Şimdi Ara

Survivor 2013 [Ana konu] | Hangi yarışmacıyı destekliyorsunuz? (525. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.120
Cevap
43
Favori
255.266
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 523524525526527
Sayfaya Git
Git
sonraki

Survivor 2013 [Ana konu] | Hangi yarışmacıyı destekliyorsunuz?

(En Son Oy Tarihi: 6.6.2017)
Giriş
  • Beyler peki bu dokunulmazlık oyunları kendi aralarında mı olacak yani Murat-Hilmi ve Ümit-Cengo(yazarken Cengo diye yazdım hadi hayırlısı ) arasında mı oynanacak yoksa 4 kişi aynı anda mı ? ve bu sistem çok saçma ki sms finaline değinmiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: GR1907

quote:

http://www.acunn.com/video/survivor/43-bolum-unluler-bireysel-dokunulmazlik-sembolu-oyunu/5388

11:21'de giren şarkıyı bilen var mı beyler ??

Kimsemi bilmiyor koskoca forumda

James Newton Howard - Solomon Vandy?
  • quote:

Orijinalden alıntı: alkaralar

geçen sene
    survivor şampiyonu hasan
    sms şampiyonu nihat oldu

önceki sene

survivor şampiyonu nihat doğan
    sms şampiyonu derya oldu

final yarışlarını bunlar kazandığı halde sms yapıldı çok saçmaydı sms ile 1.mi belli olur survivor yarışmadır acunun final smsi çok saçma

Aynen ya sms olmasın.Gönüllülerin şansı kalmıyor çok büyük haksızlık oluyor o zaman.acun'un bu işe acilen el atması lazım.

Madem ünlüler kazanacak o zaman bu Murat'la Hilmi niye çabalıyor?Yazık değil mi bu adamlara?Ünlüler gönüllüler
    diye takım kurmanın ne mantığı kalıyor?

Ünlülerin bir kere hayran kitlesi var.Kafadan 1-0 önde başlıyorlar.Sms olayının finalde kalkması lazım.Merve'yle
    İhsan'ın yarışması gibi ya 5 kategori yapılmalı ya da tamamen düello olmalı.

Hem her seferinde ünlüler kazanıyor yeter artık bir kere de gönüllüler kazansın.Geçen seneki ünlüler çok egoistti
    halk nasıl onlara oy yolladı anlamak güç doğrusu.Bu senekiler de kibirli.Hele Ümit fesadı yok mu o en fenaları işte.
    Hep kendini düşünüyor, çıkarcı, bencil ve kaba saba.Takım arkadaşlarına oyun içinde sanane sen karışma diyebilen
    yontulmamış bir odun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kuseyr

quote:

Orijinalden alıntı: Bora T.

quote:

Orijinalden alıntı: Bora T.

Beyler bir dokunulmazlık daha var.Kazanan finalde.Sonra bir dokunulmazlık daha kazanan finalde.Kalan 2 kişi de Kıbrıs'ta oylama olcak.Kalan 3 kişi final yapacak.Dün Acun açıkladı.

Böyle belirlenecek kazanan.Direk bu dörtlü kıbrısa gitmeyecek.

O zaman alp neden murat ve hilmi ye ikinizde kıbrısa gidiyorsunuz dedi?

Gidecekler zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: Whiskey In The Jar

quote:

Orijinalden alıntı: Arnold Schwarzenegger

Cengiz finale kalsın dogukanı sevmiyorum

cengiz ırmak'a eleniyodu az daha doğukan onu sms'te paramparça yapar

Doğukan ve Ümit hiç sms'e çıkmadı oy potansiyelleri nedir bilmiyoruz.Cengiz'de de oylama çok kısa sürdü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Scorpioleo

quote:

+sonsuz

+bi sonsuz da benden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Scarface007

quote:

quote:

http://www.acunn.com/video/survivor/43-bolum-unluler-bireysel-dokunulmazlik-sembolu-oyunu/5388

11:21'de giren şarkıyı bilen var mı beyler ??

Kimsemi bilmiyor koskoca forumda

James Newton Howard - Solomon Vandy?

Sağol hocam aynen o..
  • quote:

Orijinalden alıntı: the right hand of evil

quote:

Orijinalden alıntı: Whiskey In The Jar

quote:

cengiz ırmak'a eleniyodu az daha doğukan onu sms'te paramparça yapar

Doğukan ve Ümit hiç sms'e çıkmadı oy potansiyelleri nedir bilmiyoruz.Cengiz'de de oylama çok kısa sürdü.

Ben Doğukan %80'e %20 alır diyorum.
  • Cengiz irmagi yüzde kaçla eledi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ank_yer_6

Cengiz irmagi yüzde kaçla eledi

%52'ye %48.
  • quote:

quote:

quote:

+sonsuz

+bi sonsuz da benden.

-sonsuz

(bi eksi daha gelirse 0 lariz)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oturan adam -- 12 Haziran 2013; 1:07:49 >
  • Ümit'e uyuz oldum nedense

• quote:

Orijinalden alıntı: oturan adam

quote:

quote:

quote:

+sonsuz

+bi sonsuz da benden.

-sonsuz

(bi eksi daha gelirse 0 lariz)

• quote:

quote:

geçen sene
    survivor şampiyonu hasan
    sms şampiyonu nihat oldu

önceki sene

sms şampiyonu derya oldu

final yarışlarını bunlar kazandığı halde sms yapıldı çok saçmaydı sms ile 1.mi belli olur survivor yarışmadır acunun final smsi çok saçma

Aynen ya sms olmasın.Gönüllülerin şansı kalmıyor çok büyük haksızlık oluyor o zaman.acun'un bu işe acilen el atması lazım.

Madem ünlüler kazanacak o zaman bu Murat'la Hilmi niye çabalıyor?Yazık değil mi bu adamlara?Ünlüler gönüllüler

Ünlülerin bir kere hayran kitlesi var.Kafadan 1-0 önde başlıyorlar.Sms olayının finalde kalkması lazım.Merve'yle

Hem her seferinde ünlüler kazanıyor yeter artık bir kere de gönüllüler kazansın.Geçen seneki ünlüler çok egoistti
    halk nasıl onlara oy yolladı anlamak güç doğrusu.Bu senekiler de kibirli.Hele Ümit fesadı yok mu o en fenaları işte.
    Hep kendini düşünüyor, çıkarcı, bencil ve kaba saba.Takım arkadaşlarına oyun içinde sanane sen karışma diyebilen
    yontulmamış bir odun.

nihat doğan, derya'dan daha tanınmış biri

nihat altınkaya ile hasan eşit seviyede tanınmış biri. hatta hasan'ı daha çok tanıyor, biliyordum

dağhan, murat'tan daha tanınmış biri

sonuç, daha az tanınanlar götürdü

geçen sene nihat samimiyeti ve duruşuyla şampiyon oldu. hiçbir zaman yanar döner olmadı. neyse oydu. ama hasan'ın falsolarını sayabiliriz. ada şartlarında hasan daha ağır basıyordu, belki oyunlarda eşitlerdi diyebiliriz

dediğin gibi sms olmasın olayına sonuna kadar katılıyorum ama acun bu yarışmanın karakter bazlı olduğunu da söylüyor ve halkın cevabını istiyor

ayrıca ümit'in çıkarcı, bencil davranışlarını örneklerle sunarsan sevinirim. kaba saba olmasına bir şey demiyorum. kazanma hırsından dolayı vermiş olduğu reaksiyonlar olabilir. bir kaptan, bir teknik adam oyuncusuna sövüyor, hırçın olabiliyor. takım içinde sanane diyebilir çünkü kaptan vasfı var. geçen sene herkes hasan'ı mum gibi dinliyordu çünkü ondan daha fazlasını bilmiyorlardı. ama ünlüler takımında çok bilmişler mevcuttu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Die Ärzte

quote:

quote:

geçen sene
    survivor şampiyonu hasan
    sms şampiyonu nihat oldu

önceki sene

sms şampiyonu derya oldu

yontulmamış bir odun.

nihat doğan, derya'dan daha tanınmış biri

nihat altınkaya ile hasan eşit seviyede tanınmış biri. hatta hasan'ı daha çok tanıyor, biliyordum

dağhan, murat'tan daha tanınmış biri

sonuç, daha az tanınanlar götürdü

geçen sene nihat samimiyeti ve duruşuyla şampiyon oldu. hiçbir zaman yanar döner olmadı. neyse oydu. ama hasan'ın falsolarını sayabiliriz. ada şartlarında hasan daha ağır basıyordu, belki oyunlarda eşitlerdi diyebiliriz

dediğin gibi sms olmasın olayına sonuna kadar katılıyorum ama acun bu yarışmanın karakter bazlı olduğunu da söylüyor ve halkın cevabını istiyor

ayrıca ümit'in çıkarcı, bencil davranışlarını örneklerle sunarsan sevinirim. kaba saba olmasına bir şey demiyorum. kazanma hırsından dolayı vermiş olduğu reaksiyonlar olabilir. bir kaptan, bir teknik adam oyuncusuna sövüyor, hırçın olabiliyor. takım içinde sanane diyebilir çünkü kaptan vasfı var. geçen sene herkes hasan'ı mum gibi dinliyordu çünkü ondan daha fazlasını bilmiyorlardı. ama ünlüler takımında çok bilmişler mevcuttu

Dediklerinin bazı kısımlarına katılıyorum ama Hasan kısmına kesinlikle katılmıyorum.
    Hasan'ı halkın büyük bir kesimi kesinlikle tanımıyordu ama Nihat'ı yaprak dökümü dizisinden tanımayan kalmamıştı.Hasan'ın aslında ünlü olduğunu ise halk anca yarışmanın ortalarına doğru medyanın sayesinde öğrendi.Ayrıca Hasan'ın falsolarını sayarız demişsinde merak ettim bana sayar mısın?Hasan'ın ne yanar dönerliğini,yanlışını gördün?Nihat bile Hasan ile çok iyi arkadaşlık kurduğunu,çok iyi bir insan,dürüst bir insan olduğunu söylüyordu.Bence hakeden Hasan idi ama sms yüzünden kazanamadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jorji -- 12 Haziran 2013; 2:15:45 >
  • ula kemik kıran cengo gidecek yav, acun en büyük favorim cengiz diyordu fos çıktı. eğer yarışmayı doğukan kazanamazsa hilmi cem kazansın. en azından murat'tan daha çok hak ediyor ve maddi durumu murat'a oranla daha kötü olan taraf(mış). ama halk sessiz, efendi takılan, yarışma öncesi rakibi küçümseyip kafalarını ezeceğiz tarzı söylemlere girişip, yarışmada abilerine karşı kuzu kesilen, kazanmak için haddinden fazla yırtınan, halka daha savaşçıyız karakterini empoze eden, bozok'a gıkı çıkmayıp, duygu'ya bağcılar çocuğu tavrıyla dayılananlar kazanmasın diye ünlüleri destekleyip doğukan diyordum ama aksi takdirde istemeden de hilmi cem diyeceğim. garibim ümit'i katmıyorum, buraları zorlaması bile başarı. ümit için çok bereketli hafta oldu, durdu durdu en önemli haftalarda aldı sembolü
  • son durum nedir?
    izleyemedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Die Ärzte

ula kemik kıran cengo gidecek yav, acun en büyük favorim cengiz diyordu fos çıktı. eğer yarışmayı doğukan kazanamazsa hilmi cem kazansın. en azından murat'tan daha çok hak ediyor ve maddi durumu murat'a oranla daha kötü olan taraf(mış). ama halk sessiz, efendi takılan, yarışma öncesi rakibi küçümseyip kafalarını ezeceğiz tarzı söylemlere girişip, yarışmada abilerine karşı kuzu kesilen, kazanmak için haddinden fazla yırtınan, halka daha savaşçıyız karakterini empoze eden, bozok'a gıkı çıkmayıp, duygu'ya bağcılar çocuğu tavrıyla dayılananlar kazanmasın diye ünlüleri destekleyip doğukan diyordum ama aksi takdirde istemeden de hilmi cem diyeceğim. garibim ümit'i katmıyorum, buraları zorlaması bile başarı. ümit için çok bereketli hafta oldu, durdu durdu en önemli haftalarda aldı sembolü

+1
  • hocam ben mustafa ve alp tayfasını destekliyordum düşün artık nihat'ın karşısında olmam gerekiyor. ben hasan'ı samimi bulmuyordum, sembol korumasında sürekli cevher'i de seçmesi en azından bana ters geliyordu. ve malum gizli yürütülen sms aday sonuçları. falsoları dedim biraz abarttım. yanar döner demedim. ama nihat'a oranla daha az samimiydi. iyi insan olabilir hatta çok iyi bir insan belli ediyor kendisini. sadece yarışma gereği samimi gelmedi bunu da dememin amacı arkadaş ünlüler çok egoistti dediği için. önceki mesajlarımda da dedim, hasan hak etti. ada şartları olsun o cüssesiyle çıkarttığı oyunlar olsun
  • quote:

quote:

quote:

+sonsuz

+bi sonsuz da benden.

Ama en çok oyu alan doğukan bu ne yaman çelişki
  • 
Sayfa: önceki 523524525526527
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.