Şimdi Ara

Survivor 2014 [Ana Konu] (917. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
35.961
Cevap
139
Favori
827.237
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 915916917918919
Sayfaya Git
Git
sonraki

Survivor 2014 [Ana Konu]

(En Son Oy Tarihi: 9.4.2024)
Giriş

• Akın bence son derece net ve mert bir adam...Daha bir yamuğunu görmedim...Haksız olduğu bir durumda yok bana göre...Onun tüm kızgınlığı Tolga'nın milletin hakkını yemesi...Dün 3 adamın taklitlerini bilerek yarışmacılara göstermediler...

Zira izletselerdi herkes Tolga'nın ne mal olduğunu anlayacak ve Akın'a haksızlık ettiklerini anlayacaklardı...Akın'ın bana göre tek hatası o adamla konuşan benimle konuşmasın benim balığımı da yemesin demesiydi...

Eğer oylamadan önce o lafları etmeseydi onu yazan iki kız onun yerine bence ismail baki'yi yazacaklardı ve iki zayıfı karşıya göndermiş olarak gönüllüleri tam olarak ezeceklerdi...

Şimdi ise şöyle bir durum oluştu.Gönüllülerdeki iki sarışın sayesinde ünlüler kafadan minimum ikişer kere oynasalar 4 sayı alacaklar..

Fakat erkekler bazında ise gönüllülerin daha güçlü olduğu ve kolay kolay oyun vermeyecekleri de kesin gibi...

Bence önce ünlüler 4'e düşecek ve ismail ile serenay ilk gidiciler olacak...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BAYOKAN84 -- 28 Nisan 2014; 15:02:57 >

• Tolga, bu Akın muhabbetlerini; o gece neden Yiğit'e karşı yapmadı? Turabiye iyi gözükmek için "Biz seninle dörde yürürüz" muhabbetleri. Adam oyuncu arkadaşlar. 3 Adam'daki Tolga tiplemeside tam oturmuş yani. Adam ben sizden ayrılıyorum diyerek farklı adaya gidiyor. Akın'ın getirdiği balıkları odunlarıda yanına alıyor. Ayrıca, Duygu'da ne güzel ağladı hemen. Tolga bi anda kurtarıcı adam rolü oynadı Serenay ve Duygu için. Hani diyorlar ya, maskeli balo vardı dün akşam diye. Aynen öyle. Tolga'nın gerçek yüzünü herkes gördü.

Ve şuda var, Tolga Duygu'ya diyorki Sahra Yiğit Müge'ye yakın ol; oy üstünlüğü onlarda. Yani ne istiyor? Grup oluştur. Bu adam 1 aydır Akın'a gruplaştırdı diye kızan adam (!) değil miydi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SKIPPER84

Akın bence son derece net ve mert bir adam...Daha bir yamuğunu görmedim...Haksız olduğu bir durumda yok bana göre...Onun tüm kızgınlığı Tolga'nın milletin hakkını yemesi...Dün 3 adamın taklitlerini bilerek yarışmacılara göstermediler...

Zira izletselerdi herkes Tolga'nın ne mal olduğunu anlayacak ve Akın'a haksızlık ettiklerini anlayacaklardı...Akın'ın bana göre tek hatası o adamla konuşan benimle konuşmasın benim balığımı da yemesin demesiydi...

Eğer oylamadan önce o lafları etmeseydi onu yazan iki kız onun yerine bence ismail baki'yi yazacaklardı ve iki zayıfı karşıya göndermiş olarak gönüllüleri tam olarak ezeceklerdi...

Şimdi ise şöyle bir durum oluştu.Gönüllülerdeki iki sarışın sayesinde ünlüler kafadan minimum ikişer kere oynasalar 4 sayı alacaklar..

Fakat erkekler bazında ise gönüllülerin daha güçlü olduğu ve kolay kolay oyun vermeyecekleri de kesin gibi...

Altına imzamıda atarım.

• Maskeli balo vardı diyen de Tolga yalnız
  • quote:

Orijinalden alıntı: yas15yolunbasi

quote:

Akın bence son derece net ve mert bir adam...Daha bir yamuğunu görmedim...Haksız olduğu bir durumda yok bana göre...Onun tüm kızgınlığı Tolga'nın milletin hakkını yemesi...Dün 3 adamın taklitlerini bilerek yarışmacılara göstermediler...

Altına imzamıda atarım.

Aynen katılıyorum

• quote:

Bravo gercekten olayı özetlemişsin

3 Adam'ın Tolga'yı taklit etmesi cuk oturmuş... bunu izlemiş olsalardı yarışmacılar. Tolga fena bozulacaktı. o kesin.
    Ve birleşme gecesine gidiyorsun. sonuçta eğlence var orada Akın şöyle yaptı , Akın böyle , Akın'ın şusu var... Akın gitmiş artık neden arkasından konuşuyorsun ?
    Ve kötüleyip anlattıgı kişilerde rakip oyuncular hep.
    Sonra çıkmış diyor ki Birleşme Gecesi değil , maskeli balo

• quote:

Orijinalden alıntı: McCarty

quote:

Bravo gercekten olayı özetlemişsin

3 Adam'ın Tolga'yı taklit etmesi cuk oturmuş... bunu izlemiş olsalardı yarışmacılar. Tolga fena bozulacaktı. o kesin.
    Ve birleşme gecesine gidiyorsun. sonuçta eğlence var orada Akın şöyle yaptı , Akın böyle , Akın'ın şusu var... Akın gitmiş artık neden arkasından konuşuyorsun ?
    Ve kötüleyip anlattıgı kişilerde rakip oyuncular hep.
    Sonra çıkmış diyor ki Birleşme Gecesi değil , maskeli balo

Asıl şuna sinirim bozuldu, Tolga yüzünden Akın'ın başı yanıyor

• Benim anlamadığım Akınla Duygu karşıya gitti ama birleşme olmadımı ? Ne değişti ki şimdi ? Adalar birleşmedi mi?
  • Birine oyuncu diyorsunuz ama Akın'da fena oyuncu değildir hani.Baba Ocağı dizisinden tanıyorum bu sinsi herifi.

Ünlüler dokunulmazlık kaybetsin görücem onları.Tolga,Serenay ve Merve'yle ortak aday kararlaştırabilirse kendisinin karşısına Ahmet'i çıkartıp sms ile çok rahat eleyebilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Harbiden artik su unluler bir dokunulmazlik kaybetsin artik.

• aynen 3 adamın tolga takliti tam yerini bulmuş izleseler tolganın ne mal olduğu ortaya çıkacaktı diğerleride öğrenecekti :D

• Ünlüler dokunulmazlık kaybettikçe AQhmet Dursun'un Tolga'nın üzerine gideceğini ve ilk onu eletmek isteyeceğini düşünüyorum....

Öte yandan Tolga ise SMS'e güveniyor...Ne halt yersem yiyeyim kimse beni SMS ile gönderemez düşüncesi hakim...O yüzden şeyine göre delik deliyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ferruccio Lamborghini

Birine oyuncu diyorsunuz ama Akın'da fena oyuncu değildir hani.Baba Ocağı dizisinden tanıyorum bu sinsi herifi.

Ünlüler dokunulmazlık kaybetsin görücem onları.Tolga,Serenay ve Merve'yle ortak aday kararlaştırabilirse kendisinin karşısına Ahmet'i çıkartıp sms ile çok rahat eleyebilir.

Hatirladim akini kel muhendisin yanindaydi

• Tolga Karel birleşmede dedikoducu kadınlar gibidi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hunkar1

Harbiden artik su unluler bir dokunulmazlik kaybetsin artik.

Kolay kolay kaybedeceklerini düşünmüyorum.Kaybetmelerini de istemem.Gönüllülerden hiçbiri o 500 bini hakketmiyor.Müge'nin hala o adada kalması bile survivor izlememe sebebi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dağılın

quote:

Orijinalden alıntı: sairyakamoz

Bu tür yarışlar beyin yıkama platformu asıl paralel güç şimdi işini yapıyor hemde iktidarken !!!

abime su getiriverin.

kardeşim wallaha Ankarada pek su sorunu yok. inanın biraz araştırın... Hatta Banu Avar dinleyin, okuyun anlarsınız. :-)
  • Orasi oyle..
    Muge gubi birine denilwcek söz yok.

• Dünkü birleşme partisindeki dans gösterimimi beğendiniz mi ?

Kıyafetimi,tarzımı nasıl buldunuz ? Şapka yakışmış mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Turabi Çamkıran -- 28 Nisan 2014; 16:50:14 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turabi Çamkıran

Dünkü birleşme partisindeki dans gösterimimi beğendiniz mi ?

Kıyafetimi,tarzımı nasıl buldunuz ? Şapka yakışmış mı ?

Sen hâla ceza almadın mı
  • 
Sayfa: önceki 915916917918919
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.