Şimdi Ara

Survivor 2016

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı, 4 Mobil Kullanıcı ( 4 Mobil Cihaz )
112.691
Cevap
149
Favori
1.434.531
Tıklama

Survivor 2016

(En Son Oy Tarihi: 22.6.2019)
Giriş
    1451 Mesaj

Küfüre gerek yok
    Hesabı fake olabillir

@bixsi
    |
    |
    Bahsedilenler: bixsi

Bende öyleyse dedim, eğer öyleyse ki küfürümün arkasındayım.

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
    Robert Nesta kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1255 Mesaj
    Turabi olsaydı da şu efe ve serkay tikilerini haşlasaydı. Bunlar yüzünden Merve Aydın ve Turabiyi sevmeye başladım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Paff|Aroma
  • Binbaşı
    1106 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Anche

Turabi olsaydı da şu efe ve serkay tikilerini haşlasaydı. Bunlar yüzünden Merve Aydın ve Turabiyi sevmeye başladım.

Turabinin borusu Mert'e, Yiğit'e öter. Her artistlik yaptığını sindirebilecek sanki, Serkayla Efecan ezik tipler değil. Hasanın daha altta gözükmesinin tek sebebi kendisinden kaynaklı, gereksiz ılımlıydı. Hakan denilen tipik de ''strateji kasacağım'' ayağına kendi kendini rezil etti, Taner bile dikleniyordu herife. Yoksa zamanında Turabiye veriştirdiği gayet net laflar vardı, sakallarını kaşıyıp kendi kendine konuşup susuyordu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Günlerdir takip ediyorum ancak artık yorum yapma zamanı geldi !!!!

Başla ameliyatlara reyiz
    |
    |

Ama serkay ve baloncanı elinde oynatırdı o konuda olsa iyiydi 😄

|
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ele7en -- 27 Şubat 2016; 17:51:02 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: Volpenotte

quote:

Turabinin borusu Mert'e, Yiğit'e öter. Her artistlik yaptığını sindirebilecek sanki, Serkayla Efecan ezik tipler değil. Hasanın daha altta gözükmesinin tek sebebi kendisinden kaynaklı, gereksiz ılımlıydı. Hakan denilen tipik de ''strateji kasacağım'' ayağına kendi kendini rezil etti, Taner bile dikleniyordu herife. Yoksa zamanında Turabiye veriştirdiği gayet net laflar vardı, sakallarını kaşıyıp kendi kendine konuşup susuyordu

Turabinin hasan ve hakana karsi sinmesinin sebebi hasan ve hakanin düzgün konusan zeki insanlar olmasindan kaynaklaniyor. Bu efe ve serkayda baya eksik bence. Olayın ezik tip olmakla alakasi yok. Su yemek dokme olayindan laflarindan sonra Turabi konseyde 10 numara bir halka oynayan konusma yapardi sms 1.cisi olduktan sonra da efe ve serkayi laflariyla haslardi. Sonra bak bakalim efe serkayin sesi cikiyor mu Turabiye.

• Binbaşı
    1106 Mesaj

Ben de onlara karşı hep sinmiş değildi demek istiyorum. Hasan-Hakan hoşgörü ayağına aslında kendi ayaklarına sıktılar. En baştan bir duruş belirliyorsan ve bu adamın da ne halt oldupu belliyse bunu bozmayacaksın çünkü hak etmeyene karşı gösterilen gereksiz hoşgörü ahmaklığa kaçıyor. Sonunda Hasan, insanların ona ilk günkü hissiyatını kaybetti Hakan da adamların makarası oldu. Efeyi hadi geç de Serkay öyle pabuç bırakacak bir tip değil

Ben zaten haklılıktan bahsetmiyorum. Kendinin haklı olduğunu kanıtlayıp laf sokmak başka, insanları hükmü altına almak başka. Semih, haydutluk yapan biri olmadığı için pek tartışma olmuyor. Yoksa herkes başına çoban bekleyecek kadar ezik değil

|
    |
    Anche kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    tayfa toplansin

_____________________________ F.C Krasnodar
    Dh şarkı yarışması kazanan parçalar
    Быки, горожане
  • Binbaşı
    1255 Mesaj
    quote:

Ben de onlara karşı hep sinmiş değildi demek istiyorum. Hasan-Hakan hoşgörü ayağına aslında kendi ayaklarına sıktılar. En baştan bir duruş belirliyorsan ve bu adamın da ne halt oldupu belliyse bunu bozmayacaksın çünkü hak etmeyene karşı gösterilen gereksiz hoşgörü ahmaklığa kaçıyor. Sonunda Hasan, insanların ona ilk günkü hissiyatını kaybetti Hakan da adamların makarası oldu. Efeyi hadi geç de Serkay öyle pabuç bırakacak bir tip değil

Ben zaten haklılıktan bahsetmiyorum. Kendinin haklı olduğunu kanıtlayıp laf sokmak başka, insanları hükmü altına almak başka. Semih, haydutluk yapan biri olmadığı için pek tartışma olmuyor. Yoksa herkes başına çoban bekleyecek kadar ezik değil

Hasan nasıl 5 hafta 1.oldu ? Tabiki efendiligiyle. Bu sure zarfinda Turabiye hic koz vermedi. Sacmalamadi daha doğrusu. Ama serkay ve efe daha ilk bölümlerde fena cuvalladilar. Hakli veya haksiz farketmez sonuçta Semihi magdur duruma dusurduler. Mesela hasan veya hakan olsa Semihe asla boyle davranmazlar. Hem efendiliklerinden hem de halkin gözünde kötü gozukeceklerinden dolayi. Ama bu arkadaslar Semihe daha simdiden cok fena kozlar verdiler. Semih bunlari tek tek kullanacak.

Iste benim demek istedigim sey efe ve serkay semihe yaptigi seyleri Turabiye veya turabinin yanindaki birine yapamazlar ha yapsalar bile Turabide ayni semih gibi gider kullanir bunu konseyde. 1.olduktan sonra da o güçle beraber her anlamda haslar bu serkayi efeyi.

• Yarbay
    12814 Mesaj
    Hani acuncular nerdesiniz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Paff|Aroma
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    1 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: zorradam

tayfa toplansin

Bizim tayfaya Felsefe Team falan mı desek Zorro?

quote:

Hasan nasıl 5 hafta 1.oldu ? Tabiki efendiligiyle. Bu sure zarfinda Turabiye hic koz vermedi. Sacmalamadi daha doğrusu. Ama serkay ve efe daha ilk bölümlerde fena cuvalladilar. Hakli veya haksiz farketmez sonuçta Semihi magdur duruma dusurduler. Mesela hasan veya hakan olsa Semihe asla boyle davranmazlar. Hem efendiliklerinden hem de halkin gözünde kötü gozukeceklerinden dolayi. Ama bu arkadaslar Semihe daha simdiden cok fena kozlar verdiler. Semih bunlari tek tek kullanacak.

Iste benim demek istedigim sey efe ve serkay semihe yaptigi seyleri Turabiye veya turabinin yanindaki birine yapamazlar ha yapsalar bile Turabide ayni semih gibi gider kullanir bunu konseyde. 1.olduktan sonra da o güçle beraber her anlamda haslar bu serkayi efeyi.

O yemek olayını Turabi'ye yapamazlardı ki. Semih'i güçsüz görüp ezmek istediler. Turabi'yi sevmesem de baskın bir karakter. Acun'un da gözdesi. Torpilli olduğu için istediği şeyi yapıyor adam. Efecan ve Serkay bebeleri Turabi'ye yapamazlardı onu. Turabi, Semih gibi sineye çekmezdi bence. Birader sen hayırdır elin ayrı başın ayrı oynuyordan girerdi.
    |
    |

• Yarbay
    5260 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: abc123xyz

quote:

tayfa toplansin

Kronoloji yapma

_____________________________ F.C Krasnodar
    Dh şarkı yarışması kazanan parçalar
    Быки, горожане
  • Yarbay
    2615 Mesaj
    Sa beyler napıonuz

quote:

Orijinalden alıntı: abc123xyz

quote:

tayfa toplansin

Kronoloji yapma

Allah aşkına yha napıcaksın yha bu forumda felsefe yapmayın yha
    |
    |

• Yarbay
    6038 Mesaj

hacı ben bıraktım. bana anlat önemli olayları
    |
    |
    Mecnun Çınar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
HızlıCevap
Reklamlar
Bey Azura
son dakika
Mobilya Takımları
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,703
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.