Şimdi Ara

Survivor 2016 (624. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
112.527
Cevap
136
Favori
1.587.811
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 622623624625626
Sayfaya Git
Git
sonraki

Survivor 2016

(En Son Oy Tarihi: 11.4.2024)
Giriş

Orijinalden alıntı: Aspiratör

Biri su semihin serkayi acuna 1.sinif ogrencisi gibi sikayet ettigi ani atabilir mi ?
    Gül gül ölmüştüm.
    Gizem K.da kesinlikle oynuyor.
    Adaya gitmeden once serkay efecan nihalle fotolari var.
    Adaya gittinde ne degisti.
    Bakti semih en basindan bireysel ben buna yamanayim dedi.
    Ama bilmiyor mi semihin fan kitlesi multihesapci göründüğünden 2 3 kat daha az.Oyunlarda bilerek bırakıyor filan bu kadar küçük hesaplarin insani.
    Gönüllülerde eleme olursa ben serkay yada nihalin 1.olucagina inaniyorum.
    Damlada olabilir ki umarim damla olur favorim kendileri

Kendin bile inanmıyorsun bu son dediğine eminim.

• Bu hafta bu oyun var.

• Halen adada bulunan 21 kişiden en gereksiz olan, orada olmayı kesinlikle haketmeyen kişi nihaldir.

Beceri yok,güç yok daha doğrusu orada olmasını gerektirecek hiç bir özelliği yok.

Gönüllülerde akıl varsa ilk bunu elemeye çalışırlar. Gerçi acun izin verirse, malum tarz yarışmasından dolayı onun için SMS atan çok olur, acun için ne kadarok SMS o kadar çok para

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • STMUS kullanıcısına yanıt
    Fragman çıktı mı?
  • Yılmaz Morgül Semih ten daha adamdır dıyenler serı +
  • boşa kasıyorsunuz Demet Akalın suan semihi destekliyor ilk konseyde semihten baska 1.cıkma sansı yok.
  • Micro_Processor kullanıcısına yanıt
    Nihalin fanlariyla semihin fanlarini karsilastirirsak iki tarafta ergen.
    Nihalin instagramda 550 bin takipcisi var.
    Serkaya da insanlarin oy göndereceğini düşünüyorum ben.
    Performansi iyi ve sempatik.
    Tabi semihte olabilir türk halki yalniz kalmis itilmiş insanlara oy atip destek vermeyi seviyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: LorneMalvo

Fragman çıktı mı?

Çıkmadı, bunun da hangi gün oynanacağını bilmiyorum. Oyunla ilgili resim gördüm sadece.

• inşallah ünsüzler kaybeder bu sefer kim 1. olcak cok merak ediyom
  • quote:

Orijinalden alıntı: eros68

quote:

Orijinalden alıntı: Dezert

quote:

Orijinalden alıntı: eros68

Efecana Serkay zengin olduğunu nerden çıkardınız. Semih'in maddi durumu ve ailesi onlardan daha mı güçsüz? Araştırdınız mı? Kanıt var mı? Semih fakir bir ailenin çocuğu mu? Semih Avrupa'da okumuş bedava mı okunuyor oralarda?
    Efecan ve Serkay çok zorbalık yaptı diye onları sevmeyenlere sorayım, turabi çok mu efendiydi? Ada'm adada neler yaptı, küfürler üstüne yürümeler, hakaretler, dayılıklar. Onun zorbalıklarından rahatsız olmadınız da Serkay mı çok kaba geldi size? Komik ve tutarsızsınız. Serkay gibi yakışıklı olamayacağını anlayan bir avuç çocuğun kompleks dolu algı operasyonu işte. Ben kız olsam serkayla efecana çıkarım, onlardan hoşlanırdım, cin tavuğu suratlı Semih'e mi vericem, kalbimi?

hacı hepsini anladım da, ben kız olsam şunla çıkarım falan nedir ya bir erkek bunu nasıl der anlamıyorum.

Recep ivedik filminde ki tırcı abiyi hatırlattın bana " ben kız olsam hiç düşünmeden ilk sana verirdim ( kalbimi)" :D:D:D

Semih'i beraber olunacak ve güvenilecek bir erkek olarak göremiyorum. Efecan ve Serkay la çıksam, mesela 2 serseri laf atsa Serkay gözünü kırpmadan girişir, beni korur. Dayak atar dayak yer ama bunun hesabını yapmadan girişir. Semih ise korkar pısar. Hatta beni bırakıp kaçar bile. Ne yani o serserilerle laf cambazlığı yaparak mı altedecek, veya benim omuzum sakat dövüşemem mi diyecek, veya içinizden zayıf olanla ben dövüşeyim güçlü olanla Serkayı çağırayım o dövüşsün mü diyecek? Ada'm olan gözünü karartır girişir, Semih ise tilkiliklerle varolma çabasında. Böyle biri Survivor olamaz. Belki ütopyada var olabilir ama güçsüz birinin sırf çakallık ve çene yarıştırarak Survivor olabileceğine inanmıyorum.
    Semih gece serserilere karşı koyamaz ama bir de ertesi gün arkadaşlarına, onları evire çevire şöyle dövdüm böyle dövdüm diye anlatan palavracılara benziyor. Mesela börek oyununda tek puan aldı ama sanki 3 puan almış yarışı o kazandırmış gibi kameraya palavra sıkıyor. Ama birşeyi unutuyor o yarışları biz de izliyoruz. Palavra ile bizi Kandıramaz.

Tamamda dostum kendinden örnek vererek konuşman hoş olmamış. Hala efecan ile serkayla çıksam diyon, sen kendini katma işin içine abi sanane adamlardan sen erkeksin zaten, bende buna takılıyorum anlatabildim mi ?Semih adam değil, Serkay yakışıklı çocuk de yeterli zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cengizzz66

Hayatta başarılar diliyorum

Çok düşüncelisin sağol, bende sana survivor hayatında başarılar diliyorum :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dezert -- 25 Şubat 2016; 16:20:55 >
  • STMUS kullanıcısına yanıt

.

(
    )

• beyler survivor izlemeyi birakiyorum sanirim. dersler yetismiyor. beni gelismelerden haber edin.

• Ütopya'nın daha ilk başında Semih'in bu itici tavırlarla halkın bir kısmı tarafından desteklenip bir yerlere geleceğini tahmin eden bir tek ben miydim? Semih Ütopya'ya gelince daha kişiliği oturmamıştı. Kendisi kişilik konusunda konuşacak en son insanlardan birisi o yüzden. Çil yavrusu gibi dağılacak lafı da Ütopya'nın etkisinden çıkamamış olmasının bir göstergesi. Narin ve kırılgan bünyesi bu kadar değişikliği kaldıramamış belli ki

• quote:

Orijinalden alıntı: Funky ND

beyler survivor izlemeyi birakiyorum sanirim. dersler yetismiyor. beni gelismelerden haber edin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bray Wyatt

quote:

Orijinalden alıntı: MadDog1

quote:

Orijinalden alıntı: Bray Wyatt

quote:

Orijinalden alıntı: MadDog1

quote:

Orijinalden alıntı: asau

Yine geçen seneki gibi Survivor uzmanlarımız! yine aynı klişeleşmiş tezleri ile yazılarını döküvermişler gözlerimizin önüne. Buradaki Survivor uzmanlarının! çoğu şu iki görüşte birleşmişti
    1. Hasan finalist okur
    2. Turabi şampiyon olamaz!

(Oysa biz ne demiştik. Hasan finalist olamaz. Turabi şampiyon adayı olur)

Sonuç, bu konudaki Survivor uzmanlarımızın! yazdıklarının %90 oranda doğru çıkmadı. Yine aynı tezleri savunup duruyorlar. Sonuçta yine hüsrana uğrayacaklar!

Survivor uzmanlarına! tek sorum var! Sen yarışmaya başvursaydın, yarışmaya katılabilme oranın yüzde kaç olurdu. Bunu nedenleri ile ne açıkla. Bunu yaptıktan sonra, yarışmadaki tüm yarışmacıları sorgula. Bu işi bitirmen günlerini alabilir. İstersen ben sana bir ipucu vereyim, sorgulama nasıl yapılır diye:
    Semih o yarışmada neden ünlüler takımında değil!
    İkinci bir ipucu daha, Neden ünlüler, ellerini birbir üstüne koyup hep birlikte bağırdıklarında "ünlüler" değil de "survivor" çekiyorlar!

1-Semih gözünüzde büyüttüğünüz kadar ünlü biri değil, şu kadar insan arkasında falan diyeceksin ama internet ortamı birkaç kişi tarafından yönetilen yüzlerce troll hesapla dolu. Ünlü olan insanlara Semih de sizin gibi ünlü bir insan mı diye sor, %99'u o kim diye cevap verir. Semih Ütopya'yı kaybetti, 2 gün geçti sonrasında birdaha gördün mü televizyonda?

2-Semih'in gönüllüler takımında olmasının sebebi şu: Acun takımları kendilerinin oluşturduğunu söyledi, ünlülerin kadrosunda Kimler güçsüz? Yılmaz, Yunus, sen bu adamları gönüllülere koyabilir misin? Hayır. Gönüllülerin erkek kadrosu çok güçlü, orası hangi güçsüzle dengelemiş? Semih. Bu kadar basit işte. Ünlüler çok güçlü olmadığı için de Serkan ünlülere eklenmişti.

Anladın mı?

Madem güçsüz Yattara'yı Atakan'ı nasıl yendi az anlatsana kanky.

Sen kendin gitsen belki Semih'ten fazla oyun kazanırsın, oradaki her oyunun tamamen güce dayandığını mı sanıyorsun? Semih'in istatistiğe de ortada adam oyun kazanamıyor.

Abi adam nefretten ortadaki resmi istatistik tablosunu reddetmeye çalışıyor. :D Semih şu an % 40 - % 50 bandında bir kazanma oranına sahip ki ondan çok daha kötü performans sergileyenler var ama siz hep Semih'e çamur atıyorsunuz çünkü onu şampiyon yapacağımızı bildiginiz için korkuyorsunuz. Bu kadar basit.

Aynısını Ütopya'da da söylediniz, Semih kazanacak elimizi öpeceksiniz dediniz, ne oldu sonuç?

• esmerbuyucu kullanıcısına yanıt
    cümleler arasında konudan konuya atlamışsın bişey anlamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: esmerbuyucu

Ütopya'nın daha ilk başında Semih'in bu itici tavırlarla halkın bir kısmı tarafından desteklenip bir yerlere geleceğini tahmin eden bir tek ben miydim? Semih Ütopya'ya gelince daha kişiliği oturmamıştı. Kendisi kişilik konusunda konuşacak en son insanlardan birisi o yüzden. Çil yavrusu gibi dağılacak lafı da Ütopya'nın etkisinden çıkamamış olmasının bir göstergesi. Narin ve kırılgan bünyesi bu kadar değişikliği kaldıramamış belli ki

Nihal de kendini hala moda yarışmasında sanıyor, o ne olucak?

• quote:

Orijinalden alıntı: LorneMalvo

.

(
    )

Evet bu resim, ikili oynandığı için Survivor'ın iyi oyunlarından bana göre.

• quote:

Orijinalden alıntı: evoo.9

Sen kendini bayanların yerinw koyup hangisine versem diyemi düşünüyosun (kalbini)? Sorun bence sende

Aynen banada tuhaf geldi bu
  • 
Sayfa: önceki 622623624625626
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.