Şimdi Ara

Survivor 2016 (613. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
112.527
Cevap
136
Favori
1.587.797
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 611612613614615
Sayfaya Git
Git
sonraki

Survivor 2016

(En Son Oy Tarihi: 11.4.2024)
Giriş
    Resmen birinciliği edaya hediye etti.
    Yağmur zaten oynamıyordu oyunlarda mantıken elenmesi gerekirdi ama böylesi biraz sırtından hançerlemek gibi oldu.
    Tuğba özayı haklı çıkardı atakan.
    Eda kadar itici biri nası smste 2.olur ayrı bi konu.
    Atakan ve ekibinde güvensizlikler başlıyacaktır.
    Nagihan atakanla bir olup en güçlü biziz ünlüleri biz yöneticez tribine girer.
  • Asil g..t Atakan cıktı.. Daha da desteklemem..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Salı gunü cok ama cok botu reytingde 4. Olmuş acın aklını basına alsın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nagihan abinin yutkunusunu o yüz ifadesini gördünüzmü la
  • quote:

Orijinalden alıntı: hotel california

quote:

Orijinalden alıntı: davidddd

konseyde 5 metre ileride oy kullanılırken bağıra çağıra milletin arkasından konuşulması nasıl duyulmuyor çok merak ediyorum.

Kamera açısından 5metre gibi gözüküyor. Fakat oy kullanmak için yerinden kalkan yarışmacıyı takip edersen Oraya ulaşmak için 20 adım falan atıyor. Duyulma şansı yok yani

20 adım = 6 metre

• Atakan, nagihan demeliydi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla ben bu hafta Semihin dokunulmaz olmasını ve Gizem Kerimoğlunun 1.olmasını istiyorum. Gizemi çok sevdiğimden değil ama artık nefret eder hale geldiğim Serkay tikisinin Gizem hakkında biz onu hemen göndereceğiz demesi yüzünden.. Yok efendim neymiş Gizem bu tikiler sayesinde hala adadaymış :D
  • kutay2455 kullanıcısına yanıt
    Atakanin gerekcesi performans hayir goren de Tugba cok iyi zanneder. E kaldi ki bir de adada yasanan kavgalar var bunlar takimi daha da kotu etkiler. O ana kadar elemeyi kafasına koymus adam niye son anda degistirdi var bir seyler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K0BE_24 -- 24 Şubat 2016; 11:58:05 >
  • Bu yarışmada duruşun olcak yoksa çöp

• quote:

Orijinalden alıntı: Kelt

bu sezon cidden boş beleş adamlar var hiç sarmadı yok yani olmuyo hacılar

ah Akın reyizle tolga kareli salacan şuraya millet gerçek survivor görsün harbiden bu kadar gereksiz bi yıl hatırlamıyorum iyice ilkokul savaşlarına döndü

Survivor 2016

Senin reis anlayışına .......

• quote:

Orijinalden alıntı: IcyTea Lemon

Bu yarışmada duruşun olcak yoksa çöp

Yarışlarda iyi değilsen istersen yalı kazığı gibi dur bir anlamı yok . Burası Survivor ,önce yarışlarda iyi olacaksın .
  • quote:

Yarışlarda ,ada hayatında başarılı olamadıktan sonra istersen yalı kızığı gibi ol bir anlamı yok ! Burası Survivor .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nuvo'

yagmurun gitmesi iyi oldu bir halta yaramiyordu ben bu kadar basiretsiz bir insan gormedim kiz yarismaya tepki olsun diye katilmis resmen. Atakaninda karsi tarafin ekmegine yag surmemek icin nagehan demiyorum demesi bence durumu toparladi yoksa rezillikti. Ama tugbanin hapisane agizlari falan hala kendini orda zannediyor heralde. Erkegin bozugunada guven olmaz Yilmaz kivirtmaya basladi sonunda

Nihayet akıllı ve doğru bir yorum gördüm . 2.Artınızı bizzat ben verdim.
  • Ekşide okudum hakikaten adam güzel benzetme yapmış.

'' serkay'ın umut sarıkaya karikatürü meriç'i oynadığı yarışma. ''
  • quote:

Orijinalden alıntı: bixsi

Acun talimat verdi abi Atakana, nagihanı 3. Aday gösterme diye yoksa bu 3 ünden biri giderse nerden reyting alacak.Atakan 3 ünden biri göndermek için can atarken..... Atakan delikanlı mı değil mi tartışılır ama adam iyi yarışmacı abi.

gunahlarini almayalimda benimde aklima o geldi cunku atakan yagmur derken memmun degildi kizin gitcegi aciklandiginda atakan yuzunu ovaliyordu
  • quote:

Orijinalden alıntı: CATBALCA

quote:

Yarışlarda ,ada hayatında başarılı olamadıktan sonra istersen yalı kızığı gibi ol bir anlamı yok ! Burası Survivor .

Halk seçiyor biliyorsun dimi

Halk için önemli olan onları eğlendiren kişiler, cok iyi olman bu yarışmada bisey değiştirmiyor, SMS i güçlü olan kazanıyor so who cares

• IcyTea Lemon kullanıcısına yanıt
    Halk en iyi palyaçoyu mu seçiyor yarışmada? Bugüne kadar kötü performans sahibi bir şampiyon çıktı mı Survivor'da?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: CATBALCA

quote:

Halk seçiyor biliyorsun dimi

Halk için önemli olan onları eğlendiren kişiler, cok iyi olman bu yarışmada bisey değiştirmiyor, SMS i güçlü olan kazanıyor so who cares

Bugüne kadar hiçbir survivorda ilk 1,2 hafta hariç yarışlarda başarılı olamayan kişiler halk oylamasında başarılı olamadı.

''so who cares'' bu ne abiiiiiii

• Gönüllü erkekleri cidden kurtlar vadisi izleyip ertesi gün okula gelen ergen triplerindeler ne buya bi atar bi hava kavga modu sürekli Semihe sempati duyduruyolar zorla haberleri yok
  • Turabi palyaço bence, halk duruma göre seç,yor insanları, şampiyon olacak adamı Acun seçiyor zaten. Kaç senedir izleyip anlayamıyor musunuz şunu

Geçen sene sürekli Hasan birinci oldu ama Turabi ve hilmi daha iyi oyuncuydu Hasan'dan. Halk ilk başlarda ona samimi gelen insanı seçiyor, sonra şampiyonluğa yakın Acun devreye giriyor bu kadar basit

• 
Sayfa: önceki 611612613614615
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.