Şimdi Ara

Survivor 2014 [Ana Konu] (1096. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
35.960
Cevap
139
Favori
827.239
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10941095109610971098
Sayfaya Git
Git
sonraki

Survivor 2014 [Ana Konu]

(En Son Oy Tarihi: 9.4.2024)
Giriş
  • Kim ne derse desin bu sene ki survivor beş para etmez , yokluktan izliyoruz malesef .Acunun survivor da yarışacak adayları daha fazla araştırarak bulması lazım ,ordan burdan topladıgı ne idüğü belirsiz kolpa adamlarla bu iş olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Technotronic -- 7 Mayıs 2014; 13:02:55 >
  • yarışmanın galibi akın olucu gençler raad olun..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dirkules

quote:

Orijinalden alıntı: Teselecta

Akın ve Yiğit'i destekliyorum

Forumda kız yok diyenlere güzel cevap verdin teselecta abla

Şakaysa hiç komik değil

/>

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Robert Nesta -- 7 Mayıs 2014; 13:26:34 >

• quote:

Orijinalden alıntı: inexo

quote:

Orijinalden alıntı: By Trex

quote:

Orijinalden alıntı: -FoundeR-

quote:

Orijinalden alıntı: serhhan

acun turabiyi reyting uğruna tutuyor.O görüntülerin tamamını yayınlasalar keşke ama izleyicilerin tepkisi yüzünden diskalifiye etmek zorunda kalırdı.Yaptığı çok terbiyesizce bir hareketti Kim ne söylese az bile

işin garibi millet turabi'ye oy veriyor neymiş eğlencesineymiş, sonra giderler ağlarlar bu ülkede turabi'de para kazandı diye veya yarışmadan sonra konu açarlar turabi gecelerde diye, altınada yazarlar "ulan be vaayy bee" ayar oluyorum öyle insanlara, karaktersizler. pabucumun delikanlısı

senin gibilerde yüzücü olup denize ayak sokmadan yatarak survivor geçirmiş derya gibilerini destekler parayı milli gurur diye verir sonra sözleşmede yer alan bağış kısmını bile adam alıp amerikada çatır çatır yer

Derya bağışını yaptı bu arada. Kaçtığı da medyanın uydurması.

babasının oğlusun sanırım yaptığı için mi acunun kendi programında yapmadığını söylediler nihat doğan konuk olduğunda ? zaten yata yata birinci oldu hiç inanmıyorum yaptığına da madem yaptı bi kaynak gösterde he tamam o zaman diyelim

• destek arkadaslar
    mini.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=91516536&p=1

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

madem yaptı bi kaynak gösterde he tamam o zaman diyelim

Acunn.com geçenlerde duyuru diye açıklamıştı, Derya'nın söz verdiği bağışı yaptığını. Diğer sitelerde acunn.com'un duyurusu ardından haberleri sitelerinde gösterdiler

https://www.google.com.tr/search?q=derya+ba%C4%9F%C4%B1%C5%9F%C4%B1+yapt%C4%B1&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:tr:official&client=firefox-a&gfe_rd=cr&ei=yRFqU-PgCouCmALO44FI

ayrıca alttaki gibi bir açıklama yapmıştır. Adama parasını tam vermiyorlar sonra git 250.000 bağışla diyorlar. Acun Derya'yı kullanarak reklam yaptı. Ama herkes acun'u değil Derya'yı suçlu buldu. Sen adama 2 sene parasını verme 2 sene sonunda sadece bir kısmını ver ve admaın hakkının yedikten sonra bağış yapmıyor diye hem adamı rezil etmeye hem kendi reklamını yapmaya çalış. Ne güzel.

"Daha önce de belirtmiş olduğum gibi ödül miktarının tamamı bana ulaşmamıştır. Miktarı ödeyen kanalın kasasından ödemesi gereken para çıkmış olsa da hem benim hem de diğer tarafın avukatlarının ücretleri bu miktardan kesilmiş olarak elime ulaşmıştır, ve bu miktar yüzde 20'dir, yani benim elime geçen her şey düşüldüğünde 360 bin TL'dir. Bu miktarı almak için yarışma bitiminden sonra iki seneden fazla bekledim.

Bana ulaşan miktarın tam yarısı söz vermiş olduğum üzere bana bildirilmiş olan yardım kuruluşuna bağışlanmıştır. Herkese hayırlı olmasını diliyorum.

Bana kalan miktar yine hayır işlerinde kullanılacaktır. Planladığım yüzme okulunun harcamalarını buradan sağlayıp daha önceden de yardım ettiğim destek bekleyen sporcu kardeşlerime yardımlarıma devam edeceğim.

Saygılarımla."

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fire.Sword -- 7 Mayıs 2014; 14:07:25 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Fire.Sword

quote:

madem yaptı bi kaynak gösterde he tamam o zaman diyelim

Acunn.com geçenlerde duyuru diye açıklamıştı, Derya'nın söz verdiği bağışı yaptığını. Diğer sitelerde acunn.com'un duyurusu ardından haberleri sitelerinde gösterdiler

https://www.google.com.tr/search?q=derya+ba%C4%9F%C4%B1%C5%9F%C4%B1+yapt%C4%B1&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:tr:official&client=firefox-a&gfe_rd=cr&ei=yRFqU-PgCouCmALO44FI

ayrıca alttaki gibi bir açıklama yapmıştır. Adama parasını tam vermiyorlar sonra git 250.000 bağışla diyorlar. Acun Derya'yı kullanarak reklam yaptı. Ama herkes acun'u değil Derya'yı suçlu buldu. Sen adama 2 sene parasını verme 2 sene sonunda sadece bir kısmını ver ve admaın hakkının yedikten sonra bağış yapmıyor diye hem adamı rezil etmeye hem kendi reklamını yapmaya çalış. Ne güzel.

"Daha önce de belirtmiş olduğum gibi ödül miktarının tamamı bana ulaşmamıştır. Miktarı ödeyen kanalın kasasından ödemesi gereken para çıkmış olsa da hem benim hem de diğer tarafın avukatlarının ücretleri bu miktardan kesilmiş olarak elime ulaşmıştır, ve bu miktar yüzde 20'dir, yani benim elime geçen her şey düşüldüğünde 360 bin TL'dir. Bu miktarı almak için yarışma bitiminden sonra iki seneden fazla bekledim.

Bana ulaşan miktarın tam yarısı söz vermiş olduğum üzere bana bildirilmiş olan yardım kuruluşuna bağışlanmıştır. Herkese hayırlı olmasını diliyorum.

Bana kalan miktar yine hayır işlerinde kullanılacaktır. Planladığım yüzme okulunun harcamalarını buradan sağlayıp daha önceden de yardım ettiğim destek bekleyen sporcu kardeşlerime yardımlarıma devam edeceğim.

Saygılarımla."

yazana göre 7 ay önce parayı almış yeni yapmış bağışı haberler çıktıktan sonra yani
    pek umrumda değil doğrusu yaptıysa sonunda görevini yerine getirmiş helal olsun diyecek değilim kendi için yaptı öszleşmede yazan şeyi biraz adam olsa hak ederek alırdı o parayı yatarak değil taner bile bilmiyo dedikleri halde gidip bi kerede 20 balık üstüne ahtopot yakalarken adam denize ayağını sokmadı sadece yattı çok uyuzum bu adama görmeye tahammülüm yok doğrusu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-96B6D01A8 -- 7 Mayıs 2014; 14:14:58 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Dirkules

quote:

Akın ve Yiğit'i destekliyorum

Forumda kız yok diyenlere güzel cevap verdin teselecta abla

Şakaysa hiç komik değil

/>

kalbimi kırdın qnq

• Hayırlı evlat Turabi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mic -- 7 Mayıs 2014; 15:31:12 >

• bu seneki survivorun en samimi karesi.

• beyler bi de şöyle düşünün ismail baki 1.71 miş serenay ondan uzun zaten o zaman serenay 1.73 olabilir ama i.baki 1.71 değilse orasını bilemem,ayrıca turabiye 1.80 den kısa diyorsunuz bi de şöyle düşünün acun 1.83 konşurken yan yana geldiler aralarında çok az fark var ayrıca tolga karel 1.82 gökhan 1.89 duygu 1.90 müge 1.69 sahra da 1.80
  • mic kullanıcısına yanıt
    O hatunları şu forumda kime versen parçalar soluksuz götürür.

• mic kullanıcısına yanıt
    Ooooooo

• quote:

Orijinalden alıntı: RexaMafia

HADİ KIZLAR NEYSE...

FAKAT İLETİŞİM ÖDÜLLERİNDE AĞLAYAN ERKEKLERİ ANLAYAMIYORUM...

DOĞUDA ŞIRNAKTA HAKKARİDE ORDA BURDA AYLARCA AİLESİNE BIRAK VİDEO VS.. TELEFONDAN SESİNİ DUYMADAN ACİZ ASKERLERİMİZ VAR...

ONLAR KÜNYELERİNİ BAĞRINA BASIP SES ETMEZKEN.. BUNLAR HANGİ HAKLA 1 AYDIR GÖREMEDİĞİ AİLELERİ İÇİN AĞLIYO... ANLAMAK MÜMKÜN DEĞİL.

eskiden en az 2 yıl açlık sefaketle askerlik yapıp gelenler bunları görse bi tarafıyla gülerler.

• quote:

Orijinalden alıntı: mic

Hayırlı evlat Turabi.

Biz bir eve girdiğimiz zaman hanımlara karşı başımızı kaldıramayız demişti ama bu fotolarda hanımlar başı kaldırmış gibi

TURAABİYEEEE

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fragmanı izleyen var mı? Gökhan'ın yerinde olmak istemezdim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RexaMafia

HADİ KIZLAR NEYSE...

FAKAT İLETİŞİM ÖDÜLLERİNDE AĞLAYAN ERKEKLERİ ANLAYAMIYORUM...

DOĞUDA ŞIRNAKTA HAKKARİDE ORDA BURDA AYLARCA AİLESİNE BIRAK VİDEO VS.. TELEFONDAN SESİNİ DUYMADAN ACİZ ASKERLERİMİZ VAR...

ONLAR KÜNYELERİNİ BAĞRINA BASIP SES ETMEZKEN.. BUNLAR HANGİ HAKLA 1 AYDIR GÖREMEDİĞİ AİLELERİ İÇİN AĞLIYO... ANLAMAK MÜMKÜN DEĞİL.

Yapı meselesi böyle bir şeyi sorgulamak bile çok saçma. Ailesini bir gün görmeyen biri bile ağlayabilir ama Survivor'dakilerin bazıları bunu duygu sömürüsü olarak kullanıyor. Tolga misal her lafında hareketinde bunu dile getiriyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reid Rider

Fragmanı izleyen var mı? Gökhan'ın yerinde olmak istemezdim.

Nerde fragman, ben göremedim
  • 
Sayfa: önceki 10941095109610971098
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.