Şimdi Ara

Survivor 2016 (559. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
112.527
Cevap
136
Favori
1.587.813
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 557558559560561
Sayfaya Git
Git
sonraki

Survivor 2016

(En Son Oy Tarihi: 11.4.2024)
Giriş

Orijinalden alıntı: LorneMalvo

Çok pasif, net bir tavrı yok.
    Semih'e yapılan çirkin muameleye hiçbir şey söylemeyip kişisel röportajda "bana karşı çenesini kullanırsa döverim" minvalinde bir açıklama yapmasıyla pek adam gibi adam gelmedi bana.

Evet o yapılanlara ses çıkarmaması beni de üzdü ama farkındaysan semih oyun kazandıktan sonra semihi sürekli motive ediyor iyi şeyler söylüyor. Adama hakkını veriyor yani. Dün bayıldığında da semih sana ihtiyacımız var vs dedi. Bence iyi niyetli bir adam.

Net bir tavrının olmamasının sebebi bence Semihin 1.olmasını beklemesi. Eğer 1.olursa yavaş yavaş Semihin tarafa kayar.
  • Anche kullanıcısına yanıt
    Semih'in yanına kaymasıyla da adam olmayacak ki İbrahim olaylara objektif bakıp, adil davranmalı. Yeri gelecek Serkay'a haksızsın diyecek yeri gelecek Semih'i eleştirecek.

Geçen yıl Hasan'ın yaptığı en büyük hata yarışmanın sonlarına doğru adil kalamayıp, kendi takımından veya kendi arkadaşlarından yana olmasıydı. Sonucunda da final göremeden elendi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Asil bir bayan, ben de beğeniyorum kendisini. Gönüllüler adasında da Gizem Memiç'in farklı bir güzelliği var.

• Eda Tek güzel seytani düsuncelere sahip oldu ama

• utopiaa U kullanıcısına yanıt
    İzlemiyorum zaten. Hayırdır sen niye heyecan yaptın.

• Şu ünlüler takımına sonradan giren Yağmur isimli kız nasıl o yedek 4 kişinin arasına katılmış anlamış değilim. Seçmeler yapılırken Yağmur acaba kaç kişiyi yenipte yedek 4 kişi arasına girmiş. ? Hayret yani. Performansı çok kötü ... Bence acun bey torpille almış olabilir... bide keşke Yağmur un yerine şu Kaptan isimli erkeği alsalardı takıma...
  • yunus günceyi en ufak tanımam
    ama hafif bir bozoğa benziyor ada birleşmesine kalırsa semihle iyi anlaşacaklar bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokhangokhan33

yunus günceyi en ufak tanımam
    ama hafif bir bozoğa benziyor ada birleşmesine kalırsa semihle iyi anlaşacaklar bence

Aynı adada olsalar semihle yılmazda iyi anlaşır gibime geliyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ele7en

quote:

görüş farkı ama yılmaz mı ne gram tanımam hiç beğenmedim tipi konuşması vs beyaz futbolda görmüştüm bir ara ilk elenmesi gereken birisi olarak görüyorum takımda en çok konuşan o bakalım gidecekmi
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Ele7en

quote:

görüş farkı ama yılmaz mı ne gram tanımam hiç beğenmedim tipi konuşması vs beyaz futbolda görmüştüm bir ara ilk elenmesi gereken birisi olarak görüyorum takımda en çok konuşan o bakalım gidecekmi

Gitmez bence oy kitlesi iyidir sanırsam

• quote:

Kerimoğlu'nun neresi seksi la Bildiğin çirkin o hatun, çene yapısı özellikle.

Bi insanı seksi yapan şey yüz güzelliği yada fiziği değildir bence. Seksi kavramı baya geniş bir kavram bana göre. Mesela kişiliği, tarzı, duruşu, bakışı vs. Kız güzel değil evet ama çekici yanı var. Cara levigne gibi soyadını doğru mu yazdım bilmiyorum ama
  • yarışma yarışma değil kim daha çıtır şeçme yerine dönüşmüş okadar ... acun batırıyor çağırdığı adamlara bak yılmaz ben mükemmelim nihal çenesi ile puan almaya çalışıyo kendini halen eski yarışmasında sanıyor. bu kızın kesin kemik yaşı ile beyin yaşı aynı değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Death Time

İzlemiyorum zaten. Hayırdır sen niye heyecan yaptın.

Başkalarının ne izlediği seni zerre ilgilendirmez. Kapa çeneni şimdi.

Herife bak ya, sanki kendisi atomu parçalıyor hergün.
  • Gizem kerimoğluna güzel değil diyenin göz sağlığndan şüphe ederim
  • Atakan'ın babası oğlunun yarışmaya katılmasını hata olarak görüyor sanırım. Bu yarışmaya katılanların seveni kadar, nefret edeni de oluyor. Adamın yazdıklarına göre olumlu mesajlar kadar hakaret içerikli mesajlarda geliyormuş kendisine, adamın psikolojisi bozulabilir yarışma sonuna kadar

Bu mesaja eklenen görseller:

Survivor 2016

• Beyler dünki bölümün fragmanında semihten palayı almak için 8 kişi üstüne yürüyolardı.

Dün gösterilmedi montajla çıkarıldı mı acaba o kısım ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tralder -- 23 Şubat 2016; 14:14:03 >
  • Bu sene survivor zevk vermiyor. Acunda program reyting yaptığı için erkenden başlattı. Temmuza kadar devam eder heralde bu

• Adam doğru konuşmuş aga şimdi

• quote:

Orijinalden alıntı: .mono

survivor Filipinlere gitsin artık Dominik baydı.

Adamların Survivor ı izleyince bizimkisi ne kadar basit kaldı ya. Kamera çekimleri zoom lar, oyunlar, yarışmacılar.

• quote:

Atakan'ın babası oğlunun yarışmaya katılmasını hata olarak görüyor sanırım. Bu yarışmaya katılanların seveni kadar, nefret edeni de oluyor. Adamın yazdıklarına göre olumlu mesajlar kadar hakaret içerikli mesajlarda geliyormuş kendisine, adamın psikolojisi bozulabilir yarışma sonuna kadar

Bu mesaja eklenen görseller:

Survivor 2016

bu adam niye bağırarak konuşuyor

• 
Sayfa: önceki 557558559560561
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.