Şimdi Ara

Survivor 2017 | Final (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
96.581
Cevap
87
Favori
3.012.576
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki

Survivor 2017 | Final

(En Son Oy Tarihi: 13.4.2024)
Giriş
  • 2010, 2011 ve 2012 yıllarından sonra düşen kalitenin artması gerek. Bu iş te yarışmacıları seçen kişilere kalıyor. Şahsen Survivor'ın en iyi sezonlarıydı.
  • MARVEL M kullanıcısına yanıt
    Sadece yarışmacılarla olmuyor ki o iş. Format abuk subuklaştırıldı ama başka alternatifi yok diye izleniyor.
  • Ünlüler gönüllüler efsaneler diye bir söylenti var sosyal ağlarda 3 takım sekizer kişi

efsanelerde eski yarışmacılar olacak diyorlar

bence böyle bir şey olmaz ama Turbabanin dizisi bitti

Turbo Turabi Team burayı turabi fan clup yaparız
  • zorradam kullanıcısına yanıt
    Bomba olur

Formata bir yenilik lazım, zaten Acun bu sene bir sürpriz var demişti ama henüz birşey görmedik.
  • hiç gerek yok efsaneler kısmına. 2. allstara saklaması lazım o isimleri, 2019da allstar yapar o zaman getirir onları
  • ben demiştim acun bizim forumu takip ettiriyor diye

https://forum.donanimhaber.com/survivor-2016--114221764-1887#115895700

Survivor 2017 | Final

• zorradam kullanıcısına yanıt
    Kaç senedir 3 takım olsun diyordum umarım olur. Ama efsaneler diye bir şey saçma. Neye göre kime göre efsane. Zaten izleyiciler aynı tipleri görmekten bıktı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alpha Centauri

ben demiştim acun bizim forumu takip ettiriyor diye

https://forum.donanimhaber.com/survivor-2016--114221764-1887#115895700

Survivor 2017 | Final

aynen valla Acun bu sene iyi kadro kuracak gibi

• Futbolcu eskileri genelde iyi iz bırakıyorlar Survivor'a. Pascal, Ümit Karan, Ahmet Dursun ve Yattara. Bunların içinde en başarılı olan Ümit idi, üçüncü olmuştu. İlhan veya Serhat'ın şampiyon olabileceğini düşünmüyorum, bu sene bir Gönüllü alabilir yarışmayı.
  • Anche kullanıcısına yanıt
    bakma sen tuncayı da alırdı kadroya da, tuncay sakaryanın T.D 3.ligde,o zaman tahmin %100 tutmuş olurdu

futbolcular survivorda şampiyon olamaz ama sakatlık,kavga olmadığı sürece de acun elemez,son 5-6 ya mutlaka kalırlar
    futbolcular oyunlarda genellikle başarılı oluyor ama sms kitlesi yaratamıyorlar artık kameralara oynayamadıkları için mi bilmiyorum,sadece oyun kazanmak yetmez kitleni mobilize edeceksin safları sıklaştıracaksın

bence serhat daha çok başarılı olabilir gibime geliyor,hızlı güçlü bir futbolcu,ilhan mansız daha yakışıklı daha şöhretli bir de yaş faktörü var ilhan 76 doğumlu, serhat 81'li arada 5 yaş fark var geçen yıl yapılan futbol turnuvasında serhat bayağı iyi oynadı ilhan ise vasattı

acun bundan sonra merve aydın,nagihan tarzında iyi bir koşucu da bulur,birkaç tane aykırı tip ünlüye de ekledi mi tamamdır kadroyu şekillenir

yalnız bu yıl sporcu ağırlıklı olacağı söyleniyor şansız bir şekilde elenen seda tetik'in de katılmasını isterim

• Alpha Centauri kullanıcısına yanıt
    ''Ahmet yerine daha onceki bir Survivorda yarismis olsaydi keske de İlhan Mansiz olsaydi. Seneye cagirsa guzel olur '' 18 Mart 2015

''Acun seneye Ayse Akini alsin su programa. Kizi Carkifelekte gormustum gecenlerde, aga o nedir Ayriyeten İlhan Mansiz, Haluk Piyesi filan cagirsa sahane olur''

''Ben Allstardan beri bütün pozitif enerjimi ve telkinimi evrene yayıyorum, ulaştırmak onlara kaldı. Didem yeni aklıma geldi gerçi, o yüzden enerji dalgalarım daha yoğun yayılacaktır

Yalnız hakikaten Acunun aklına gelse keşke, ikna etmesi ona kalmış. İlhan reyis olmasa da en azından Didem gelsin''

bu son mesajı da ancheye yazmışım ''ilhan kabul etmez'' demiş, ben de teselli olarak didem erolu istemişim

baktım da ilhan-haluk piyes, kadınlardan da didem erol ve ayşe akını yazmışım. didem erolu getirseler bir de o zaman okuyorlar derim

• Volpenotte kullanıcısına yanıt
    Didem Erol'u neden istiyorsun

Survivor kızları son yıllarda şort ve tişört ile dolanıyor hep, bir şey beklemeyin
  • quote:

Orijinalden alıntı: LorneMalvo

Survivor kızları son yıllarda şort ve tişört ile dolanıyor hep, bir şey beklemeyin

dekolte istemiyoruz zaten, adada salınsa yeter
  • Birde şöyle bir şey var bence çok önemli bu programın olimpiyatlara dönmemesi lazım.Zaten bu Survivor ın ruhuna aykırı bir şey.En az 3-4 tane fiziksel olarak çok iyi olmayıp iyi konuşan ve zeki insanları alması lazım.Ben eskiden hep ROK u isterdim ama o adam çok farklı bi noktaya geldi gelmez Acun 3 sene önce mi ne teklif etmiş reddetmiş zaten.Bir Arda Kural olabilir aslında hazır ruh sağlığı düzelmişken.Bir Meriç Erkan mesela çok yakışır son 4 e kesin kalır :D
  • Ünlüler ekibi sağlam geliyor. Bakalım gönüllülerde kim olacak. İnşallah çekişmeli geçer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Volpenotte

quote:

Orijinalden alıntı: LorneMalvo

dekolte istemiyoruz zaten, adada salınsa yeter

Yine ara ara denize giriyorlar hocam ya o kadar da değil :D

• Eğer Göz6 ndan Erdi Ünver gelirse çok çekeceği var artistlerin
    Erdi reisss
    Survivor 2017 | Final
  • BlackEagle03 kullanıcısına yanıt
    aynen öyle, zaten herkesin iyi performans göstermesine gerek yok. kafası farklı çalışan adam da olacak, güzel kadınlar da olacak, troller de olacak

acun didem erolu getir ulan haluk piyese teklif götürse o da iyi olur, ey acun duy sesimi, vedat milora kanalında program yaptırmamanın kabahatini didem erolu getirerek ödeyebilirsin ancak, yoksa affetmem
  • survivordan tiksinip yine de izleyenler artilasin
  • oyuncu seda demir, dj berna öztürk ve şarkıcı tarık mengüç survivorda

tarık mengüç yarışmaya renk katacak kesin

http://www.milliyet.com.tr/acun-ilicali-uc-ismi-birden-magazin-2370300/
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.