Şimdi Ara

Survivor 2014 [Ana Konu] (1094. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35.961
Cevap
139
Favori
827.218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10921093109410951096
Sayfaya Git
Git
sonraki

Survivor 2014 [Ana Konu]

(En Son Oy Tarihi: 9.4.2024)
Giriş

Orijinalden alıntı: BLooD_STaiN

quote:

Orijinalden alıntı: Johnnie Walkerr

Serenay a attım 2 sms helal olsun.
    Çok tatlı bişey kedicuk böyle civcivle ördek karışımı bişey maşallah

Bizim orada oturuyor asmışlar afişleri semtimizin kızı diye hahaha

Aaannem iciiiiin yeeeeees

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Kardeş altı üstü yarışma banane Derya Büyükuncu'nun yaşadıklarından Acun Medya'nın senaryolarından ben aldığım zevke bakarım Acunmuş falan umrumda değilki benim izlememle yarışma reyting kazanmıyor bildiğim kadarıyla çünkü herkeste reyting sayacı yokmuş dizi bölümünde böyle diyorlardı. Ha yarışmacı tutarım ama şöyle gidipte sms atmam gerek yok çünkü olayların kurgu olmadığı ne malum veya bu smslerin harbiden işlediği ne malum çünkü yarışma bir hafta önceden çekiliyor(söylenmişti ben sallamıyorum) nasıl oluyorda sms aynı haftaymış gibi gösteriliyor gidenin zaten çoktan gitmesi lazım yarışma yayınlanana kadar bana mantıksız geliyor. Neden izlediğime gelecek olursak ada hayatı ve yarışmalardaki mücadeleler hoşuma gidiyor açıkçası öyle fazla dizi, program vs. izleyen biri değilim belirli takip ettiğim 2 dizi var o kadar. Ha ister senaryo olsun ister gerçek banane kardeşim bana giren çıkan yok ki.

• quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

quote:

Orijinalden alıntı: KaSaTuRa.

quote:

Orijinalden alıntı: By Trex

quote:

Orijinalden alıntı: -FoundeR-

quote:

Orijinalden alıntı: serhhan

acun turabiyi reyting uğruna tutuyor.O görüntülerin tamamını yayınlasalar keşke ama izleyicilerin tepkisi yüzünden diskalifiye etmek zorunda kalırdı.Yaptığı çok terbiyesizce bir hareketti Kim ne söylese az bile

işin garibi millet turabi'ye oy veriyor neymiş eğlencesineymiş, sonra giderler ağlarlar bu ülkede turabi'de para kazandı diye veya yarışmadan sonra konu açarlar turabi gecelerde diye, altınada yazarlar "ulan be vaayy bee" ayar oluyorum öyle insanlara, karaktersizler. pabucumun delikanlısı

senin gibilerde yüzücü olup denize ayak sokmadan yatarak survivor geçirmiş derya gibilerini destekler parayı milli gurur diye verir sonra sözleşmede yer alan bağış kısmını bile adam alıp amerikada çatır çatır yer

şu yarışmada herhangi birinin desteklenmesi bile başlı başına saçmalık, laf olsun diye izlenir o ayrı ama yok sms atmalar sanki yaşananlar gerçekmiş gibi kendinden geçmeler nasıl bir ruh halidir çözülebilir gibi değil

ayrıca derya konusunda da nihat doğan ağzına lüzum yok, yarışmadan kazandığı ödülün kendisine verilmediği ortaya çıktı, adamın parayı almak için dava bile açtığı ortaya çıktı, acun medyanın cevabı da ödülü biz vermeyecektik kanalın sorumluluğunda oldu

acun un şu yarışmaya getirdiği kadrolar ya yarı ünlü ya da ünlü olmak için yırtanlar, bu hep böyle, haliyle de ünlü olabilmek için acun un her dediğini yapıyorlar, turabi de ünlü olmak için her türlü yarışmaya saldıran biri, yaptığı o hareketler bile eline verilmiş senaryodan olabilir, kendisine verilen rol bu oynuyor, turabi ve benzerleri bu ülkede ünlü olmaya devam edecekler para da kazanacaklar, karakteri müsade eden herkes zaten bunu başarabilir

Cok guzel yazmışsınız

Hayır benim anlamadigim kazanan kisi yarısını bağışlayacak ise neden 500 bin yerine 250 bin ödül vermiyorlar ki ? Simdi çıkıp reklam yaptılar Derya büyükuncu yu kötülediler he adam kaçtı kaçmadı bilemem
    Ama ne saçma ben birine 10 lira vericem 5 lirasını zorunlu bağışlayacak ee giderim 5 lira veririm o zaman

Ayrıca dediğiniz gibi survivor boyunca boyle saçma kişiler hep oldu . Pazarcı Aydın vardı karaktersiz 3t Taner zaten seyin tekiydi

Hepsi oyun abi hepsi ya bilmediğimiz neler vardır da neyse

bir kere oyun olmasa gönüllüler denen kısım gerçekten normal insanlardan seçilir, tüm kadro tamamen ünlü olmak hedefindeki yırtan kişilerden hatta kısmi oyunculardan oluşuyor, görüntülerde verilen diyalogların önceden kararlaştırılmış olduğu çok belli oluyor, çoğu zaman 2. sınıf oyuncuların tiyatrosunu seyrediyor insanlar, yoksa kamera ağzının içine kadar girmişken mümkün mü o abartı konuşmalar...

ha bu bir şov programı ve oynayacaklar tabi ama insanların bunu ciddiye alıp da kendinden geçmesi saçma, bilinmeyecek birşeyi yok bunun aslında

• 36Boys kullanıcısına yanıt
    Evet yanlış yaptı. yanlışın "ama"sı olmaz. kimsenin ahlakını , karakterini sorgulamıyorum. izleyen insanlar var. oradaki bayan yarışmacılar onların yakınları var. hoş değil yani. ben tasvip etmediğim için görüşümü yazdım. sadece empati kurmasını istedim insanların. sonra gençler bu tiplere özeniyor. böyle hareketlerin toplum içinde prim yaptığı düşünülüyor. bunlar pembe yüzü sadece. bu kötü mecralara kadar gidiyor. toplum olarak bunları sindirmek değil doğru olan tepki göstermek bana göre.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blaster2005 -- 6 Mayıs 2014; 16:40:45 >
  • şu turabinin çok kıl hareketleri var.

• Kıssadan hisse

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blaster2005 -- 6 Mayıs 2014; 16:48:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: inexo

tolga artis artis son 4 son 4 diyordu acun tolgayı da turabiyi de gönderecek bak gör

Aynen Acun harcadı adamlarını.
  • Turabi ne hareketi yaptı videosu filan var mı olayı anlamadimda...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teselecta

Akın ve Yiğit'i destekliyorum

Bu yiğitte hep çadırı kuruyor

• quote:

Orijinalden alıntı: ÇaĞLaR..

quote:

Orijinalden alıntı: the right hand of evil

quote:

Orijinalden alıntı: ÇaĞLaR..

quote:

Serenay birinci olunca Merve ne kadar bozuldu. Resmen rengi attı. Hemen her oyunda başarılı olmasını rağmen her oyunda puan kaybettiren Serenay tarafından geçilince içine oturmuştur. Serenayın konuşması sırasında kendisinden bahsedilmesine rağmen heykel gibi taş kesildi.

Bende olsam bende bozulurum, kız neredeyse bütün oyunları kazandı, en çok onun hakkıydı birinci olmak ama sağolsun bizim Türk halkı olaya hep duygusal baktı ve serenayı birinci yaptı.

Merve şu sevinçlerini düzeltmediği ve dedikoduyu kesmediği sürece istediği kadar başarılı olsun birinci olamaz.

Hocam öyle diyorsunda hangisinin sevinci düzgün hepsi itici ,saahra oyun kazanınca öküz gibi bağırıyo ,serenay sağı solu tekmeliyo yesss diye bağırıp duruyo,duygu hemen kendini yere atıp bayılıyo ,müge zaten oyun kazanamıyo.Merve nin son zamanlarda pek itici hareketlerini görmedim ben.Bu oyunda duygusallıga yer yok performansın ve gücün daha önemli oldugunu düşünüyorum.Adanın psikolojisi çok farklı, sen ben orda olsak oyun kazansak belki biz daha itici hareketlerle sevineceğiz o an ki psikolojiyi bilemeyiz.

Son zamanlarda bi düzelme var ama yine de hala itici bir şekilde sevinmeye devam ediyor. Hadi hepsini geçtim bari çığlık atmasın. Dediğin doğru hepsi değişik seviniyor ama çığlık deyince benim aklıma ilk Merve geliyor. Diğerleri fazla çığlık atmadığı için o kadar gözüme batmıyor. Bi de Merve'nin sesi çok tiz olduğu için ağzını açıp bağırınca kanalı değiştiresim geliyor. Aslında adadaki kızların en başarılısı az insan gibi davransa bunu avantaja çevirip finale doğru yürür ama bu aşırı hırsı ve sinirli tavırları onu bitiriyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ferruccio Lamborghini

quote:

Orijinalden alıntı: Mkhitaryan

Gökhan adamın dibi şuan en iyi yarışan adam. 1. Olur bu performansla

O adam zaten zengin ve orada yarıştığı için deli para alıyor.1. gönüllülerden olursa daha iyi olur.(Duygu'da para alır o olmasın)

Amaç para kazanmak değil ki birinci olmanın hazzı bambaşkadır.
  • quote:

quote:

quote:

O adam zaten zengin ve orada yarıştığı için deli para alıyor.1. gönüllülerden olursa daha iyi olur.(Duygu'da para alır o olmasın)

Bir kere parasını vermesen 1 gün durmazlar orada o adamlar neyden bahsediyorsun.Serenay durabilir ama kız hem saf hem fakir.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Bir kere parasını vermesen 1 gün durmazlar orada o adamlar neyden bahsediyorsun.Serenay durabilir ama kız hem saf hem fakir.

Yav zaten ünlülerin hepsi para alıyorsa bir de niye üstüne şampiyon olmak istemesinler ki? Bence maceracı ruha sahip çok insan var gönüllü olarak oraya gidecek ve bu deneyimi yaşamak isteyecek tonla adam bulunur. Millet Acun'a beni de Survivor'a götür diye yalvarıyor. Ha ben kendi adıma üstüne para verseler bile gitmeyi düşünmem zira hem açlığı hem de o psikolojik baskıyı kaldıramam.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Yav zaten ünlülerin hepsi para alıyorsa bir de niye üstüne şampiyon olmak istemesinler ki? Bence maceracı ruha sahip çok insan var gönüllü olarak oraya gidecek ve bu deneyimi yaşamak isteyecek tonla adam bulunur. Millet Acun'a beni de Survivor'a götür diye yalvarıyor. Ha ben kendi adıma üstüne para verseler bile gitmeyi düşünmem zira hem açlığı hem de o psikolojik baskıyı kaldıramam.

Daha fazla para için istiolar iste.ben olmalarini istemiyorum ama sahsi fikrim bu yani.

bir kere acun unlulere para verioruz derken izlemiştim.gonullulere odeme yapmıyoruz diordu ondan buyuk odulu gonullu biri alsin istiorum.unluler para almasalar tolga veya duygunun kazanmasini isterdim.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Daha fazla para için istiolar iste.ben olmalarini istemiyorum ama sahsi fikrim bu yani.

bir kere acun unlulere para verioruz derken izlemiştim.gonullulere odeme yapmıyoruz diordu ondan buyuk odulu gonullu biri alsin istiorum.unluler para almasalar tolga veya duygunun kazanmasini isterdim.

Ben zaten her sene olduğu gibi bu sene de gönüllüleri tutuyorum.

Ben ünlü de olsam gönüllü de olsam şöyle düşünürdüm; para her zaman kazanılabilir mesela Gökhan Türkiye'ye döndüğünde popülaritesini arttıracak ve işleri daha da açılacaktır eminim ama insan böyle bir fırsatı anca bi kere yakayabilir ve başladığın yarışı galip olarak bitirmek ekstradan alacağın paradan daha önemli bence. Bilmiyorum onlar nasıl düşünüyorlar ama benim ilk hedefim birincilik olurdu.

• turabla neler yaptı öyle ve diskalifiye edilmedi ilginç :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: sirkesurat

turabla neler yaptı öyle ve diskalifiye edilmedi ilginç :)

Rating işte. Adama küfrediyor, neler söylüyor. Berna da söylemişti çok küfürlü konuşuyor rahatsız oluyorum demişti. Torbalardan da testis yapmış.

Tolga'yı destekliyordum ama bu haftaki itici hareketleri ve Gökhan'ın kurabiyeye çıkışı sebebiyle Gökhan'ı destekliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: hunkar1

Fena değildi..
    Ama hantal ya..

aynen aynen biraz kendini geliştirse spor filan yapsa güzel oynicakta tembel biraz boyuda var zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: By Trex

bir fikrim var ama uğraşmak istemiyorum şu tolganın kızların bacağını okşadığı kısımları birleştirip bir video yapsam en az 10 farklı yer var hatta merveyi okşayıp yetmiyor ayaktaki serenaya dalıyor falan komik bir video çıkar ama ara bul tek tek çok zor iş

Allah'tan çocuğu küçük ha, babam falan olsa çok pis utanırım, Ertunga'dan Tolga aldı taciz bayrağını, yanında kız varken mutlaka elini bir yerlere atmaya çalışıyor.
  • o bu değilde tolganın yarışı bitirme olayı üzerine iyi goygoy yapılır :D
  • 
Sayfa: önceki 10921093109410951096
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.