Şimdi Ara

Survivor 2016 (611. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
112.527
Cevap
136
Favori
1.587.705
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 609610611612613
Sayfaya Git
Git
sonraki

Survivor 2016

(En Son Oy Tarihi: 11.4.2024)
Giriş
  • Tuğba, atakanın üzerine yürüyor, dövecek gibi hareketler yapıyor tam tersi kadına şiddet derler.

Tuğbanın bu tavırları karşısında atakan da tepki gösterip üzerine yürese bu sefer hemen kadına şiddet yaptı, üzerimize yürüdü filan diye konseydi konuşurlardı.

Ben bu yılmaz morgül kadarda egolu bir insan görmedim, etrafda ki herke salak bir tek kendisi herşeyi biliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: STMUS

İlk haftadan sms sıralamalarına çok aldanmamak gerek, zaman geçtikçe değişme olur. Geçen yıl Hasan, Maydın'da gerilerdeydi sms te. Yine de Atakan kolay kolay 2. liğe düşmez.

Kusura bakma kardeş konseyde egolu konuşan üç kişi, biri çıkıp yok şöyle sanatçıyım böyle sanatçıyım diğeri çıkıp sana madam diyor diğeri nagi çıkıp hepinizi ezer geçerim en güçlünüz benim bana muhtaçsınız diye tehdit ediyor bütün bu lafların üzerine Atakan kıvırıyorsa, bunlara şamarı yapıştırmıyorsa , Halk gider şamarı yapıştıracağım diyene oy verir yukardada dediğim gibi bir çok kişi yağmurun gitmesinden çok bunlara tokadı yapıştırmadığı için atakana kızgın. Haliyle Eda Ebru Yunus her kimse çıkıp biz tokadı yapıştırcaz derlerse onlara oy yağdırırız yeterki şu itici iğrenç üçlü gitsin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• şu yarışmadan tek beklediğim haftaya dokunulmazlığı gönüllülerin kaybetmesi ve semih birinci olduğunda, bugün yılmaz, nagehan ve tuğba'nın olduğu gibi tikicanların da o mosmor suratını görmek.
  • Atakan takımı düşündü, baskası yapsa Ooo adam hll qnq spr dvm derdiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mecnun Çınar

Atakan takımı düşündü, baskası yapsa Ooo adam hll qnq spr dvm derdiniz

şunu bir anlayamadınız, survivor takım yarışması değil bir kişi kazanıyor yarışmayı ve sms le kazanıyor. Geçen senede Merve Aydın takımım için takımım için diye zırladı sonunda Turabi aldı. Hatta turabi yanındaki yarışmalarda etkisiz eleman sadece kendi ile aynı oyu atan Taner elenmesin diye kırk takla attı. Semih te bu işin farkında ne diyor takım takım deyip duruyorlar ne takımı yahu yarışmayı bir kişi kazanıyor biran önce bireysele dönsünde işimize önümüze bakalım diyor. O sebepten kimse takım makım demesin bu yarışmanın sonunda takım kazanmıyor bir kişi oda smsle kazanıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yalniz Harbiden sonradan takima katilan mehmet ve yagmur resmen truva ati ciktilar. Yahu bu kadar kotu performans beklemiyordum.bide bunlar o kadar zor sartlarda oyunlar kazanilarak yani odul niyetinde geldiler...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tuğba Özay sabıkalı bir bireye yakışan hareketler sergiliyor yarışmada. Yanında silah olsa Atakan'ın topuğuna sıkar, o karakterde bir insan. Ne tip olarak ne de karakter olarak "bayan" diyemiyorum kendisine. Atakan da Hanım diye sesleniyor buna, direkt Tuğba Abi diyeceksin.

Bu mesaja eklenen görseller:

Survivor 2016

• O kadarda değil kardeş sende Atakan iyi yarışmacı ama argo laf etmek sporcuya yakışmaz. Helede bir kadına karşı.

• Atakan'ın Tuğba'yı göndermek için Nagihan'ın adını verelim diye kulis yapıp, sonra saçma sapan bi bahaneyle ters köşe yapıp yarışmada etkisiz, zayıf, pasif ve dip boyası gelmiş Yağmur'u söylemesi tamamen Acun'un müdahalesidir. Başka bi açıklaması olamaz :) Tuğba-Atakan kavgası belli ki Acun'un hoşuna gitmiş, o da farkında bu sene tırt bi kadro kurduğunun. Oradan biraz daha yürüyüp prim yapmanın derdinde....
  • quote:

Orijinalden alıntı: TaKo

Atakan'ın Tuğba'yı göndermek için Nagihan'ın adını verelim diye kulis yapıp, sonra saçma sapan bi bahaneyle ters köşe yapıp yarışmada etkisiz, zayıf, pasif ve dip boyası gelmiş Yağmur'u söylemesi tamamen Acun'un müdahalesidir. Başka bi açıklaması olamaz :) Tuğba-Atakan kavgası belli ki Acun'un hoşuna gitmiş, o da farkında bu sene tırt bi kadro kurduğunun. Oradan biraz daha yürüyüp prim yapmanın derdinde....

Nagihan dese onada bir kulp bulurdun emin ol.Geçen yıl all-starda ortalığı karıştıran her saniye kavga çıkarma potansiyeline sahip duygu bile ilk haftalarda elendi.Acun ona niye müdahale etmedi ? Hayır ben burda acun sempatizanı falan değilim ama herşeyde acun ah ulan acun yarışmayı bunlar kazandı kesin senin işin ayağı kaydı adamın kesin acun yerleri kayganlaştırmıştır yani bırakın artık bu işleri sıktınız gerçekten.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kelt

bu sezon cidden boş beleş adamlar var hiç sarmadı yok yani olmuyo hacılar

ah Akın reyizle tolga kareli salacan şuraya millet gerçek survivor görsün harbiden bu kadar gereksiz bi yıl hatırlamıyorum iyice ilkokul savaşlarına döndü

Survivor 2016

Akın reis instagramda takipçileri azaldı iyice salonunu reklamını yapıyor yazılcam yakında arayım bakalım o mu açıcak telefoun

• quote:

Orijinalden alıntı: Oğuzhaan

Semihin ekibi kim hocam?

Semih ve gizem iki kişide olsa sonuçta gruplar

• yalnız atakan harbi delikanlı adammış kim ne derse desin

• Atakan delikanlı filan değildir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Günlük SEMİH Dozu!! +lar burdan....

Survivor 2016

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SirusBro -- 24 Şubat 2016; 7:29:25 >

• Acun talimat verdi abi Atakana, nagihanı 3. Aday gösterme diye yoksa bu 3 ünden biri giderse nerden reyting alacak.Atakan 3 ünden biri göndermek için can atarken..... Atakan delikanlı mı değil mi tartışılır ama adam iyi yarışmacı abi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erolustun

O değil de Yattara da fırsattan istifade malı sağlam götürdü. 😂

Eski trabzonsporlu ne bekliyon

• Atakan adam midir

• Atakanda mi bi mllik var anlamadim, nagihani soylemek varken, yagmur nerden cikti, yagmurun adi bile gecmioken, adinin soylendiginde en az oy alacak kisilerden biriydi...
    Nasil boyke bir aptallik yapti..
    Yoksa dediginiz gibi reyting korkusu yuzunden atakan uyarildi mi...
    Be boyle yarismanin ta...

• Nagehan smste 8.olmuş hahaha

• 
Sayfa: önceki 609610611612613
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.