Şimdi Ara

Survivor 2016 (612. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
112.527
Cevap
136
Favori
1.587.789
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 610611612613614
Sayfaya Git
Git
sonraki

Survivor 2016

(En Son Oy Tarihi: 11.4.2024)
Giriş

Orijinalden alıntı: kutay2455

Atakanda mi bi mllik var anlamadim, nagihani soylemek varken, yagmur nerden cikti, yagmurun adi bile gecmioken, adinin soylendiginde en az oy alacak kisilerden biriydi...
    Nasil boyke bir aptallik yapti..
    Yoksa dediginiz gibi reyting korkusu yuzunden atakan uyarildi mi...
    Be boyle yarismanin ta...

Tuğba gitmedi mi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Atakan yarışmacı olarak iyi bir yarışmacı ama artık karakter olarak gözümden düştü kardeşim sana bir ton hareket çekmiş üstüne sana herkesin arkasından konuşuyorsun demiş iftira atmış (sana göre) üstüne diğeri sizden oraya laf taşımış ben kralım ben olmasam yarış kazanamazsiniz beni kiskanmayim diye egonun dibine vurmuş ve sen bu kişi için dedikoducu söyle böyle atıp tutmuşsun bütün hafta bunlara darbe vuracak gibi konuşmuşsun üstelik nagihanin tugbadan fazla oy alacağı aşikarken son dk etkisiz eleman yağmur demişsin.. Atakan kendi ayağına sıktı bundan sonraki sıralamayı kendisi bariz değiştirdi..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ele7en

quote:

Orijinalden alıntı: kutay2455

Atakanda mi bi mllik var anlamadim, nagihani soylemek varken, yagmur nerden cikti, yagmurun adi bile gecmioken, adinin soylendiginde en az oy alacak kisilerden biriydi...
    Nasil boyke bir aptallik yapti..
    Yoksa dediginiz gibi reyting korkusu yuzunden atakan uyarildi mi...
    Be boyle yarismanin ta...

Tuğba gitmedi mi

Pardon, karistirdim isimleri

• Atakan'a inat Tuğba Özay ulan

Survivor 2016

Bundan sonra zor birinci olur. Tuğba ile Nagihanın da oyları yükselir. Milleti örgütleyen ama sonra takım makım ayağına yağmur diyen kişi adam değildir. Yağmurdan daha kötü olan mehmeti neden söylemedi. Çünkü o da kendi şakşakçılarından tabi söylemez.

• yagmurun gitmesi iyi oldu bir halta yaramiyordu ben bu kadar basiretsiz bir insan gormedim kiz yarismaya tepki olsun diye katilmis resmen. Atakaninda karsi tarafin ekmegine yag surmemek icin nagehan demiyorum demesi bence durumu toparladi yoksa rezillikti. Ama tugbanin hapisane agizlari falan hala kendini orda zannediyor heralde. Erkegin bozugunada guven olmaz Yilmaz kivirtmaya basladi sonunda

• Anlamadigim sey, esra erolu, zuhal topali izleyen adam issiz oluyor da, su konuda takilan yuzlerce adam nasil normal olabiliyor anlamiyorum. Donen muhabbete bak abi ya

• quote:

Orijinalden alıntı: Kelt

bu sezon cidden boş beleş adamlar var hiç sarmadı yok yani olmuyo hacılar

ah Akın reyizle tolga kareli salacan şuraya millet gerçek survivor görsün harbiden bu kadar gereksiz bi yıl hatırlamıyorum iyice ilkokul savaşlarına döndü

Survivor 2016

Aynen geçen sene hiç kaçırmazdım efsane kadro vardı.Hakan-Bozok-Turabi kavgaları çok sarıyordu,Hakan Reyiz Turabiyi salladı ama yıkamadı.

• Atakan cok büyük hata yaptı,tugbayı yollucakti fırsat varken başına bela aldı

• Atakanın nagihana ettigi hakareti anlayan var mı? Cok merak ettim lan.

• Yağmur Survivor tarihinin rekorunu kırdı galiba hem geç geldi hem ilk gitti

• quote:

Orijinalden alıntı: ~Lion King~

Atakanın nagihana ettigi hakareti anlayan var mı? Cok merak ettim lan.

Yavşak demiş. Nagihan çok abarttı, sonuçta küfür bile değil. Bitin küçüğü

• konseyde 5 metre ileride oy kullanılırken bağıra çağıra milletin arkasından konuşulması nasıl duyulmuyor çok merak ediyorum.
  • Ünsüzlerden de Semih 1.olcak

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: davidddd

konseyde 5 metre ileride oy kullanılırken bağıra çağıra milletin arkasından konuşulması nasıl duyulmuyor çok merak ediyorum.

Kamera açısından 5metre gibi gözüküyor. Fakat oy kullanmak için yerinden kalkan yarışmacıyı takip edersen Oraya ulaşmak için 20 adım falan atıyor. Duyulma şansı yok yani

• quote:

Orijinalden alıntı: Nuvo'

yagmurun gitmesi iyi oldu bir halta yaramiyordu ben bu kadar basiretsiz bir insan gormedim kiz yarismaya tepki olsun diye katilmis resmen. Atakaninda karsi tarafin ekmegine yag surmemek icin nagehan demiyorum demesi bence durumu toparladi yoksa rezillikti. Ama tugbanin hapisane agizlari falan hala kendini orda zannediyor heralde. Erkegin bozugunada guven olmaz Yilmaz kivirtmaya basladi sonunda

Size aynen katılıyorum sayın hocam. Artınızı da bizzat ben verdim. Tebrikler

• Yorumlara bakarsak yine aynı saçmalıklar devam ediyor bu sene iyiki izlememişim zaten kadrosuda hoşuma gitmemişti.

Millet Atakan adını sayıklıyor duruyor baktım adam atletik sporcu ve formunda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB2CECC18 -- 24 Şubat 2016; 10:12:05 >
  • Tuğba ne çirkef çıktı yaa
  • Simdi cumartesiyi mi bekliycez omg

• Yağmurun elenmesi tamamen kurguydu dikkat ettiyseniz zerre kadar şaşırmadı. Acun montajda hiç göstermedi bu kızı, oy alması zaten imkansızdı. Kendi de biliyordu eleneceğini. Daha da izlemem.

• Yilmaz morgul geceleri gidip konuşuyormuş

• 
Sayfa: önceki 610611612613614
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.