Şimdi Ara

Survivor 2016

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı
112.691
Cevap
149
Favori
1.433.987
Tıklama

Survivor 2016

(En Son Oy Tarihi: 22.6.2019)
Giriş
  • Uzaklaştırılmış 27 gün cezanın, 26 gün 15 saat 34 dakika kadarı kaldı.
    18 Not
    yarışma yarışma değil kim daha çıtır şeçme yerine dönüşmüş okadar ... acun batırıyor çağırdığı adamlara bak yılmaz ben mükemmelim nihal çenesi ile puan almaya çalışıyo kendini halen eski yarışmasında sanıyor. bu kızın kesin kemik yaşı ile beyin yaşı aynı değil.
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Death Time

İzlemiyorum zaten. Hayırdır sen niye heyecan yaptın.

Başkalarının ne izlediği seni zerre ilgilendirmez. Kapa çeneni şimdi.

Herife bak ya, sanki kendisi atomu parçalıyor hergün.
    |
    |
    Atakan'ın babası oğlunun yarışmaya katılmasını hata olarak görüyor sanırım. Bu yarışmaya katılanların seveni kadar, nefret edeni de oluyor. Adamın yazdıklarına göre olumlu mesajlar kadar hakaret içerikli mesajlarda geliyormuş kendisine, adamın psikolojisi bozulabilir yarışma sonuna kadar

Bu mesaja eklenen görseller:

✦ Just one word. Yes or no. ✦
    ▬ Lorne Malvo ▬
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    1 Not
    Beyler dünki bölümün fragmanında semihten palayı almak için 8 kişi üstüne yürüyolardı.

Dün gösterilmedi montajla çıkarıldı mı acaba o kısım ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tralder -- 23 Şubat 2016; 14:14:03 >
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Adam doğru konuşmuş aga şimdi

|
    |
    LorneMalvo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: .mono

survivor Filipinlere gitsin artık Dominik baydı.

Adamların Survivor ı izleyince bizimkisi ne kadar basit kaldı ya. Kamera çekimleri zoom lar, oyunlar, yarışmacılar.
    |
    |
    Selim gibi, günlük tutmaya başlayalım bakalım. Sonumuz hayırlı değil herhalde onun gibi. Bu defteri bugün satın aldım. Artık Sevin olmadığına göre ve başka kimseyle konuşmak istemediğime göre, bu defter kaydetsin beni; dert ortağım olsun. "Kimseye söyleyemeden, içimde kaldı, kayboldu," dediğim düşüncelerin, duyguların aynası olsun. Kimse dinlemiyorsa beni -ya da istediğim gibi dinlemiyorsa- günlük tutmaktan başka çare kalmıyor. Canım İnsanlar! Sonunda, bana, bunu da yaptınız.

• Çavuş
    60 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: LorneMalvo

Atakan'ın babası oğlunun yarışmaya katılmasını hata olarak görüyor sanırım. Bu yarışmaya katılanların seveni kadar, nefret edeni de oluyor. Adamın yazdıklarına göre olumlu mesajlar kadar hakaret içerikli mesajlarda geliyormuş kendisine, adamın psikolojisi bozulabilir yarışma sonuna kadar

Bu mesaja eklenen görseller:

bu adam niye bağırarak konuşuyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
    292 Mesaj

Semih osmanlı tokadı dedi diye kendi ogluna denilmiş gibi anladı sonra Semihe dümdüz sağlam bir küfür etti Olayın ilerisinde ne olduda böyle bi acıklama yaptı anlayamadım

|
    |
    SABO tuvaletterliği kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: evoo.9

Semih osmanlı tokadı dedi diye kendi ogluna denilmiş gibi anladı sonra Semihe dümdüz sağlam bir küfür etti Olayın ilerisinde ne olduda böyle bi acıklama yaptı anlayamadım

link versene reyiz . herifin face sini

|
    |

Atakan zaten Glory'de çıktığı ikinci maçta Chad Sugden'i yense Survivorla işi olmazdı. Glory ile sözleşme imzalamadan önce WMC Dünya Şampiyonluğu için maça çıktı, maçtan 1 hafta önce kolu kırılmıştı. Kolunda 32 santim platinle WMC maçına çıktı ve kemeri aldı. Glory'deki iki maçına da kolunda platinle çıktı, iki maçı da ufak farklarla hakem kararı ile kaybetti. Glory gibi büyük organizasyonlarda ilk maçlarında galibiyet alamazsan orada tutunma şansın düşük. Ek olarak kolundaki platin 1 yıl sonra çıkacak. Bu süreci Survivor ile değerlendirdi, büyük ödülü alıp spor salonu açmayı düşünüyor. Survivor'dan gelen tanınırlığı sayesinde spor salonuna olan rağbet artacaktır.

Atakan kötü bir semtte yetişti. Çocukluk arkadaşlarının çoğu uyuşturucu bağımlısı, birkaçı da cezaevinde. O bunlardan uzak durmuş, kendisini spora ve dövüşe yönlendirmiş. Kendi dalında da önemli işlere imza atmış. Bu adamı Survivor öncesi tanıyanların sayısı azdır, ben dövüş sporlarıyla alakalı olduğumdan tanıyorum kendisini. Sürekli kendisini geliştiren, çalışkan bir adamdır.
    |
    |
    Dürüstİnsan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

✦ Just one word. Yes or no. ✦
    ▬ Lorne Malvo ▬

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    3 Not
    Bu atakanın babası ne ayak lan bi insan ogluna bunu yapar mı?

ikinci merve aydın vakası yaşanmaz umarın
    |
    |

|
    |

Sağlık olsun

|
    |
    Rad-diculous kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Survivor izlemeyenler artılasın

İyi ki yenmemiş o zaman sağlam bir yarışmacı izliyoruz, kazanmasını isteyeceğim biri olmazdı bu sezon yoksa. Zaten bazı tavırları filan tabiri caizse sokak çocuğu gibi geliyor da serseri, çekilmez ve vurdumduymaz bir tip değil. Yarışma öncesi beklentimi karşıladı. Olayların fazla içinde olmasa, az daha suskun olsa daha da destek alır. Hiç ihtiyacı olmamasına rağmen gereksiz diyaloglara giriyor.

En çok istediğim, elalemin erkekliğini dalgaya alıp barlarda kalça kıvırtanla aynı senede yarışabilseydi keşke onu merak ediyordum. Yiğiti, Merti susturuyordu herif, All Starda da Hakan, Hasan gibi adamlarla uğraşıp ezmeye çalışıyordu resmen. Atakan gibi hem perofrmansı iyi hem de sataşmalarda susmayacak biri olsaydı All Star müthiş geçerdi
    |
    |
    LorneMalvo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: IreliaCarriesU

Survivor izlemeyenler artılasın

Olmamış sonuna survivor izleyeceğinize atom parçalayın yazmalıydın

|
    |

İhanete uğradık, hainler yazdı ismimizi! Ama halkın desteği arkanda! Elenmeyeceksin. Sana ihanet edenlere hadlerini bildireceksin. Tek tek yollayacaksın bu adadan. Biz bu yola baş koyduk!
Bey Azura
üniversite
SEO
haberler
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,406
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.