Şimdi Ara

Survivor 2014 [Ana Konu] (946. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35.961
Cevap
139
Favori
827.218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 944945946947948
Sayfaya Git
Git
sonraki

Survivor 2014 [Ana Konu]

(En Son Oy Tarihi: 9.4.2024)
Giriş

Orijinalden alıntı: Lord Joker

Sizin deyiminize göre hayat kadınları da ekmek parası için yapıyo insaatta calısan adam da o zaman bunların bi farkı yok?ayrıca 2 oyunda ünlülerin oyunu değildi,ünlüler bırakmaz pabucu gönüllülere özellkle tolga tüm younlarda basarılı son oyunlarda adam gibi oynamıyor ama akının gidisiyle her türlü oynayacaktır,ayrıca duygu da fazla sevinmesin hız parkur denge gibi oyunlar geldiğnde ezilmeye devam edecektir değisen hic bisi yok sadece acun un müdahalesiyle heyecan getirildi tıpkı tff nin fb nin önünü kesip farkı 4 puana düsürmesi gibi...

+1

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gulhan Sen

quote:

Orijinalden alıntı: chairlift

Ya Tolgay'ı sempatik olduğu için seviyorum ben kazanamasa bile
    Tolga <3 ben xd çok saf yaa :))
    Merve'ye de bayılıyorum yaa off çok güçlü bi kız vooovvv yani!!!

kusura bakma da yaş kaç birader..

18 canıms?
  • unluleri tutuyom ama bir an once unlulerden 2 kisinin gitmesini bekliyom boyle zevkli olmuyor akin guc katti obur tarafa ismail ile tolga gider insallah
  • quote:

Orijinalden alıntı: hunkar1

Müge tamamen tatile odaklanmış artik..
    Survivor tarihinin en şansli yarişmacisi..

Duygu geldi dahada rahatladı. Şimdi hiç oynamıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Drizzy.

saçma saçma oyunlar koymuş bune böyle ya, parkur yok bir şey yok. bi havuzlu parkur gelsinde görelim duyguyu

Amaç gönüllülere oyun kazandırmak işte.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord De Seis

Tolga bence Akın a aşık olmuş. Habire ondan bahsediyor.

Birde demez mi herkesin arkasından konuşuyor herkesi etkiliyor diye. Kendi yaptığı ne acaba. Tolga kadar itici biri olamaz ya.

+1 akın oraya gitti birlik olalım onları dağıtalım dedi cok fazla kaybettiniz artık çıkışa geçelim birlikte dedi duygu ile bile iyi geçinmeye başladı adam hala akın konuşuyor birleşmede bile akın kulisi yaptı tek tek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SteppinUp -- 28 Nisan 2014; 23:50:47 >
  • dusunsenize muge karambole finale kalip sansa kazaniyormus .

• quote:

Orijinalden alıntı: go_can

dusunsenize muge karambole finale kalip sansa kazaniyormus .

bireysele dönecek bi yerden sonra sanırım. o zaman direk gider
  • Havuzlu oyunlarda Ünlüler avantajlı

Tolga çok iyi yüzmede

Müge,Duygu çok kötü

kıl payı ile ünlüler avantajlı
  • mic kullanıcısına yanıt
    Bakalım ne zaman gidecek..
    Harbi daha ne kadar kalacak merak ediyorum.

• 4 kisi kaldiginda birlesme olunca o zaman nolacak gidecek tabiki

• şimdi bunlar çok güzel ödül kazanmışız diyor ya içlerinden kesin Allah belanı versin acun bunun içinmi ugrastık okadar diyorlardır
  • Dikkat ettiniz mi ünlüler adada hep gönüllülerin dedikodusunu yapıyor. Özellikle Tolga ve kuyruklu Merve sürekli diğer takım hakkında tırı vırı yaparak kendilerini tatmin etmeye çalışıyorlar. Hep Sahra, Turabi ve Müge hakkında yalan yanlış konuşuyorlar. Yeni gözdeleri de Akın. Akın kendi adalarındayken Merve ve Serenay yalakasıydı Akın'ın bi ayağını öpmedikleri kalmıştı. Şimdi Akın birdenbire kötü oldu. Akın'ı sinsi zannediyorduk ama asıl sinsi Tolga'ymış. Adaya geldi geleli lafını etmediği adam kalmadı. Mahalle kadınından beter çıktı. Gönüllüler de sevmediğim ve davranışlarını tasvip etmediğim insanlar var ama ünlüler hakkında dedikodu yaptıklarını görmedim. En fazla oyun sonrası bir iki kelime söyleyip geçmişlerdir ama gel gör ki ünlüler de tam tersi içlerini nasıl bi hırs, kin ve nefret bürümüşse yok abi durmadan onu bunu çekiştiriyorlar. Anlamak mümkün değil hiç mi sıkılmıyorlar. İşin içinde ya çekememezlik var ya da yetiştikleri sosyal çevreden alışkınlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bayraktar42

unluleri tutuyom ama bir an once unlulerden 2 kisinin gitmesini bekliyom boyle zevkli olmuyor akin guc katti obur tarafa ismail ile tolga gider insallah

Tolganin smste gitme ihtimali çok çok az.

• Survivordakilerin cogu onceden bi ana baci sovmedigi (İcinden sovmustur ) simdi can ciger kanka. Harbi artik dizi gibi cekildigini dusunuyorum.

• Akın -
  • Redlife35 kullanıcısına yanıt
    haklisin ama inan tolga ve ismail den cok bence 2 kiz hak ediyor onlardan cok kalmayi merve ve serenayin cok emegi var cok hirslilar cokta basarililar
  • bu oyunlar hic bireysel olmayacak mi

• quote:

Orijinalden alıntı: MissMacHoOo

şimdi bunlar çok güzel ödül kazanmışız diyor ya içlerinden kesin Allah belanı versin acun bunun içinmi ugrastık okadar diyorlardır

Sanmıyorum o oyuna bu ödül iyi yani
  • Kesin, senaryo var zaten.

• 
Sayfa: önceki 944945946947948
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.