Şimdi Ara

Survivor 2014 [Ana Konu]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
36.002
Cevap
145
Favori
787.076
Tıklama

Survivor 2014 [Ana Konu]

(En Son Oy Tarihi: 2.7.2019)
Giriş
    13 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: Teddy Death 1

quote:

Orijinalden alıntı: ktulgar15

quote:

Orijinalden alıntı: MAE11

bugün tolganın asıl yüzünü görmeye başladık sonunda akın oyunlarda tokatlasında bi tolgayı görelim

Akın gibi birini göndermek istediği için mi tolga kötü oldu.

bu bölümü tam izlememişsin galiba

Alıntıları Göster
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ktulgar15

quote:

bugün tolganın asıl yüzünü görmeye başladık sonunda akın oyunlarda tokatlasında bi tolgayı görelim

Akın gibi birini göndermek istediği için mi tolga kötü oldu.

bu bölümü tam izlememişsin galiba

Bölümü sonuna kadar izledim ve Survivor'u baştan beri takip ediyorum.

Tolga saf numarasına yok işte magdur rolüne felan yatmıyor.Şu saçma sapan düşünceyi bir aklınızdan çıkarın.

Yukarıda biri demiş.Kahkaha attım yoruma.Acun Tolga'nın söyledigi her şey göstermiyormuş.Düşünceye bak Yani Sahra, Turabi ne bileyim işte çogu kişinin diyeyim.Çogu kişinin ne sinsilik yaptıgını gösteriyorda Tolga'nın göstermiyor mu ? Yani ona ayrıcalık mı yapıyor

Adamı o kadar çok dışladılarki insanlarda,kesin bir şey var, bu kadar kişi niye dışlasın diyorlar.

SMS sonuçları ortada.Tolga birinci ve iddaa ediyorum bu yarışmayıda Tolga kazanacak.Adamın üstüne geliyorlar diye başka adaya geçti.Akın zamanında bagırdı Tolgaya sesi çıktı mı Tolga'nın ?

Bugün adam artık dayanamayıp içindekileri söyledi diye kötümü oldu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TickTok -- 27 Nisan 2014; 2:26:18 >

• Teğmen
    238 Mesaj
    aç kalmıyorlarsa akının bunda büyük payı vardı.onun yerine ismail gitmeliydi Ünlüler resmen nankörlük yaptı .Ayrıca kızlar duyguyu çok seviyordu bu onları psikolojik olarak çok etkileyecek ayrıca Duygunun da yarışlarda biraz olsun hırslanacağını düşünüyorum.
    Ne koyar lan adama, oynama ama antrenör gibi vık vık konuş ha tolga bey..

Ünlüler dağıldı, motivasyon sıfır.. Gönüllüler büyük işler başarır demedi deme Acunn..
    |
    |
    3032 Mesaj
    Acun survivorun içine etti bu bir gerçek fakat Tolga'nın ne kadar sinsi,rolcü olduğunu gördük.

Akın'a resmen nankörlük ettiler onun sayesinde o kadar yemek yediler ödül kazandılar şimdide geri gönderdiler.(Tolga,Serenay,Duygu(Duygu kendi kendini bitirdi.))

Ama Akın,İsmail,Ahmet,Gökhan(Kişisel problemi vardı bu isim hariç) grubu öyle yapmadı güçsüz olanı yazdılar yine takımı düşündüler.

Bu olayın tek pozitif yanı Yiğit lider karakterli değildi artık Gönüllüler adasının bir lider karakterli yarışmacısı oldu;Akın.

Turabi'ye kafa tutacak bir isim geldi en azından.

Umarım son 4 böyle olur;Akın,Ahmet,Gökhan,Yiğit.

Orijinalden alıntı: serhhan

aç kalmıyorlarsa akının bunda büyük payı vardı.onun yerine ismail gitmeliydi Ünlüler resmen nankörlük yaptı .Ayrıca kızlar duyguyu çok seviyordu bu onları psikolojik olarak çok etkileyecek ayrıca Duygunun da yarışlarda biraz olsun hırslanacağını düşünüyorum.
    quote:

Orijinalden alıntı: serhhan

Duygu'yu severim ama ne kadar hırslanırsa hırslansın bu hantal olduğu gerçeğini değiştirmez. Sahra hariç gönüllülerin kızlarında yine iş yok, ah Berna ah.
    |
    |

• Teğmen
    163 Mesaj
    Tolga'ya laf edenler Akın'ın ikide bir sataşıp durmasını görmediler mi? Akın kendi kaşındı kendi gitti. Olan Duygu'ya oldu. Ünlüler adasından Gökhan'ın işi bundan sonra çok zor. Özellikle Merve , Ahmet ve İsmail artık Tolga'ya yanaşacaklar.
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: headshout10

Bu mesaj silindi.
    quote:

Orijinalden alıntı: headshout10

akın niye gitti ya tolgadan iğrendim plan yapmış adamı göndermek için ben karaktere bakmam sadece oyundaki performanslara bakarım akın tolgayı ters yatırıp düz ..... neyse yinede sonuna kadar ahmet dursun... ha bu arada akın gittiğine göre tolga artık kızlara rahat rahat bağırır

Akın değil miydi "Herkes Tolga'yı yazacak , bende Duygu yazayımda ikisi bir gitsin diye." o sinsi oyun olmuyor Tolga ufak fikir veriyor sinsi oyuncu oluyor. Yav he he
    |
    |

• Teğmen
    173 Mesaj
    Hala tolgaya sinsi diyenler var turabiden daha delikanlı Turabi delikanlı ayakları çekiyor ama gram inandırıcılığı yok şimdi sövdüğü akınada yanaşmaya başlar 2-3 oyun kazanınca yiğite 1. olduğunda yaptığı gibi akın zaten söze gerek yok birde adama kulis yaptı diyenler akının yaptığına ne diyor merak ediyorum gerçi feci sazan oldular o ayrı

edit:şu çoğunluk daima haklıdır kafasındanda bir çıkın olmuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nagato Rinnegan -- 27 Nisan 2014; 3:14:12 >
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Dijitalevren

Bu tür yarışlar beyin yıkama platformu asıl paralel güç şimdi işini yapıyor hemde iktidarken !!!
    quote:

Orijinalden alıntı: sairyakamoz

Bu tür yarışlar beyin yıkama platformu asıl paralel güç şimdi işini yapıyor hemde iktidarken !!!

çay verin abime bi soluklansın
    |
    |
    Ya mubarek ne tolgaymis arkadas, bu adami niye desteklerler anlamiyorum ki? Nasil 1. olacak o performansla? Ancak acun torpili gerek. Adam sanki tatile cikmis koçum benim. Elim kolum diyerek bugunlere geldi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    2218 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Dijitalevren

quote:

Orijinalden alıntı: sairyakamoz

abime su getiriverin.
    4 Mesaj
    Umarım Bu Sene Gönüllüler Kazanır Ünlülerden Ahmet in Sesini İyice Keserler .....

Orijinalden alıntı: wwhalilww

Umarım Bu Sene Gönüllüler Kazanır Ünlülerden Ahmet in Sesini İyice Keserler .....
    quote:

Orijinalden alıntı: wwhalilww

Ahmet dursun ne yapmış adam güzel yarışıyor mal mal sevinçleri yok.

Gökhan inşallaj en kısa sürede yollanır.

|
    |
    BcevikB kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Öncelikle Sakin olmalısın bence daha sonra futbol da bile herkezin sevmediği takım ve sevmediği futbolcular hakemler vesayre vardır bende Ahmet i sevmiyorum Kızlarla konuşması ve ortalığı karıştırmasını.
    |
    |

Orijinalden alıntı: hunkar1

quote:

3-4 haftaya gider önce İsmail sonra Gökhan gider,dün akın gidince adamların yüzleri asıldı

akın ve tayfası kendi stratejleriın hatasını çeksinler iyikide gitti akın,çok ortalığık karıştırıyordu ,tolganında hataları var bence çok sessiz kalıyor biraz daha dişini göstermesi lazım artık , bu arada bu sene son 4 merve,ahmet,turabi,tolga, olacagını düşünuyorum serenayda zorlucak bence hızlı çünku merve erkeklere karşıda bukadr başarılı olursa survivoru alır göturur
    |
    |

Evet ,dumur oldular.

|
    |

Orijinalden alıntı: Lincoln Burrows.

quote:

3-4 haftaya gider önce İsmail sonra Gökhan gider,dün akın gidince adamların yüzleri asıldı

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alıntı: BcevikB

quote:

Serenay, İsmail ve Gökhan ünlülerin ilk gidecekleri sanırım.
    Gönüllülerde de Müge, Akın ve Duygu gidebilir.

Reklamlar
Orjinal Laptop Yedek Parça
Bey Azura
SEO
SEO
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,469
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.