Şimdi Ara

Survivor 2014 [Ana Konu] (1098. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35.961
Cevap
139
Favori
827.105
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10961097109810991100
Sayfaya Git
Git
sonraki

Survivor 2014 [Ana Konu]

(En Son Oy Tarihi: 9.4.2024)
Giriş

Orijinalden alıntı: Fire.Sword

quote:

Orijinalden alıntı: By Trex

madem yaptı bi kaynak gösterde he tamam o zaman diyelim

Acunn.com geçenlerde duyuru diye açıklamıştı, Derya'nın söz verdiği bağışı yaptığını. Diğer sitelerde acunn.com'un duyurusu ardından haberleri sitelerinde gösterdiler

https://www.google.com.tr/search?q=derya+ba%C4%9F%C4%B1%C5%9F%C4%B1+yapt%C4%B1&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:tr:official&client=firefox-a&gfe_rd=cr&ei=yRFqU-PgCouCmALO44FI

ayrıca alttaki gibi bir açıklama yapmıştır. Adama parasını tam vermiyorlar sonra git 250.000 bağışla diyorlar. Acun Derya'yı kullanarak reklam yaptı. Ama herkes acun'u değil Derya'yı suçlu buldu. Sen adama 2 sene parasını verme 2 sene sonunda sadece bir kısmını ver ve admaın hakkının yedikten sonra bağış yapmıyor diye hem adamı rezil etmeye hem kendi reklamını yapmaya çalış. Ne güzel.

"Daha önce de belirtmiş olduğum gibi ödül miktarının tamamı bana ulaşmamıştır. Miktarı ödeyen kanalın kasasından ödemesi gereken para çıkmış olsa da hem benim hem de diğer tarafın avukatlarının ücretleri bu miktardan kesilmiş olarak elime ulaşmıştır, ve bu miktar yüzde 20'dir, yani benim elime geçen her şey düşüldüğünde 360 bin TL'dir. Bu miktarı almak için yarışma bitiminden sonra iki seneden fazla bekledim.

Bana ulaşan miktarın tam yarısı söz vermiş olduğum üzere bana bildirilmiş olan yardım kuruluşuna bağışlanmıştır. Herkese hayırlı olmasını diliyorum.

Bana kalan miktar yine hayır işlerinde kullanılacaktır. Planladığım yüzme okulunun harcamalarını buradan sağlayıp daha önceden de yardım ettiğim destek bekleyen sporcu kardeşlerime yardımlarıma devam edeceğim.

Saygılarımla."

ister versin ister vermesin ben orada değilim açıkçası
    benim takıldığım nokta smse çıkmadan önce paranın yarısını bağışlayacağım söylemesi duygu sömürüsünden başka hiç bir şey değildir
    hadi bunu söyledin şayet paranı alamayıp bu bağışı yapmadıysan çıkıp açıklamanı yapacaksın böyle böyle paramı vermediler diye
    iş ortaya çıkınca bağışı yaparsan yemişim bağışını şovdan başka bir halt yaptıkları yok çakalların

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi El-Kal -- 8 Mayıs 2014; 23:02:34 >

• turabi gökhanı parçalamış yeni bölümde ciddi anlamda
  • Turabinin gecen bolumde yaptigi hareketlerin videosu var mi baya olay olmus herhalde. İzleyemedim de.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eko keşke daha fazla devam etseydi. Dün adamın programı izledim. Kırdı, geçirdi baya eğlenceli bi adammış esasında.

• Bence iyi oldu elenmesi. Acun bu elemanları nasıl seçmiş anlamıyorum Samanta, Eko, Mert hepsi birbirinden beceriksiz, dayanıksız, silik karakterler.

Zaten az oy aldıkları için elendiler. Bir tarafa sporcu ve karaktersizleri bir tarafa ise silik ve oyunlarda beceriksizleri toplamış hadi yarışın demiş.

Sonra da adamlara haksızlık yapıp özür gibi 2 kişiyi bu tarafa veriyor. Başta aklı nerdeydi? Neyse sakinim.
  • Bu seneki elemanlar zaten komple sakat...
    Sağlam bir tane adam yok.

• yarınki oyun ne kadar sıkıcı oyun la insan şöle güzel bi parkur koyar gerisini yaslan izle ne o öle gözler kapalı sırtından bişeyler almalar filan traaaşşşşşşşşş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lordimus -- 10 Mayıs 2014; 0:15:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kyocera

Bence iyi oldu elenmesi. Acun bu elemanları nasıl seçmiş anlamıyorum Samanta, Eko, Mert hepsi birbirinden beceriksiz, dayanıksız, silik karakterler.

Zaten az oy aldıkları için elendiler. Bir tarafa sporcu ve karaktersizleri bir tarafa ise silik ve oyunlarda beceriksizleri toplamış hadi yarışın demiş.

Sonra da adamlara haksızlık yapıp özür gibi 2 kişiyi bu tarafa veriyor. Başta aklı nerdeydi? Neyse sakinim.

ulan şöyle konuşmuyorlarmı birde ayar oluyorum görende sanır olimpiyat şampiyonu.. sen çıksan oyunlara süresiz yapsalar sana bitirebilecekmisin acaba parkurları

• Ne alaka şimdi? Nerden tutsan insanın elinde kalıyor.

Senin mantığınla dünyada yorumcu, eleştirmen kalmaz. Milyonlarca basketbol izleyicisi smaç yarışmalarında dünyanın en iyi basketbol oyuncularını eleştiriyor ama sabaha kadar süre versen smaç basabileceklerini hiç sanmıyorum. Satın alacağımız evin planını yapana da dünya kadar laf söylüyoruz ama kaçımız sınırsız süre verseler ev yapabilir acaba? Sonuçta daha iyi yarışmacı, daha iyi evler, daha iyi oyuncular var veya yapılabilir. Mourinho'nun da dediği gibi at olmadan jokey olamıyorsak insanlığın %99'unu at çöpe gitsin.

Öte yandan sonuçta beni tanımıyorsun. Sporcu veya daha önce parkurda yarışmadığımı nerden biliyorsun? Ben iyi yarışabilen biri de olabilirim. Yiğit'e, Akın'a baktığımızda parkurda başarılı olmak için olimpiyat şampiyonu olmak gerekmediğini de görüyoruz. Ben iyi yarışıyorsam ne olacak bu cevabın havada mı kalacak? İyi yarışıyorsam herkese istediğimi söyleyebilecek miyim yani bu kadar mı?

Ben izleyici olarak iyi oyuncularla iyi yarışlar izlemek istiyorum. Merve ile Müge yarışı izlemek istemiyorum. Birini bulan diğerlerini de bulabilirdi. Neyse finale doğru ilerledikçe bu zaten olacaktır. Tek eleştirim bu...

• Ee var mı bu akşam olay vs,kavga gürültü

• quote:

Orijinalden alıntı: hunkar1

Ee var mı bu akşam olay vs,kavga gürültü

Turabi Gökhanın Tişörtünü Yırtacak
  • Tolga karel gider inş bu hafta .
  • Gökhan yine çıkışacak bence bu tshirt olayında.
    Ve Acundan bu defa daha sert bir uyarı bekleyebiliriz. Hatta diskalifiye edebilir, her şeye hazırlıklı olmak lazım.

• Turabi'den çok güzel hareketler
  • quote:

Orijinalden alıntı: hatunkisii

/>

Turabi'den çok güzel hareketler

Gökhan kazanıyor ama

• akşam hareketlenir buralar. önlerden ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: SI-YA-U

quote:

Orijinalden alıntı: hatunkisii

/>

Turabi'den çok güzel hareketler

Gökhan kazanıyor ama

Kalbimiz Gökhan'la zaten

• Birleşmeden sonra

İki adada da en iyi erkek yarışmacı Gökhan,felaket iyi oynuyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Dictator

Birleşmeden sonra

İki adada da en iyi erkek yarışmacı Gökhan,felaket iyi oynuyor

Bunu tüm oyunları baz alarak söyleyemeyiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 36Boys

Sahra güzelliğini babasından almış kesin

• 
Sayfa: önceki 10961097109810991100
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.