Şimdi Ara

Survivor 2016

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
112.691
Cevap
149
Favori
1.434.032
Tıklama

Survivor 2016

(En Son Oy Tarihi: 22.6.2019)
Giriş
    0 Mesaj
    Ooo Avatar Atakan 1. olmuş Yağmurun gitmesine sevindim
    |
    |

Got like freedom,Everyone will be free!
  • Teğmen
    106 Mesaj
    Umarım Atakan şampiyon olamaz. O kadar laf yaptın söyleseydin ya nagihanı o zaman. Ama yok adamlığın bu kadar senin.

Eda Atakan Yunus Günçe Ebru Mehmet en kısa zamanda gitmeniz dileğiyle. Elbet sizin de oylar düşer.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Çavuş
    93 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: IamNotAHeRo

Tamam yağmur çok vasattı ama takıma sayıdan başka zararı yoktu. Sen gör şimdi Yılmaz,Nagi ve Tubi üçlüsünü, KÖK SÖKTÜRECEKler sana Ati efendi. Bakalım kavgasız bir gününüz oluyo mu, tartışmasız oyun oynayabiliyo msunuz?

O kadar basit degil o is, karsi tarafta hem oy gucu var hem de simdi de gordukleri gibi SMS gucu. Cenelerini konustururlarsa haftaya yeniden aday olurlar. Bunu bildikleri icin susup otururlar hatta bu hafta oyunlarda extra performans gosterir Tugba Ozay. Elinden gelse Yilmaz morgul de gosterir de adamcagiz orda olmeden bir hafta daha gecirirse kendince basari sayacak durumda...

Nagehan da Yilmaz-Tugba ile arasina biraz mesafe koymaya baslar ufaktan... Goreceksiniz...
    |
    |
    Haftya tekrar ünlüler yenilse dokunulmazlıkta Tuğba yada Yılmaz oy ile seçseler diyelim . Birisi de yine bireysel dokunulmazlığı alıp diğerini söylese sms de 1.olacak kişi (Atakan istikrarı sürdürür diyorum ) kimi yazar ?

tugbanın elenmesını isterdim ama yagmur cok kötüydü iyi oldu kafadan gönüllüler 1-0 baslıodu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: Şehitkamil

Haftya tekrar ünlüler yenilse dokunulmazlıkta Tuğba yada Yılmaz oy ile seçseler diyelim . Birisi de yine bireysel dokunulmazlığı alıp diğerini söylese sms de 1.olacak kişi (Atakan istikrarı sürdürür diyorum ) kimi yazar ?

memo

|
    |
    _____________________________ F.C Krasnodar
    Dh şarkı yarışması kazanan parçalar
    Быки, горожане
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    1 Not
    Atakan adam değildir diyenler seri artı!

sanmaki eda senden 1 ciliği alamayacak.. bekle ve gör..

eda tepkisini koydukça bu atakanın davranışına.. daha çok oy toplar...

|
    |

Gerçi Atakan rahat her hafta 1 olur Acur eğer parmağını bulaştırmazsa

Ve Edanın 2 olmasını abazanlığa bağlayanlar Allah aşkına kim olacaktı başka ? Kendini en düzgün ifade eden ikinci insan Eda ünlülerde kızlar geç yunus ben seviyorum ama ya seversin ya nefret edersin geçen seneki Hakanın 2 model altı gibi onu da geç nagehana oy atanlar ülkeden kovulmalı zaten tuğbayı geç ebru ve diğer kızı geç sedayı geç Morgül de insanları bıktırdı yani onu da geç sonuç olarak gayette normal Edanın ikinci olması.Yunusla birlikte kendisini destekliyorum o adada Atakan da baya iyi adam ve bu sene Survivoru rahat alır çok net Semih ülke genelinde Atakanı geçemez

Origin ID:Powergs19

Steam ID:https://steamcommunity.com/profiles/76561198049333597/
  • Yüzbaşı
    669 Mesaj
    Tuğba ile nagihan erkeksi tavırlarından biraz yılmaza yılmaz da kadın tavırlarından biraz bu ikisine verse güzel üçlü ama..

alıntı
    |
    |

Orijinalden alıntı: MERNEPTAH

YAZIK OLDU KIZA DİYİP ATAKANA SAYDIRINLARI BENZİN DÖKÜP YAKICAN.KIZDA PERFORMANSIN P Sİ YOKTU NAPICAKTI YA ,REYTİNGİDE YOK EEEE

Kusuruma bakma da biri gelip konuşmayı bile beceremeyip senin üstüne yürüyecek, delikanlı kezban triplerine girecek yapacağın şey belli. KANKAsı ile beraber kafa kafaya tokuşturup elendiğini görüp zevk alacan.Ha Ati takım olarak DOĞRU olanı yaptı ama Tuğbanın Yılmazın ÇENEsine katlanacak. Sorarım sana bizim KULAKlarımıza yazık değil mi? Hayır GICIK olduğum yarışmacıların sesini MUTElemekten ben sıkıldım.

Sen ne ayaksın atakan

Sen o grubun içine yerleştirilmiş yılmazın ajanımısın

Tek görünen kalıbının adamı değilmişsin

|
    |

SEMİH BASKANDA İNS HAFTAYA ÜNLÜLER ALIR DOKUNULMAZLIGI O GONULLULERE DERS VERECEK KOLAY KOLAY ATAR YAPAMACAKLAR. MUHTEMELEN AYLİN YADA GİZEM M SONUNCU OLUR ONLARDADA

|
    |
    Atakan takimini dusundu ve dogru hamle yapti. Yagmur'un kimseye zarari olmadi fakat oyunlarda basarissizdi. Tugba kekosu da Atakan'la arasini duzeltmeye calissin yoksa yavastan sira ona dogru geliyor.

Orijinalden alıntı: IamNotAHeRo

quote:

Orijinalden alıntı: MERNEPTAH

YAZIK OLDU KIZA DİYİP ATAKANA SAYDIRINLARI BENZİN DÖKÜP YAKICAN.KIZDA PERFORMANSIN P Sİ YOKTU NAPICAKTI YA ,REYTİNGİDE YOK EEEE

Kusuruma bakma da biri gelip konuşmayı bile beceremeyip senin üstüne yürüyecek, delikanlı kezban triplerine girecek yapacağın şey belli. KANKAsı ile beraber kafa kafaya tokuşturup elendiğini görüp zevk alacan.Ha Ati takım olarak DOĞRU olanı yaptı ama Tuğbanın Yılmazın ÇENEsine katlanacak. Sorarım sana bizim KULAKlarımıza yazık değil mi? Hayır GICIK olduğum yarışmacıların sesini MUTElemekten ben sıkıldım.

BUDA SENİN GÖRÜŞÜN ABİ AMA BENCE OLMASI BUYDU
    |
    |

• Yarbay
    6668 Mesaj

Öyle bir konuştunuz ki yarışmacıların fişi Atakan'ın prizindeymiş gibi

Geçen seneye bakın mesela Hasan birinci iken Turabi nerelere geldi.

|
    |
    LorneMalvo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
haberler
üniversite
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,469
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.