Şimdi Ara

Survivor 2016

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
112.691
Cevap
149
Favori
1.436.085
Tıklama

Survivor 2016

(En Son Oy Tarihi: 22.6.2019)
Giriş
    379 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Robert Nesta

quote:

Orijinalden alıntı: ImPerspektif

Damla Hanımefendi takım şudur takım budur laga lugasını bıraksın çünkü daha düne kadar İbrahim çok yemek yiyor yazalım diye yardakçılık yapıyordu. Hani nerede takım? İbrahim olmasa 10 oyundan 7'sinde yoksunuz.

Damla değil Gizem ve Nihal söyledi

Alıntıları Göster
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ImPerspektif

Damla Hanımefendi takım şudur takım budur laga lugasını bıraksın çünkü daha düne kadar İbrahim çok yemek yiyor yazalım diye yardakçılık yapıyordu. Hani nerede takım? İbrahim olmasa 10 oyundan 7'sinde yoksunuz.

Damla değil Gizem ve Nihal söyledi

3'ü oturup dün bu olayın dedikodusunu yapıyordu. İlk Memiç ve Nihal başlattı sonrada Damla onayı verdi. Madem takımını düşünüyor Semih'i hedef gösteren Damla çıkıp dobra dobra diyecekti '' biz burada 7 kişilik takımız İbrahim'in hataları olabilir bunu onunla konuşabiliriz '' diye. Tabi kendisinde böyle bir yürek yok. Çünkü 7 kişilik takımız ayağına İbrahim'i yanlarında tutmaya çalışıyorlar. Çünkü İbrahim, Atakan'dan sonra güç ve denge gibi oyunlarda rakipsiz. Yüzüne karşı adam muamelesi yaparken, arkasından madam muamelesi yapıyorlar. Ayrı potalara girecekleri zaman gelecek elbet.

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    3 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: tugaytutalay

Atakanla Ezginin arasinda duygusal bi bag var diyosan artila
    quote:

Orijinalden alıntı: tugaytutalay

Atakanla Ezginin arasinda duygusal bi bag var diyosan artila

ABİ KARDEŞ GİBİ ONLAR
    |
    |

Utopyayi izlemedim. Bu survivor da da ilk defa bi konsey izledim.

Semih diyorki, ben seni kurtarmak zorunda degilim. Hakli da. Sonucta bu yarismanin kurallari var. Eninde sonunda bu iki grup veya takim birlesicek ve asil olay sonra baslicak. Yani belki semih veya gizem k. oraya ne kadar az guclu yarismaci gelirse benim icin o kadar iyi diye dusunuyor. Ki gayet de mantikli. Sonucta survivor da ebedi dost olun diye kurallar yok. Gecmiste bunun orneklerini vok gorduk. Adam yemek beni ve buradakileri ayakta tutmak icin lazim, o yuzden orada iyiyim ama dokunulmazlikta seni veya onu kurtarmak zorunda degilim diyor

Yani az biraz dusunerek yazin. Karakter meselesiymis oymus buymus falan demeyin, bu dunya da karakter para etmiyor birakin yarismada etsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    When a man walks into a room, he brings his whole life with him. He has a million reasons for being anywhere, just ask him. If you listen, he'll tell you how he got there. How he forgot where he was going, and that he woke up. If you listen, he'll tell you about the time he thought he was an angel or dreamt of being perfect. And then he'll smile with wisdom, content that he realized the world isn't perfect. We're flawed, because we want so much more. We're ruined, because we get these things, and wish for what we had.
  • Binbaşı
    1460 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Reap3r

Su tikky tayfayi tutan arkadaslar neyin kafasini yasiyor anlamis degilim. Ulan %100 unu VERMEYEN GIZEM KERIMOGLU PARKURU TOPU DELIKTEN GECIREMEDIGI ICIN YENILDI. ORDA KI EN BUYUK PATATES NIHAL %100 UNU VERDI DE NE OLDU DAHA PUZZLE A GELMEDEN YENILDI. KERIMOGLUNA LAF ATACAGINIZA NIHALE BAKIN.
    quote:

Su tikky tayfayi tutan arkadaslar neyin kafasini yasiyor anlamis degilim. Ulan %100 unu VERMEYEN GIZEM KERIMOGLU PARKURU TOPU DELIKTEN GECIREMEDIGI ICIN YENILDI. ORDA KI EN BUYUK PATATES NIHAL %100 UNU VERDI DE NE OLDU DAHA PUZZLE A GELMEDEN YENILDI. KERIMOGLUNA LAF ATACAGINIZA NIHALE BAKIN.

Gizem bile oyunu sattığını kabul etti neyin savunmasını yapıyorsun sen

• Binbaşı
    1256 Mesaj
    Gizem K. kızanlar geçen yıl turabinin dokunulmazlık oyunları için dediklerini unutmasınlar. Gizem K ve Semih biz sizin için oynamak zorunda değiliz dokunulmazlığı kaybedersek gönderebilirseniz gönderin diyorlar. bu bence kabul edilebilir. Diğer 7 kişi hem semih ile gizem k. hem sevmiyorlar hemde adamlara niye kazanmıyorsunuz diye birde trip atıp gider yapıyorlar bak hele

ee bu 7 kişi daha dün serkaçın tuttuğu balıkları yeme konusunda ibrahime hemen salladılar hatta kaybedersek onu yazacağız diyenler oldu bu nasıl takım olmak ayrıca dikkatimi çeken bir hususda dün serkaçın tuttuğu balıklardan neden semih ve gizem k. verilmedi verildide ben mi görmedim. adamlara balık vermiyorsan bugünde kimseden hesap sormayacaksın...
    |
    |

• Yarbay
    2531 Mesaj
    Yunus'u seviyorum diplomat gibi konuşuyor

|
    |

Neresi saçma merak ediyorum.Adam diyorki takım olma şartı mı var.Ben sizi neden koruyayım diyor.Ve şu oynatmama konusundada görmeden nasıl karar veriyorsun dedi.Bu ikisi çelişiyor gibi olsada rasyonel düşündünmü oynamak istiyorsa hakkı vardır kimsede engeşleyemez.Heleki en çok oyun kazanan yarışmacılardan olmasıda varken.Eğer oynayıpta satarsa haklı eleştiri yapabilirler

|
    |
    LorneMalvo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: HumWE

Digerleride iyi diyemem tabiki amma velakin semihin davranislari tavrı alaycı tutumu hem gönüllü takımını bitirirken kendinide iyice itici hale getiriyor görünen yada benim gördüğüm en azından bu...
    quote:

Orijinalden alıntı: HumWE

Digerleride iyi diyemem tabiki amma velakin semihin davranislari tavrı alaycı tutumu hem gönüllü takımını bitirirken kendinide iyice itici hale getiriyor görünen yada benim gördüğüm en azından bu...

zaten semihin beslendigi hususta bu.Yani emin ol gönüllüler takimindaki diger arkadaslar kusursuz olsalar bile,semihe karsi hata yapmasalar bile semih yine bi yolunu bulur ustune oynatmasini saglardi.Yani kisaca semih ustune oynanmasini seven biri.Ama arkadaslari o kadar aptalki orda en cok primi nihal ve serkay sayesinde sagliyor semih.efecan ve ibo durumu cakti susuyorlar.kisaca semih icin orda 5 malzeme var nihal,zafer,serkay,memic ve damla.Semih bunlari kendi ustune oynamasi icin uygun zamani ani bekliyor onlarda dusuyor malesef.

|
    |

• Binbaşı
    1018 Mesaj
    yılmaz/yunus 2side gitse yarar onlara. o zaman kazanırlar belki.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: bilecuk

Bu Kerimoğlu denen şahıs Türk futbolunda şikenin neden bu kadar yaygın olduğunun kanıtı. Futbolcuydu bu değil mi?
    quote:

Orijinalden alıntı: bilecuk

Bu Kerimoğlu denen şahıs Türk futbolunda şikenin neden bu kadar yaygın olduğunun kanıtı. Futbolcuydu bu değil mi?

|
    |

• Yüzbaşı
    318 Mesaj

Semih Reislerin kralıdır.Yolu açık olsun.Her zaman arkasındayız

|
    |
    ankaradannn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

|
    |

Orijinalden alıntı: BlackEagle03

Bu mesaj silindi.
    quote:

Orijinalden alıntı: BlackEagle03

BU GERÇEKSE SEMİH REİS BUNA GÖSTERECEK EŞİTLİĞİ ;

Serkay Tütüncü
    @SurvivorSerkayy
    ✔İnadına Eşit
    ✔İnadına Özgür
    ✔İnadına Beraber
    ✔İnadına Umut
    ✔İnadına Kardeşlik
    ✔İnadına Huzur

#1KasımdaOyumHDPye

Ne alaka şimdi bu. Yalan şeyleri yazıp insanları fişlemeye çalışmayın.

|
    |

quote:

Alıntıları Göster
    quote:

quote:

Nihal satmadida ne oldu , cok komiksiniz ya . Nihal patatesi durdugu muddetce senin tikkyler azalacak.Kerimogluda gider elbet ama Semih e yapilan saygisizliklari herkes goruyor. Kerimogluna bile bile mi yenildin diyen godzillla ibrahim neden Nihale laf soylemez onu acikla sen

• Teğmen
    173 Mesaj
    yılmazın her isminin çıkmasında kafası ile onaylaması
    |
    |
Orjinal Laptop Yedek Parça
SEO
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,531
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.