Şimdi Ara

Survivor 2016 (1290. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
112.527
Cevap
136
Favori
1.587.040
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12881289129012911292
Sayfaya Git
Git
sonraki

Survivor 2016

(En Son Oy Tarihi: 13.3.2024)
Giriş

Orijinalden alıntı: bugter

HELAL LAN REYİZ ACİK ACİK KONUSUYOR HEPİNİZİN GİTMESİNİ İSTİYORUM DİYOR !

dokunulmazlık oyunları bnm umrumda değilde diyor... Ee umranda olmayan bir oyunda seni niye oynatsınlar niye laf cambazlığı yapıyor?? karşısında Semihe laf sokabilecek bir insan olmaması avantajı zaten
  • SEMİHİ DESTEKLEYENLER +

TİKKY TAYFADAN HAZ ETMEYENLER +

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mehmet,Yunus,Yılmaz,Ezgi ve Tuğba'dan birisi gitmeli.Tuğba dokunulmaz,geçen sefer Seda gittiği için kızlardan biri gitmez bence o yüzden Ezgi'de kalır.Kalan 3 erkekten Mehmet gider.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheSpiRiT -- 20 Mart 2016; 23:21:03 >
  • Damla Hanımefendi takım şudur takım budur laga lugasını bıraksın çünkü daha düne kadar İbrahim çok yemek yiyor yazalım diye yardakçılık yapıyordu. Hani nerede takım? İbrahim olmasa 10 oyundan 7'sinde yoksunuz.
  • Acun bu Semih kertenkelesini sırf ortalığı karıştırsın diye getirmiş. Tam troll, amaçsız sapın teki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Riven_

damla kıçıyla gülüyor şuan

Saçmalıyor şuan ne gülmesi
  • Bu Kerimoğlu denen şahıs Türk futbolunda şikenin neden bu kadar yaygın olduğunun kanıtı. Futbolcuydu bu değil mi?

• Be kadar semih reisçi olsamda Damla su gibi hatun yemin ederim. Saf güzel ya. Nihal tugba eda nagihan gizem(x2) tiplere bak bide damlaya bak keske reisin tarafında olsaydı

• Damla çakıyor lafı
  • esmerbuyucu kullanıcısına yanıt
    anlatamadım Atakan smste var demiyorum Atakan 1. olduğu için oylamada yok bu oylamada 1. olan aslında genelde 2. olacak olandır :) anlatabildimmi bilmiyorum
  • FUAT5757 F kullanıcısına yanıt
    SEMİH de diyorki beni oynamadan yargilayamazlar

Bak yine dedi gidin diyor.

• SEMİHİ DESTEKLEYENLER +

TİKKY TAYFADAN HAZ ETMEYENLER +

• gizem Kerimoğlu utanmadan % 100 performans göstermedim diye kabul etti ve semih te dokunulmazlık umrumda değil diyor.kendisine ne kadar güveniyor.bu konuşmalara rağmen nasıl bu adamı sevenler var anlamıyorum.saygısız herif resmen dünyaları kendi yaratmış destekleyenleri ne yerine koyuyor.desteklemeyin artık şunu atın gözlükleriniz .
  • Damla bunları aldı itin ................ soktu .

Bunlarda anca pişmiş kelle gibi sırıtıyor .
  • Taze taze vol2

• helal olsun akıllı net ve cesur kızmış damla. acun boşuna öne çıkarmıyor. yarışmadan sonra bırakmaz kızı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ah be atakan ve nagihan donunde bi kaybettiginiz takima bakin bi dokunulmazlik almak yetcekti gerisi gelirdi
  • turuncu donlu eleman haklı
  • Semihe 10 sms benden ilk elemede

• Semih Damla'ya: "Seni kurtarmak zorunda mıyım diyor?"

Sen kimsin ya? Sen kendini adadan iç elenmeyecek mi sanıyorsun? Adaya kendini mi çiviledin? Bu laflarıyla iyice battı. Damla'da seni kurtarmaya meraklı değil.

Bu zihniyet ödül oyunununda da kazanmak istemez ki. Size yemek yedirmek zorunda mıyım der? Kendi sanki tokmuş gibi.
  • 
Sayfa: önceki 12881289129012911292
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.