnız kalıcaktı.
    Gene volkan gitse bile boşu boşuna ilhana sempati kazandırmamış olucaktı.
    Stratejik olarak inanılmaz hatalı bi survivor geçirdi Adem.

Verilen sufle o kadar büyük ki. Adem o hamleyi yapmasa İlhan ve Serhat'ın girme isteği varmış. Ki o hamleden sonra bile, zaten Adem girecekti diyen çok oldu. Hatta kendini bu kadar ezdirmemeliydi diyenler.

İlhan ve Serhat bir şekilde oy potansiyellerini biliyorlardı ve Volkan'ı rahat geçeriz diye düşünüyorlardı. Adem öyle bir ricada bulunmasaydı ve İlhan ile Serhat potaya girseydi çok daha büyük prim yapacaklardı. Hatta Serhat niye geri adım attı girseydi o da İlhan'a rakip olduğunu ve şampiyonluğu hedeflediğini göstermiş olurdu gibisinden yorumlayanlar var. Semih böyle yorumlamıştı yanlış hatırlamıyorsam. Ama Adem buna izin vermemiş olabilir.

Eğer Adem 4 lü tayfaya karşı suni kavgalar yaratsaydı benim gözümden o zaman düşerdi. O zaman derdim ki Adem kinci bir insan ve yarışmayı kazanmak için bunu yapıyor. Ayrıca verilen sufleyi bilmediği için ona ve Sabriyeye iyi yaklaşıldığında yapacağı çok birşey kalmıyor. Ayrıca İlhan ve Serhat'ın sarılırken siz kardeşsiniz diyen birisi Adem.

Sabriye potaya girmeyerek artık 4 lü tayfaya söyleyecek hiçbirşey bırakmadı. Bu yüzden o itirafları yapıyor. Çünkü artık düşman göreceği kimse kalmadı. Önceden fantastik 4 lüden birisini yollamadan gitmek istemiyorum diyordu.

Sabriye'yi koruyormuş gibi potaya sokmama hamlesinden en çok zarar gören Sabriye'nin olması, nasıl stratejik bir hamle olduğunu gösteriyor.

Üstelik bir sonraki hafta toplu sms varken neden oylarını bölmek istesinler ki ? Sondan önceki oyunda Sabriye 4 de 2 yaparken bile ona laf atmadılar mı ? Tamam birçok kez hatasını söylüyorlar ve Sabriye sürekli tekrar ediyor olabilir ama sayısını aldı mı aldı. Ama sanki oyun onun yüzünden kaybedilmiş gibi konuştular. Bu da bana onu korumak için potaya girmelerinde çok samimiyet hissettirmiyor.

İlhan için şampiyonluğun maddiyat anlamında çok bir değeri olduğunu sanmıyorum. Bence ilhan survivor'da şampiyon olan kişinin aldığı 500 bin liradan çok daha fazlasını kazanıyor.

Bu arada artık kazanana 500 bin değilde 1 milyon tl verilmeli. Madem dünyanın en zor yarışması diyorsunuz yaklaşık 5 ay hergün oyunlar yapıp açlıkla özlemle stres ve psikoloji ile mücadele ediliyor. Bence şampiyon olan daha fazla parayı hak ediyor.

• Paşa Hazretleri kullanıcısına yanıt
    Benimde sıralamam böyle olurdu.
  • 
Sayfa: önceki 42284229423042314232
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.