Şimdi Ara

Survivor 2016 (636. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
112.527
Cevap
136
Favori
1.587.778
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 634635636637638
Sayfaya Git
Git
sonraki

Survivor 2016

(En Son Oy Tarihi: 11.4.2024)
Giriş

Orijinalden alıntı: Volpenotte

quote:

Orijinalden alıntı: Anche

Turabi olsaydı da şu efe ve serkay tikilerini haşlasaydı. Bunlar yüzünden Merve Aydın ve Turabiyi sevmeye başladım.

Turabinin borusu Mert'e, Yiğit'e öter. Her artistlik yaptığını sindirebilecek sanki, Serkayla Efecan ezik tipler değil. Hasanın daha altta gözükmesinin tek sebebi kendisinden kaynaklı, gereksiz ılımlıydı. Hakan denilen tipik de ''strateji kasacağım'' ayağına kendi kendini rezil etti, Taner bile dikleniyordu herife. Yoksa zamanında Turabiye veriştirdiği gayet net laflar vardı, sakallarını kaşıyıp kendi kendine konuşup susuyordu

Turabinin hasan ve hakana karsi sinmesinin sebebi hasan ve hakanin düzgün konusan zeki insanlar olmasindan kaynaklaniyor. Bu efe ve serkayda baya eksik bence. Olayın ezik tip olmakla alakasi yok. Su yemek dokme olayindan laflarindan sonra Turabi konseyde 10 numara bir halka oynayan konusma yapardi sms 1.cisi olduktan sonra da efe ve serkayi laflariyla haslardi. Sonra bak bakalim efe serkayin sesi cikiyor mu Turabiye.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Anche kullanıcısına yanıt
    Ben de onlara karşı hep sinmiş değildi demek istiyorum. Hasan-Hakan hoşgörü ayağına aslında kendi ayaklarına sıktılar. En baştan bir duruş belirliyorsan ve bu adamın da ne halt oldupu belliyse bunu bozmayacaksın çünkü hak etmeyene karşı gösterilen gereksiz hoşgörü ahmaklığa kaçıyor. Sonunda Hasan, insanların ona ilk günkü hissiyatını kaybetti Hakan da adamların makarası oldu. Efeyi hadi geç de Serkay öyle pabuç bırakacak bir tip değil

Ben zaten haklılıktan bahsetmiyorum. Kendinin haklı olduğunu kanıtlayıp laf sokmak başka, insanları hükmü altına almak başka. Semih, haydutluk yapan biri olmadığı için pek tartışma olmuyor. Yoksa herkes başına çoban bekleyecek kadar ezik değil

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tayfa toplansin

• quote:

Ben de onlara karşı hep sinmiş değildi demek istiyorum. Hasan-Hakan hoşgörü ayağına aslında kendi ayaklarına sıktılar. En baştan bir duruş belirliyorsan ve bu adamın da ne halt oldupu belliyse bunu bozmayacaksın çünkü hak etmeyene karşı gösterilen gereksiz hoşgörü ahmaklığa kaçıyor. Sonunda Hasan, insanların ona ilk günkü hissiyatını kaybetti Hakan da adamların makarası oldu. Efeyi hadi geç de Serkay öyle pabuç bırakacak bir tip değil

Ben zaten haklılıktan bahsetmiyorum. Kendinin haklı olduğunu kanıtlayıp laf sokmak başka, insanları hükmü altına almak başka. Semih, haydutluk yapan biri olmadığı için pek tartışma olmuyor. Yoksa herkes başına çoban bekleyecek kadar ezik değil

Hasan nasıl 5 hafta 1.oldu ? Tabiki efendiligiyle. Bu sure zarfinda Turabiye hic koz vermedi. Sacmalamadi daha doğrusu. Ama serkay ve efe daha ilk bölümlerde fena cuvalladilar. Hakli veya haksiz farketmez sonuçta Semihi magdur duruma dusurduler. Mesela hasan veya hakan olsa Semihe asla boyle davranmazlar. Hem efendiliklerinden hem de halkin gözünde kötü gozukeceklerinden dolayi. Ama bu arkadaslar Semihe daha simdiden cok fena kozlar verdiler. Semih bunlari tek tek kullanacak.

Iste benim demek istedigim sey efe ve serkay semihe yaptigi seyleri Turabiye veya turabinin yanindaki birine yapamazlar ha yapsalar bile Turabide ayni semih gibi gider kullanir bunu konseyde. 1.olduktan sonra da o güçle beraber her anlamda haslar bu serkayi efeyi.

• Hani acuncular nerdesiniz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zorradam

tayfa toplansin

Bizim tayfaya Felsefe Team falan mı desek Zorro?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anche

quote:

Hasan nasıl 5 hafta 1.oldu ? Tabiki efendiligiyle. Bu sure zarfinda Turabiye hic koz vermedi. Sacmalamadi daha doğrusu. Ama serkay ve efe daha ilk bölümlerde fena cuvalladilar. Hakli veya haksiz farketmez sonuçta Semihi magdur duruma dusurduler. Mesela hasan veya hakan olsa Semihe asla boyle davranmazlar. Hem efendiliklerinden hem de halkin gözünde kötü gozukeceklerinden dolayi. Ama bu arkadaslar Semihe daha simdiden cok fena kozlar verdiler. Semih bunlari tek tek kullanacak.

Iste benim demek istedigim sey efe ve serkay semihe yaptigi seyleri Turabiye veya turabinin yanindaki birine yapamazlar ha yapsalar bile Turabide ayni semih gibi gider kullanir bunu konseyde. 1.olduktan sonra da o güçle beraber her anlamda haslar bu serkayi efeyi.

O yemek olayını Turabi'ye yapamazlardı ki. Semih'i güçsüz görüp ezmek istediler. Turabi'yi sevmesem de baskın bir karakter. Acun'un da gözdesi. Torpilli olduğu için istediği şeyi yapıyor adam. Efecan ve Serkay bebeleri Turabi'ye yapamazlardı onu. Turabi, Semih gibi sineye çekmezdi bence. Birader sen hayırdır elin ayrı başın ayrı oynuyordan girerdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: abc123xyz

quote:

tayfa toplansin

Kronoloji yapma

• Sa beyler napıonuz

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: abc123xyz

quote:

tayfa toplansin

Kronoloji yapma

Allah aşkına yha napıcaksın yha bu forumda felsefe yapmayın yha

• hacı ben bıraktım. bana anlat önemli olayları
  • Bu ünlüler bi daha dokunulmazlık kaybetmesin insan izlerken sıkılıyor konseyi

• quote:

Orijinalden alıntı: Funky ND

hacı ben bıraktım. bana anlat önemli olayları

Nie bıraktın adam

• quote:

Orijinalden alıntı: Mecnun Çınar

quote:

Nie bıraktın adam

hem ders, hem sevgili, hem survivor aynı anda gitmiyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: davidddd

quote:

Orijinalden alıntı: CR7Memoli

Damla bu senenin gönüllülerdeki Merve Aydın'ı. Kesinlikle destekliyorum kız başarılı.

maydın ın 2016 versiyonu olacaksa nagihandır.
    damlayla aynı cümlede kullanman bile ayıp

Kardeş ben gönüllülerdeki versiyonu dedim bu seneki merve aydın demedim. sadece gönüllülerde. Ben öyle gözlemledim ama aslen Nagihan aynı kulvarda sporcu olmaları sebebiyle hırslarıyla ve arkadaş olmalarıyla zaten bire bir aynılar. Sadece gönüllülerde damla bana öyle geldi. İlerleyen bölümlerde daha net anlayacağız kimin ne olduğunu. Şimdi karakterler pek fazla çıkmadı ortaya.

• quote:

quote:

quote:

Nie bıraktın adam

Günlük ders mi calısıosun ortalaman kac merak ettim haci

• Mehmet ağır çöp

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • herkes bırakıyor konuyu bende bırakıp finceye asilsam mi ne yapsam yav eksi tadı yok Semih'in konseylerine geliriz artik

• quote:

quote:

quote:

quote:

Nie bıraktın adam

Günlük ders mi calısıosun ortalaman kac merak ettim haci

3.12

• Vitor Pereira vasıfsızdır. Ondan teknik...

Pardon yanlış konu.

Semih adamdır.

• 
Sayfa: önceki 634635636637638
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.