Şimdi Ara

Survivor 2016 (1298. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
112.527
Cevap
136
Favori
1.587.704
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12961297129812991300
Sayfaya Git
Git
sonraki

Survivor 2016

(En Son Oy Tarihi: 11.4.2024)
Giriş

Orijinalden alıntı: whatthef.

quote:

Orijinalden alıntı: SultanHakim

Konudaki Anti-semihçiler neyin kafasını yaşıyorsunuz kimi destekleyelim hakaret eden şımarık tikileri mi, ırkçı morgülü mü, dün İboyu yazalım diyen bugün sarılan Zafer ve Nihali mi, kıskançlıktan Aylini yazan Damlayı mı, kendisinin arkasından konuşanların yolundan giden İboyu mu, Aylin gibi koyun olan elen desen elenecek Gizem Memiçi mi söyleyin kimi destekleyelim

kardeş birini desteklemek zorunda değilsin reality show bu semihte çoluk cocuğa oynayan şaklaban reality show kahramanı orta zekalı kötü niyeti narsist bi arkadaş ben izleyip gülüyorum gitsin istemem tadı kaçar bu kadar ciddiye alma böyle programları zaten böyle programları, dizileri izleyip ciddiye alanlar yüzünden cahil halk iyice okumaktan düşünmekten vazgeçti m.l oldu.

Hocam asıl şurda iki eğleneceğiz adama laf atıyorlar keyfimi kaçırıyorlar ben de böyle şeyler yazmak zorunda hissediyorum

• acun oyundan sonra damlaya son haftalarda nagi'ye karşı bariz bir üstünlüğün var dedi.semihte konseyde damlaya performansın yerlerde yorumunu yapıyor.
    semih damlaya yalancı diyor ama , kendisini haklı çıkarmak veya birilerini karalamak için kendisi yalan söylemekten hiç çekinmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ImPerspektif

quote:

Orijinalden alıntı: Robert Nesta

quote:

Orijinalden alıntı: ImPerspektif

Damla Hanımefendi takım şudur takım budur laga lugasını bıraksın çünkü daha düne kadar İbrahim çok yemek yiyor yazalım diye yardakçılık yapıyordu. Hani nerede takım? İbrahim olmasa 10 oyundan 7'sinde yoksunuz.

Damla değil Gizem ve Nihal söyledi

3'ü oturup dün bu olayın dedikodusunu yapıyordu. İlk Memiç ve Nihal başlattı sonrada Damla onayı verdi. Madem takımını düşünüyor Semih'i hedef gösteren Damla çıkıp dobra dobra diyecekti '' biz burada 7 kişilik takımız İbrahim'in hataları olabilir bunu onunla konuşabiliriz '' diye. Tabi kendisinde böyle bir yürek yok. Çünkü 7 kişilik takımız ayağına İbrahim'i yanlarında tutmaya çalışıyorlar. Çünkü İbrahim, Atakan'dan sonra güç ve denge gibi oyunlarda rakipsiz. Yüzüne karşı adam muamelesi yaparken, arkasından madam muamelesi yapıyorlar. Ayrı potalara girecekleri zaman gelecek elbet.

Semihe rakip olarak damlayı görüyorda onu karalama çabasımı bunlar? Damla son derece terbiyeli ve düzgün kişiliğe sahip siz Semihinize bakın!! Kendi planları için takımı satma oyunu satma planlarına girmek survivor etiğine aykırı bir durum ve bunları yapanlar er geç bundan nasibini alacaklardır.. Tabi atgözlüğüyle izleyen sizin gibiler oldukça bu süreç biraz uzayacak işte..

• bu da gelir bu da geçer padişah semih reis, sıkma canını

Survivor 2016
  • Atakan Eda'yı söyler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: esmerbuyucu

quote:

Orijinalden alıntı: berk dogan

quote:

Bu Semih hayranlarını görseler Justin Bieber hayranlarına yapılan haksızlıklara göz yummazlardı. Odanıza Semih'in posterini asıp yatmadan önce öpüyorsanız şaşırmam

adaya ilk gelişinde küçük eniştenin vucutunu görünce. aklıma pamuk şekeri gelmişti..

beyaz bir vucut tombul tombul. şimdi biraz düzeldi...

Hem fiziksel hem zihinsel Survivor'a 2-0 yenik başlamış maalesef yapacak bir şey yok. Kürtaj için çok geç

Ulan görende ,sende vücut var sanki.Obez 110 kilo biri çıkarsan şaşırmam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hardwell076 -- 21 Mart 2016; 0:06:59 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Beyler mehmet yarışmaya nereden katılmış ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 12 Angry Men -- 21 Mart 2016; 0:06:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 12 Angry Men

Beyler mehmet yarışmaya nereden katılmış ?

Yeeeaaaaap diye bağırmak için

• quote:

Bu Semih hayranlarını görseler Justin Bieber hayranlarına yapılan haksızlıklara göz yummazlardı. Odanıza Semih'in posterini asıp yatmadan önce öpüyorsanız şaşırmam

Ya bu kafeci gençler semihede deil direk destekleyenlere saldırıyolar çünkü kendi yarışmacıları survivordan koşarak kaçtı survivor ı protein tozu steroid basarak kazanacagını sanan kafeci temsilcisi baktı beceremiyo pufff uçtu survivordan balon halbuki kafeciler sanıyordiki semih survivorda 2 gün dayanamaz parkurlarda yarışamaz umdukları gibi olmayınca destekleyenlere sarıyo ezik kafeciler haydi uzayın sizin yarışmacınız kaçtı survivordan zorunuzamı gitti

• quote:

gıbrıs
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Riven_

semihcilerin en iyi yaptığı şey biat etmek. ılıklarıda atlamamak lazım. bırakın önce ergenliği anlatsınlar. bu tip insanların gerçekte ne kadar dönek ve zararlı olduğunu arkadaş ve iş hayatında belki yaşar daha iyi anlarlar. insanın kendini ezik göstermek için semih gibi birine hayran olması yeterli. bknz. gizem k. 2 ayda sosyal hayatını etkileyecek bi leke sürdü orda, farkında değil gzekalı.

Birini desteklemek biat etmek mi oluyor. Semihi değil de Şımarık Tiki tayfayı destekleyince özgür modern bir insan mı oluyorsun birden nedenini açıklar mısın
  • tahminimce atakan şimdi nagihanı söyleyecek eda biraz daha onlara yakın olduğu için, eüer nagihan bir şekilde o listeye girerse gideceğini düşünüyorum smsi düşük.. onun dışında sms birincisi yattara olacak bence
  • Ne fesat adam bu semih ve bunu destekliyorlar arkadaş bende buna tutuluyorum ülkedeki cahillik seviyesi üst seviyede valla. Tamam bazı lafları komik felanda bu adam resmen yarışmaya değil arıza çıkarmaya gelmiş. Bu arada şu gereksiz troller alıntılamasın ben sadece kendi fikrimi beyan ettim iyi geceler.

• quote:

Orijinalden alıntı: utopiaa

quote:

gıbrıs

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alinti: utopiaa

quote:

Orijinalden alinti: 12 Angry Men

Beyler mehmet yarismaya nereden katilmis ?

gibris

Teşekkür ederim, kesin bilgi mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 12 Angry Men -- 21 Mart 2016; 0:08:59 >

• legendsurvivor kullanıcısına yanıt
    Adam napsın neler yaptılar hepsinin hemen gitmesini istiyor. Durustce açıkladı zaten gidin diyor. dokunulmazlık oyunları benim için önemli değil diye, Korkmayın konseye gelin diyor adam.

Sana da bunlar yapılsa sende böyle yaparsin. Altını çizerek söylüyorum SEMİH bugün oynamadı belki de oynasa çok iyi de performans sergileyebilirdi. Oynamadan böyle değerlendiriyoruz.

• Yunus gitmemeli, John Locke geliyor aklıma adamı gördükçe.

• quote:

quote:

Orijinalden alinti: utopiaa

quote:

Orijinalden alinti: 12 Angry Men

Beyler mehmet yarismaya nereden katilmis ?

gibris

Teşekkür ederim, kesin bilgi mi ?

yes.. hatta survivor olmasaydı londraya gidecekmiş
  • Oncelikle su damlayi guzel bulanlara uc numara miyop teshisi koyalim.Her sakalli dedem. olmadigi gibi her renkli gozlu de guzel degil.Birde biyiklarimi var anlamadim dudagibin ustu karartili.

En guzel kixlar bariz ezgi ve aylindi.Ezgi hele yarisma resimleri kiz cok dogal fizigide duzgun kisa degil.
    semihi savunuyorum cok haxetmesemde cunku hakli malesef.Gercekten o kadar safa salaga yatiyolarki ozellikle katsi takimi yahu atakani hafife aliyor adam kac kez onxe geldi senden su serkaya biri istatislikleri gostersin.O degil nagihan damlaua fark atiyor kadin topu geciremiyir kiz ben iyiyim havalarinda.Acikcasi damla sedadanda kotu o takimdaki en iyi kiz diye durum bu.Gercekten komik duryma dusuyor zaten gotu yere yakin lagini tescillediler nihalle.Bundan sonra unpuler kaxanmazsa izlemiyorum bu arada cok ciddiyim baydi artik sunlarin kil payi oyun kaxanip atakani kucuk gormeleri.Zaten izlemeyi dusinmuyordum bugun tam karar aldim birakacagim aklima gelmezdi.

Onu bunu gectim atakan ezgi sanki farkli bir yakinlik icinde bir bana mi boyle geliyor ?

• Bu yarışmada birini desteklemek, sms falan atmak başlı başına acınası bir durumken birbirinizle kavga ediyorsunuz bir de. Körler sağırlar birbirini ağırlaque.

• quote:

Orijinalden alıntı: merveaydin17

quote:

Orijinalden alıntı: BlackEagle03

BU GERÇEKSE SEMİH REİS BUNA GÖSTERECEK EŞİTLİĞİ ;

Serkay Tütüncü
    @SurvivorSerkayy
    ✔İnadına Eşit
    ✔İnadına Özgür
    ✔İnadına Beraber
    ✔İnadına Umut
    ✔İnadına Kardeşlik
    ✔İnadına Huzur

#1KasımdaOyumHDPye

Serkay bunları yazdıysa takıma ihanet kelimesini hiç konşmasın kendisi vatana ihanet etmiştir böyleyse eğer hiç türkiyeye geri gelmesin gelmeyide allah nasip etmesin

eğer yalansa iftira atanların allah belasını versin !!!

neyseki reis showunu yaptı ... sonraki dokunulmazlığa artık ünlüler kazansın artık. Acun bi ayar çek

Inşallah iftiradir Serkay ı yarışmacı olarak sevmesemde böyleyse üzülürüm.

• 
Sayfa: önceki 12961297129812991300
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.