Şimdi Ara

Survivor 2017 | Final (3433. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
96.581
Cevap
87
Favori
3.012.579
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34313432343334343435
Sayfaya Git
Git
sonraki

Survivor 2017 | Final

(En Son Oy Tarihi: 13.4.2024)
Giriş

Orijinalden alıntı: SerdarH

Sabri "semayı nasıl geçerdim var ya insan sevmediğiyle yarışınca bla bla bla" Adem "aynen öyle nasıl geçerdin hemde var ya bla bla bla"

Ulan sizin işiniz gücünüz yok mu ya :D Tek yaptıkları dedikodu ve çekiştirmek. Bir de boş boş konuşuyor geçermiş semayı :D Sema tek kol tek bacakla yarışsa fark atar barziye sana

niye ciddiye aliyorsun ki ademb ile tige aldi gulerek yanit verdi
    sabriye bile kendini gulmemek icin zor tuttu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Paşa Hazretleri

Burçak'in seveni, Tugcenin hayran kitlesi falan var midir acaba? Elif de sabriyeye yukardan baktikca kendi sonunu hazirliyor. Berna Ogeday gonullulerde son 2ye kalir

Bernanin son bayan yarışmacı olmak için hicbir vasfi yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: weros

yıl olmuş 2017 a9 tv varken hala survivor izleyen var bide ciddi ciddi yorum yapıyorlar, toplu block konusu

İnsallah maşallah hocam

• vay be, atlet sema sabriyeyi kosu parkurunda gecermis. sabriyeyi rezil edermiş. bak sen şu işe. doganin kanunlarini zorlayan bir olay bu. sabriye nasil oyle basardim dermiş ayıp cik cik. keske acun bir gun de boks ringi koysa madem. baskin yonleri izleme sansimiz olsa.

ya da adaya asagidaki hanim kizlardan birini cagirsa. hic bu kadar kucuk rakibim olmadi diyen qralice semayi oyle izlesek.

• Tuğçe yenince embesil gibi seviniyor, nasıl hareketler öyle 3 yaşında ki çocuk gibi kıçını kıvırıp zıplamalar

• quote:

Orijinalden alıntı: rider30

Konseyde adı yazılanların sembolde oynaması bana mantıklı gelmiyor. Yarın elenip gidince hepsi yanmış olacak.

Yattara 7 sembolü vardı elendi, Kıbrıs finaline gidemedi.

elenmezse de oynasa alacağı sembolü yanmış olacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Paşa Hazretleri

vay be, atlet sema sabriyeyi kosu parkurunda gecermis. sabriyeyi rezil edermiş. bak sen şu işe. doganin kanunlarini zorlayan bir olay bu. sabriye nasil oyle basardim dermiş ayıp cik cik. keske acun bir gun de boks ringi koysa madem. baskin yonleri izleme sansimiz olsa.

ya da adaya asagidaki hanim kizlardan birini cagirsa. hic bu kadar kucuk rakibim olmadi diyen qralice semayi oyle izlesek.

Lan bu ne!! sema kostukca daha da cok aciliyor fark

gel sen survivor da mimar, buz hockey ve oyuncu kizlara fark ac

ama kendi dalinda boyle rezil ol.

• Burçak Sema'yi yense keşke ama Sema nin sacmalamasi lazım tabii.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • burcagin atislar fena degil ama sorun parkur sema'nin cok iyi olmasinin tek sebebi parkurda diger kizlardan cook daha hizli olmasi. atlet olmasinin avantaji. ben hic zevk almiyorum semayi izlemekten.. cunki hic adil degil.

sema sakatken kizlarin yarislari daha eglenceli ve iyiydi.
    pinar da atlet ti ama pinar diger kizlarin seviyesindeydi hiz olarak.
    ama sema da bariz cok buyuk ustunluk var parkurlarda.
  • Fujishiro123 F kullanıcısına yanıt
    ciddiye almıyorum söyledim zaten boş konuşuyorlar diye, sürekli böyle ama adem ve barzosu. sabriye ve ciddiye almak? :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fujishiro123

burcagin atislar fena degil ama sorun parkur sema'nin cok iyi olmasinin tek sebebi parkurda diger kizlardan cook daha hizli olmasi. atlet olmasinin avantaji. ben hic zevk almiyorum semayi izlemekten.. cunki hic adil degil.

pınarın yavaş olma sebebi 5 sene önce bırakmış olması, dediğine katılmıyorum bu seferde sabriye ve şahika çok eziliyordu elif ve tuğçeye
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hard2beat

quote:

Orijinalden alıntı: Fujishiro123

burcagin atislar fena degil ama sorun parkur sema'nin cok iyi olmasinin tek sebebi parkurda diger kizlardan cook daha hizli olmasi. atlet olmasinin avantaji. ben hic zevk almiyorum semayi izlemekten.. cunki hic adil degil.

pınarın yavaş olma sebebi 5 sene önce bırakmış olması, dediğine katılmıyorum bu seferde sabriye ve şahika çok eziliyordu elif ve tuğçeye

elif ve tugce arasindaki fark Sema vs diger butun kizlar arasindaki farktan cok degil.
    keske gonullulere de 1 kosucu hizli bir yarismaci koysaydi.
    acun bunu hersene yapiyor merve aydin, sonra nagihan simdi sema. gonullulerde bir tane bile hizli kiz yarismaci hatirliyormusun?

• bide buseneki butun sembol oyunlari ayni hep benzer oyunlar
    eskiden ne guzel haltla engellerden gecerlerdi ellerindeki tahtalarla yol yapip sonrasinda labirent felan vardi.

eski parkurlarda daha guzeldi.. camur oyunlari, denge oyunlari..

bu senei parkurlar 90% ayni
  • Fujishiro123 F kullanıcısına yanıt
    Sabriye alaninda dunya sampiyonu. Sahika dunya sampiyonu. Ademin madalyalari var. Ama açun pey 2 tane kendi alaninda balon vasıfsız atlet koyuyor, 2 tane 32 yasinda futbolu birakmis ikisini toplasan 2-3 lig sampiyonlugu cikan veteran topculari koyuyor.

sonra daya kosu oyunlarini. ouvv boyle survivorlar gormedim. aslani kediye bogdur. sahika gibi en zor sporlardan birinde 8 kere rekor kirmis kadini agzi kufurlulere yedir.

survive(hayatta kalmak) hizli kosmaktan geciyor herhalde bunu gormus oluyoruz. meslegi kosmak olan adamlari alip kosu oyunu oynatiyor burdakiler de gelip sabriye sporcuysa sema ne vs diyorlar. en basitinden atislarda goruyoruz sabriyeyi semayi.

bana gore sedat ovulur, sarkici 44 yasinda haliyle onun performansi ovulur. kendi alaninda rezil olup burda gelip dalgic kizin dovuscu kizin ben daha hizliyim diye ustlerine gelen sema ovulmez. atislarda sabriyeyi havuzda sahikayi goruyoruz.

• Sema ismini yazsalar da gider ayak yine yancı tayfayı yanına aldı.
  • sabriye kiskanclick krizleri vol 3 yarin.
  • Sema helal sana be dişi aslan

• Ahaha Sabriye diyo ya ben gidince Berna'yla oturacak heralde :)
  • Adem reyiz bernayla ilgili projelerini anlatınca sabriye kıskanmış yine
  • Sema her konuşmasında bu son ise, bu son olabilir, bu son mu acaba
  • 
Sayfa: önceki 34313432343334343435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.